سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: فونت برای نوشتن اعداد فارسی با صفر تو خالی و ممیز فارسی  (دفعات بازدید: 19442 بار)

آفلاین raminl

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 1
  • ارسال: 3
    • ديدن مشخصات
من فونت های B Nazanin و  B Lotus و  B Yagut و چند فونت دیگه رو با صفر دایره توخالی و ممیز فارسی دارم. تو ورد و اکسل بخوبی کار میکنند و هیچ مشکلی ندارند. هر کس میخواد به من ایمیل بزنه تا براش بفرستم:      raminlashgari@gmail.com

آفلاین jack94

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
اين فروم چرا اينجوري؟ همه يا دنبال پول هستند يا اعصاب ندارن. معمولا تو فروم افرادي كه اطلاعاتي دارن در اختيار بقيه ميزارن و افرادي هم كه سوال دارن ميپرسن و هر كسي جواب را بلد و دلش ميخواهد جواب ميده. مثلا يكي كه نميخواهد كمكي كنه نمياد بگه پول بده برات بسازن، يك پايان نامه مگه چيه كه بخواي براش فونت طراحي كني؟ در ضمن خوشبختانه انواع و اقسام فونت هم موجود. يا شايد هم تو اينجا در حال بازاريابي هستند؟!؟!

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
اين فروم چرا اينجوري؟ همه يا دنبال پول هستند يا اعصاب ندارن. معمولا تو فروم افرادي كه اطلاعاتي دارن در اختيار بقيه ميزارن و افرادي هم كه سوال دارن ميپرسن و هر كسي جواب را بلد و دلش ميخواهد جواب ميده. مثلا يكي كه نميخواهد كمكي كنه نمياد بگه پول بده برات بسازن، يك پايان نامه مگه چيه كه بخواي براش فونت طراحي كني؟ در ضمن خوشبختانه انواع و اقسام فونت هم موجود. يا شايد هم تو اينجا در حال بازاريابي هستند؟!؟!
ای کاش حداقل اینقدر شهامت داشتی که برای این سوال یک حساب کاربری جدید باز نمی‌کردی. سوال شما هیچ مشکلی نداره، شما آزاد هستی هر سوالی که داری بپرسی، بنابراین اگر این سوال را با نام کاربری قبلی‌ات می‌پرسیدی هیچ مشکلی وجود نداشت که حالا از روی ترس با یک نام کاربری جدید و ساختگی سوالت رو پرسیدی.

اما در جوابت، اگر منظورت من هستم و سوالت اینه که چرا پول می‌گیرم. جوابش خیلی سادست چون در طی مدتی که مجانی کار کردم خیری از کسی ندیدم حالا دارم برای کاری که انجام می‌دهم ارزش می‌گذارم و بابتش پول می‌گیرم. شما دوست نداری؟ خیلی خب، راهکارت راحته، از کار من استفاده نکن و منتظر جواب من نباش یا اگر جوابی بهت دادم با بی‌اعتنایی از کنارش رد شو. به جز کارهای من نرم‌افزارهای دیگری مانند فارسی‌تک، تک‌پارسی، ورد و ... وجود داره که شما می‌تونی از اونها استفاده کنی. من شما رو زور نکردم که بابت کار من پول بدهید، پس شما هم این حق رو نداری که از من توقع داشته باشی مجانی کار کنم. شما می‌تونی برای ۶ یا ۷ سال بدون حقوق برای شخص دیگری مجانی کار کنی؟ ای کاش اینقدر پررو و پرتوقع نبودیم البته مشکل شما نیست شما در جامعه‌ای پرورش پیدا کردی که این بی‌اخلاقی‌ها را به عنوان اخلاق یاد دادند. درسته من اخلاق ندی دارم و همه با اخلاق من آشنا هستم، من هم هیچ موقع ادعا نکردم که انسان نیکی هستم. من برخلاف شما حداقل خودم هستم، انسان بدی هستم اما ظاهر و باطنم یکی است، بدون دروغ و بدون ریا و فریب دیگران.

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
با اجازه از کاربران گرامی، به دلیل اینکه این بحث به خارج از موضوع اصلی تالار کشیده شده است، این موضوع قفل می‌گردد و موضوعات نامرتبط با تالار حذف خواهد شد.
مجددا از دوستان و کاربران گرامی درخواست می‌شود اگر فرصت یا امکان پاسخ به پرسشهای دیگران را ندارند از آن عبور نمایند.
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

انتخاب فونت برای اعداد فارسی

نویسنده فرشاد ترابیانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 8
مشاهده: 19351
آخرين ارسال سپتامبر 22, 2012, 02:42:37 pm
توسط vafa
نوشتن اعداد بصورت فارسی

نویسنده yaser722انجمن ریاضیات و علوم

پاسخ ها: 4
مشاهده: 3891
آخرين ارسال مه 31, 2010, 05:25:59 pm
توسط vafa
فونت XB Zar با صفر توخالی و ممیز فارسی

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن قلم‌ها و حروف

پاسخ ها: 4
مشاهده: 15529
آخرين ارسال ژانویه 27, 2011, 01:01:17 pm
توسط امید غیور
دستور فارسی تک برای نوشتن k

نویسنده زهرا شیخ الا سلامی 1انجمن فارسی‌تک FarsiTeX

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1075
آخرين ارسال مه 26, 2012, 05:46:12 pm
توسط زهرا شیخ الا سلامی 1
نوشتن اعداد انگلیسی در متن فارسی

نویسنده توکلیانجمن سبک نوشتار

پاسخ ها: 1
مشاهده: 6098
آخرين ارسال ژوئیه 05, 2012, 02:10:44 pm
توسط vafa
نوشتن اعداد فارسی در فرمول درون متن

نویسنده علیرضا بیکیانجمن ریاضیات و علوم

پاسخ ها: 2
مشاهده: 6127
آخرين ارسال آوریل 21, 2013, 06:56:32 pm
توسط vafa
راه‌نمایی برای نوشتن کتاب فارسی با زی‌پرشین.

نویسنده kmazraeeانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 7
مشاهده: 6774
آخرين ارسال ژوئیه 03, 2013, 11:40:42 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
فونت مناسب برای متن فارسی

نویسنده علیرضا بیکیانجمن قلم‌ها و حروف

پاسخ ها: 3
مشاهده: 36051
آخرين ارسال ژوئن 18, 2014, 01:31:59 pm
توسط raminl