سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: پیدا نکردن فایل wiley2sp.cls در توزیع تک‌لایو  (دفعات بازدید: 2264 بار)

آفلاین n.amiri

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
سلام دوستان

ميشه لطفاً راجع به  {document class {wiley2sp.cls   برای من توضيح بدهيد. فايلی با اين کلاس در texlive من اجرا نميشه.
ممنون
« آخرين ويرايش: ژوئیه 29, 2012, 10:58:15 pm توسط وحید دامن‌افشان »

آفلاین مدیر ۱ تالار

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 2
    • ديدن مشخصات
جسارن نشه موقع پست زدن ندیدین که نوشته فایل نمونه و فایل log بفرستین؟

آفلاین ابوالفضل دیانت

• همکاران
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 271
  • ارسال: 812
    • ديدن مشخصات
با سلام
نام wiley2sp.cls در واقع نشان دهنده استایلی است که شما از آن دارید استفاده می کنید، برخی از این استایل ها به طور پیش فرض در texlive‌ وجود دارد مثل report، book‌و ... برخی نیز در texlive وجود ندارد. برخی هم به صورت بسته های اضافه شده به texlive‌ وجود دارد مثل memoir این استایلی که نام بردید اگر در بسته های texlive وجود ندارد پس شما باید این فایل را از خودتان به صورت دستی در folder ای که دارید فایل tex اصلی خود را می نویسید قرار دهید.

من در بسته های texlive دیدم و نامی از wiley2sp ندیدم پس شما باید این فایل را دستی در کنار فایل های خود قرار دهید.
در ضمن یک بار هم با حالتی که در زیر نشان داده شده است اجرا کنید ببینید باز هم مشکل دارید:
\documentclass{wiley2sp}

نکته دیگر ان که برای آشنایی بیشتر با Latex‌ حتما پیشنهاد می کنم که کتاب مقدمه ای نه چندان کوتاه بر لاتک (کتاب آموزش لاتک ترجمه دکتر مهدی امید علی) را که یک کتاب به زبان فارسی در این موضوع است را مطالعه کنید. این کتاب را می توانید از همین سایت از لینک زیر بگیرید:
http://www.parsilatex.com/joomla/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=34&Itemid=72

در ضمن همان طور که بیان شد سعی کنید فایل نمونه ارسال کنید منظور از فایل نمونه:

نکته اول: منظور از مثال نمونه یعنی فایل با پسوند .tex شما به همراه فایل pdf‌ خروجی و فایلی که هم نام با فایل با پسوند .tex شما است و فقط پسوند آن .log‌است. در صورت استفاده از فایل استایل فایل استایل با پسوند .cls را نیز اتچ نمایید. شما می توانید این فایل ها را همگی در یک شاخه قرار داده و آن را با پسوند zip در سایت قرار دهید.
مثلا فرض کنید که شما یک فایل به نام mypaper با Latex نوشته اید، منظور از مثال نمونه یعنی شما در سایت فایل های زیر را بارگذاری کنید:
mypaper.tex
mypaper.log
mypaper.pdf
منظور از فایل استایل فایلی است هم نام با نامی که شما در خط اول نوشته اید:
\documentclass{mystyle}اگر در این قسمت کلماتی مثل report، book، artilce، memoir و موارد استانداردی مانند ieeetran‌نوشته بود نیازی نیست این ها را بگذارید چون این ها استاندارد خود latex‌و یا بسته های استاندارد هستند، اما در غیر این صورت شما حتما باید در کنار فایل های خود فایلی با پسوند .cls مشاهده کنید که آن را نیز لازم است در سایت بارگذاری کنید. مثلا در این مثال فایل mystyle.cls را باید بارگذاری کنید.

نکته دوم: برای اتچ کردن فایل ها نیز کافی است در هنگام زدن یک پست جدید در سایت از قسمت (انتخابهای اختیاری بیشتر) یک فایل یا چندین فایل را اتچ نمایید.

نکته سوم: حتی المقدور سعی کنید مثال نمونه تا حدممکن کوتاه و مختصر باشد تا دوستان با اتلاف وقت کمتری بتوانند به سوال شما پاسخ گویند.

باتشکر
« آخرين ويرايش: ژوئیه 29, 2012, 01:31:31 pm توسط ابوالفضل دیانت »

آفلاین حسن ذاکری

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 379
  • ارسال: 667
    • ديدن مشخصات
سلام دوستان

ميشه لطفاً راجع به  {document class {wiley2sp.cls   برای من توضيح بدهيد. فايلی با اين کلاس در texlive من اجرا نميشه.
ممنون
این فایل (wiley2sp) مربوط به ژورنال‌های دو ستونه وایلی است. من قبلاً مقاله‌ای برای    Laser Physics Letters با این کلاس نوشته‌ام.
از این‌حا می‌تونید دانلود کنید:
http://www.lasphys.com/documents/LPLpackage.zip
لطفاً صفحه قوانین تالار را مطالعه فرمایید، بخصوص اگر اولین ارسال‌هایتان را انجام می‌دهید.
به سوالی که مطابق با قوانین پرسیده نشود، جوابی داده نخواهد شد.

در صورتی که به تازگی عضو تالار شده‌اید، در صفحه معرفی اعضای جدید برای شما ایجاد شده است.

پیدا نکردن فایل مربوط به بسته های فراخوانی شده

نویسنده hasheminaminانجمن انجمن تازه‌کاران

پاسخ ها: 3
مشاهده: 1735
آخرين ارسال فوریه 27, 2012, 07:39:33 pm
توسط مسهر باقری
پیدا نکردن فایل حاوی مراجع در داخل میک تک

نویسنده behnoudانجمن مراجع و بیب‌تک BibTeX

پاسخ ها: 9
مشاهده: 3552
آخرين ارسال ژوئیه 18, 2013, 10:22:45 pm
توسط behnoud