سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: حذف پست‌های غیر مرتبط و بدون فایل نمونه  (دفعات بازدید: 1751 بار)

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
سلام خدمت همه اعضای گروه پارسی‌لاتک
نظرتون در مورد حذف پست‌هایی که:
۱- عنوان پست غیر مرتبط هست.
۲- پست غیر مرتبط به انجمن هست.
۳- پست‌هایی که بدون فایل نمونه کمینه هستند.
۴- موارد دیگر را بفرمایید.
چیست؟

آیا این کار به وجهه سایت در بین اعضا خدشه وارد می‌کنه و ناراضی‌شون می‌کنه یا ارزشش بیشتر از ضررش هست؟
خیلی ممنون میشم نطظرات مفیدتون را بدهید.

به نظرم اگر حذف پست همزمان با ارسال یک پیغام خصوصی به کاربر در رابطه با علت حذف پستش باشه، بازخورد منفی (ایجاد دید منفی نسبت به گروه) نخواهد داشت.
م
من تالارهایزیادی از کامپیوتر و نرم‌افزار عضو هستم. اونقده مطلب تکراری و بیربط دارند که آدم توشون گم میشه.
بیزحمت از الان جلوی رسیدن به اون مرحله را با کمک هم بگیریم.
« آخرين ويرايش: ژوئن 29, 2011, 04:45:56 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین وحید دامن‌افشان

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 718
  • ارسال: 2,107
    • ديدن مشخصات
    • http://www.damanafshan.ir
هادی جان ممنون به خاطر حس مسوولیتت.
۱- این کار‏، کار درستی نیستش. چون چه بسا این پست‌ها مطالب خوبی در جواب و ادامه‌شون اومده باشه و جنبه آموزشی خیلی خوبی داشته باشه مثل پست‌هایی که آقا وفا و آقای دکتر امین‌طوسی به اونها جواب‌های خوبی دادن. پیشنهاد من در مورد این جور پست‌ها‏، ویرایش عنوان‌شون هستش و نه حذف کردن‌شون. کاری که من تا ۲ ماه پیش در مورد خیلی از این جور پست‌ها انجام می‌دادم (اگه به بعضی از پست‌های قدیمی نگاه کنی‏، می‌بینی که عنوان اولین پست با ارسال‌های پایینی‌ش فرق می‌کنه که من اونا رو تغییر دادم).
۲- این جور پست‌ها به نظرم تعدادشون خیلی کمه و خوشبختانه کاربرا این یه مورد رو نسبتاً خوب رعایت می‌کنن. با این حال‏، اگه وقت داشته باشم‏، سعی می‌کنم پست‌های غیرمرتبط رو به جای مناسبش‏، انتقال بدم.
۳- این جور پست‌ها هم در صورت داشتن جواب‏، باز به خاطر دلیل ۱‏، به نظرم حیفه که حذف بشن. اما اگه با پست‌های اینجوری برخورد کردیم و دیدیم که هنوز جوابی بهشون داده نشده‏، به نظرم بهتره اونارو حذف کنیم و به نویسنده‌ش تذکر بدیم. خیلی از وقت‌ها دیدم که وقت وفا و بقیه دوستان با نوشتن جمله‌هایی مثل «لطفاً فایل کمینه!» و این جور چیزها تلف می‌شه.
۴- موارد دیگه هم مواردی هستش که اصلاً ربطی به موضوع تالار ندارن. در این جور مواقع‏، از همه کاربرا خواهش می‌کنم که به محض دیدن این جور پست‌ها‏، مثل آقا هادی‏، این موضوع رو با استفاده از لینک «گزارش به مدیر انجمن» واقع در پایین و سمت چپ پست موردنظر‏، به مدیرا گزارش بدن تا فوراً حذف بشن.

در کل‏، پست‌هایی بیشتر خودمو آزار می‌ده که عنوان مناسبی ندارن. با وجود اینکه این مطلب‏، توی قوانین تالار هم توضیح داده شده‏، اما بعضی از کاربرا‏، متاسفانه اونو رعایت نمی‌کنن. خدا می‌دونه تا حالا چند تا از این عنوان‌ها رو ویرایش کردم. عنوان پست باید طوری باشه که کاربرای دیگه قبل از خوندن پست، از روی عنوان پست‌‏، بفهمن مشکل‌ چی هستش.
من مطمئنم اگه این جور مواقع‏، حساب کاربری کاربر رو مثلاً ۲-۳ روز تعلیق کنیم (و یا در صورت استفاده از یه حساب کاربری دیگه‏، کلاً آی‌پی‌شو مسدود کنیم‏)‏، بهشون برمی‌خوره و ممکنه دید منفی نسبت به تالار پیدا کنن. لطفاً دوستان نظرشون رو در این مورد بگن تا به یه جمع‌بندی برسیم.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
وحید جان؟ خیلی خیلی ممنون که نظرات مفیدت را گفتی.
اما این روش تا چند ماه دیگه جواب میده. بعد چند ماه و با شناخته شدن بیشتر و بیشتر زی‌پرشین اونقده سوالات کاربران زیاد میشه که باور کن ۵ نفر مدیر هم نمی‌تونند پست‌ها را مثل تو که زحمت کشیدی اصلاح کنند.

یک مطلبی هم که هست اینه که هر پستی را که ویرایش کردی، زیرش می‌نویسه که فلان مدیر در تاریخ فلان ویرایش کرده. و خوب نیست به نظر من. چون ظاهر سایت را خراب می‌کنه.
بهرته ویرایش‌هایی که در این موارد انجام می‌دهند با یک دکمه معلوم بشه (مثل تشکر ها که بعد کلیک مشخص میشه چند نفر تشکر کرده‌اند) و اگر رویش کلیک کردیم بفهمیم چه کاربری و به چه علتی ویراییش کرده. نظرتون چیه؟ آیا امکانش هست؟

آفلاین وحید دامن‌افشان

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 718
  • ارسال: 2,107
    • ديدن مشخصات
    • http://www.damanafshan.ir
. بعد چند ماه و با شناخته شدن بیشتر و بیشتر زی‌پرشین اونقده سوالات کاربران زیاد میشه که باور کن ۵ نفر مدیر هم نمی‌تونند پست‌ها را مثل تو که زحمت کشیدی اصلاح کنند.
کاملاً با این نظرت موافقم. باید یه فکری بکنیم.
نظرتون چیه؟ آیا امکانش هست؟
نرم‌افزار تالار، این امکان رو نداره. البته به نظرم زیاد هم ضروری نیستش. چون خود کاربر ایجاد کننده پست، اگه اسم مدیرارو ببینه، متوجه می‌شه که یه جای کارش ایراد داشته که مدیرا مجبور شدن پست رو اصلاح کنن. پس سعی می‌کنه که پست‌های بهتری بزنه.

کامپایل نشدن فایل های نمونه!

نویسنده anoosh3000انجمن باگ‌های نسخه ۱.۰.۴

پاسخ ها: 1
مشاهده: 3857
آخرين ارسال دسامبر 17, 2009, 10:13:19 am
توسط vafa
یک فایل نمونه برای سمینار

نویسنده hosseinانجمن انجمن تازه‌کاران

مشاهده: 9166
آخرين ارسال اوت 10, 2010, 12:16:10 pm
توسط محمود امین‌طوسی
تغییر در فایل نمونه پایان نامه

نویسنده shfprانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 7
مشاهده: 5899
آخرين ارسال ژوئیه 14, 2011, 12:22:46 pm
توسط vafa
استفاده از زی‌پرشین بدون نیاز به نصب (کپی کنار فایل لاتک)

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 3
مشاهده: 3447
آخرين ارسال اكتبر 04, 2010, 11:33:20 am
توسط وحید دامن‌افشان
نمونه‌ی درج عکس و جدول در قسمت دو ستونه‌ی یک فایل یک ستونه

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن گرافیک، جدول و شکل

مشاهده: 3308
آخرين ارسال اوت 20, 2013, 07:59:54 pm
توسط alirezanemati
عوض کردن رفتار بخشی از یک کلاس بدون تغییر فایل اصلی آن {حل شد}