سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: گرفتار خطا هستم عزيزان Invalid glyph ... Output file removed  (دفعات بازدید: 2094 بار)

آفلاین Nekoomehr

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 44
  • ارسال: 47
    • ديدن مشخصات
من تمام پايان نامه ام را با xepersian تايپ كرده ام و در گرفتن خروجي مشكلي نداشتم. اما دو روز است كه پس از ويرايش يك قسمت گرفتار اين پيام خطا شده ام:
** WARNING ** Color stack underflow. Just ignore. ** ERROR ** Invalid glyph index (gid 461) Output file removed.
ديده ميشود كه هيچ خروجي ايجاد نميشود. هرچه ميكنم منشأ خطا را نمي يابم. حتي ويرايشهارا هم بر ميگردانم نميشود.
فايل log را هم پيوست كرده ام.
از آنجا كه لازم است پايان نامه ام را تحويل دهم اگر زودتر راهنمايي كنيد ممنون ميشوم.
در ضمن استفاده از برخي فونت ها موجب ميشود كه در خروجي حرف "ي" در برخي كلمات پيشفرض جدا نوشته شود، مثلا "پي وست" يا "لي ست" كه فكر كنم ناشي از حرف "ي" فارسي به كاررفته در زي پرشن باشد.
با تشكر فراوان

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
سلام.
برای اشکالزدایی فایلهای بزرگ بهتر است قسمتهای مختلف آنرا comment کنید تا محل خطا را کشف کنید.
شاید مشکل از فایل eps شما باشد. آن قسمتها را comment نموده و مجددا امتحان کنید. من با برخی از فایلهای تصویری مشکل داشته‌ام که با تغییر اندازه یا فرمت آنها مشکل برطرف شده است.
جدا شدن حرف ی ربطی به زی‌پرشین ندارد و به قلم برمی‌گردد. این مشکل را در میکروسافت ورد هم با برخی قلمها دارید.
به جای قلم نازنین قلمی مانند XB Niloofar  که شبیه آن -ولی بهتر از آن - است را امتحان کنید.
در ضمن از آنجا که ي شما دو نقطه در زیر دارد، ظاهراً صفحه کلیدتان فارسی استاندارد نیست.

حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

آفلاین Nekoomehr

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 44
  • ارسال: 47
    • ديدن مشخصات
با تشكّر از شما
ظاهرا مشكلي الكي بود. چون تنها با save as كردن فايل با يك نام ديگر مشكل حل شد. البته فكر كنم همان فايل هاي eps موجب آن شده اند.
بله در فونتها دو كاراكتر وجود دارد: ی فارسي "ی" و ي عربي "ي".
در برخي فونتها با برداشتن دو نقطه از زير "ي" شكل فارسي آن را ايجاد كرده اند. در اين فونتها به دليل تعريف نبودن شكل مياني "ی" فارسي ("ﯿ") هنگام اتصال مشكل ايجاد ميشود.
امّا در برخي ديگر براي آن "ی" فارسي شكلهاي مياني تعريف كرده اند كه مشكلي وجود ندارد.
شايد بهتر بود من اين نكته را در قالب يك پيشنهاد ميگفتم كه:
اگر بشود شكلهاي مياني "ی" فارسي را در كلمات پيشفرض با "ي" عربي عوض كرد تا با تمام فونت ها سازگار شود بسيار بهتر است.

ضمنا من در صفحه كليدم هر دو را قرار داده ام.
بازهم از شما تشكر ميكنم

خطای ! LaTeX Error: File `rerunfilecheck.sty' not found.

نویسنده setarehانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 6
مشاهده: 9024
آخرين ارسال اوت 21, 2013, 09:51:18 pm
توسط shiva92
The "auto save file" could not be saved. Please check if you have write permissi

نویسنده hootانجمن Texmaker

پاسخ ها: 6
مشاهده: 3746
آخرين ارسال سپتامبر 29, 2010, 11:22:19 pm
توسط hoot
موارد دادن خطای لاگ فایل پیدا نشد log file not found

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 5
مشاهده: 11292
آخرين ارسال اوت 13, 2014, 02:25:22 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
خطای File amsth.sty not found و ظاهر نشدن متن فایل در خروجی فایل من

نویسنده متین آراانجمن انجمن تازه‌کاران

پاسخ ها: 1
مشاهده: 2107
آخرين ارسال آوریل 09, 2012, 08:17:20 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
پایان عمر میک‌تک ۲.۸ بدلیل تصمیم عدم حل باگ file name database capacity exceeded

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن میک‌تک MikTeX

پاسخ ها: 0
مشاهده: 4434
آخرين ارسال آوریل 11, 2012, 11:55:43 am
توسط هادی صفی‌اقدم
فایل گزارش یا log file چیه؟ چیست؟ کجاست؟ کجا هست؟

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

مشاهده: 14071
آخرين ارسال ژوئن 26, 2012, 09:17:35 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
تبدیل synctex file و ptd file به texfile

نویسنده saray3انجمن Texmaker

مشاهده: 1597
آخرين ارسال ژوئیه 18, 2012, 05:48:38 pm
توسط saray3
texlive رو آپدیت کردم و حالا با خطای bidi.sty not found مواجه هستم