سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: بروزرسانی سبک‌‌های زی‌پرشین و bidi در تک‌لایو  (دفعات بازدید: 1944 بار)

آفلاین vafa

• Moderator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
سبک‌های زی‌پرشین و bidi در تک‌لایو بروز شده‌اند. از آنجایی که مشکلی گزارش نشد و من هم وقت و امکاناتش را ندارم گونه جدیدی از زی‌پرشین و bidi نخواهد آمد. متأسفانه امروز کامپیوتر من بکلی سوخت و من توان مالی برای تهیه یک کامپیوتر دیگر را ندارم بنابراین متأسفانه کار من روی تک تا زمانی که توان مالی برای خرید یک کامپیوتر جدید داشته باشم متوقف شده است (شاید چیزی حدود ۱ سال) و متأسفانه نمی‌توانم کار بیشتری روی زی‌پرشین، bidi و luapersian تا زمانی که یک کامپیوتر جدید تهیه کنم، انجام بدهم.

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
سبک‌های زی‌پرشین و bidi در تک‌لایو بروز شده‌اند. از آنجایی که مشکلی گزارش نشد و من هم وقت و امکاناتش را ندارم گونه جدیدی از زی‌پرشین و bidi نخواهد آمد. متأسفانه امروز کامپیوتر من بکلی سوخت و من توان مالی برای تهیه یک کامپیوتر دیگر را ندارم بنابراین متأسفانه کار من روی تک تا زمانی که توان مالی برای خرید یک کامپیوتر جدید داشته باشم متوقف شده است (شاید چیزی حدود ۱ سال) و متأسفانه نمی‌توانم کار بیشتری روی زی‌پرشین، bidi و luapersian تا زمانی که یک کامپیوتر جدید تهیه کنم، انجام بدهم.
سلام.
تعدادی از علاقمندان به توسعه زی‌پرشین مصمم هستند که جهت قدردانی از گوشه‌ای از زحمات آقای کارن‌پهلو لپ‌تاپی به ایشان هدیه نمایند. هر فرد که مایل به کمک در تهیه این هدیه هست با من تماس بگیرد. جیمیل من: m.amintoosi
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

آفلاین ابوالفضل دیانت

• همکاران
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 271
  • ارسال: 812
    • ديدن مشخصات
سلام
به نظر من یک حساب بگذارید و هر کس به هر اندازه ای که می تواند به این حساب پول بریزد
قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
باتشکر

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
سلام
به نظر من یک حساب بگذارید و هر کس به هر اندازه ای که می تواند به این حساب پول بریزد
قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
باتشکر
دوستان می‌توانند مبالغ مورد نظر خود را  به کارت بانک ملی من به شماره 6037991040178802  واریز نمایند. لطفاً پس از ارسال مبلغ واریزی به همراه شماره پیگیری یا شماره کارت خود را به من ایمیل کنند.
متشکرم.

با توجه به افتتاح حساب توسط آقای کارن‌پهلو، لطفاً مبالغ خود را به شماره ذکر شده در این پست ارسال فرمایید.
پس از اعلام شماره کارت توسط آقای کارن‌پهلو، من شماره حساب خودم را حذف خواهم کرد.
ویرایش: کارت قبلی من منقضی شده است.
« آخرين ويرايش: نوامبر 26, 2014, 10:40:10 pm توسط محمود امین‌طوسی »

بروزرسانی بسته bidi و احتمالاً زی‌پرشین

نویسنده vafaانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1573
آخرين ارسال سپتامبر 22, 2012, 06:25:23 am
توسط vafa
نصب و به روز رسانی زی پرشین در linux بعد از نصب تک لایو

نویسنده محمد چهارسوقیانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 14
مشاهده: 6999
آخرين ارسال اوت 25, 2012, 08:49:28 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
تک‌لایو همراه (بدون نیاز به نصب-با امکان اجرای زی‌پرشین و ...) - TeXLive Portable

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن تکلایو TeXLive

پاسخ ها: 7
مشاهده: 16296
آخرين ارسال مه 14, 2012, 09:41:04 am
توسط هادی صفی‌اقدم
بروزرسانی تک‌لایو از روی مخزن محلی

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن تکلایو TeXLive

پاسخ ها: 3
مشاهده: 2326
آخرين ارسال ژوئیه 14, 2011, 10:19:41 am
توسط هادی صفی‌اقدم
وقتی سبک جدید bidi و xepersianرا به تک لایو منتقل میکنم، موقع اجرا با خطا موجه می شوم

نویسنده ali_daانجمن انجمن تازه‌کاران

پاسخ ها: 9
مشاهده: 3185
آخرين ارسال آوریل 09, 2012, 01:42:59 am
توسط هادی صفی‌اقدم
ارسال پستی نرم‌افزارهای مرتبط با لاتک (تک‌لایو میک‌تک زی‌پرشین تک‌پارسی لاتک فارسیتک)

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 10
مشاهده: 21826
آخرين ارسال ژوئیه 28, 2014, 04:05:01 pm
توسط وحید دامن‌افشان
مشکل با بروزرسانی bidi‌ و xepersian

نویسنده ابوالفضل دیانتانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 1
مشاهده: 1514
آخرين ارسال نوامبر 23, 2011, 09:47:34 am
توسط vafa
آدرس مخازن svn زی‌پرشین و bidi