سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: نیاز به یک نمونه کامل قابل اجرا  (دفعات بازدید: 5228 بار)

آفلاین mohammad.18r2000

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
نیاز به یک نمونه کامل قابل اجرا
« : سپتامبر 30, 2012, 12:36:53 am »
با درود فراوان ، خصوصا به وفا عزیز
واقعا بسیار استفاده کردیم از نرم افزار بسیار عالی شما ، امروز که پایان نامه پرینت می گرفتم (ارشد ریاضی می خونم تو دانشگاه تربیت معلم تهران)، کلی تعریفتو می کردم.کمک بزرگی به جامعه علمی ایران نمودید
من 4 شنبه دفاع دارم
خیلی تلاش کردم اسلاید بسازم
متاسفانه در امر اسلاید سازی (برخلاف خود متن نوشتن که الان کلی حرفه ای شدم)اطلاعاتی ندارم
نمونه ها رو هم که دانلود کردم یا ویرایش نمیشن یا اینکه خونده نمیشن
خصوصااسلاید دانشگاه شریف و اون دانشگاه زاده با تم زرد رنگ جالب بودن
ممنون میشم راهنماییم کنید .با تشکر فراوان

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
پاسخ : نیاز به یک نمونه کامل قابل اجرا
« پاسخ #1 : سپتامبر 30, 2012, 12:58:55 am »
سلام
اینجوری کلی سوال نپرسین لطفا.
یک فایل نمونه که مشکل دارین را ضمیمه کنید.
بعدش فایل log را هم بفرستین تا ببینیم مشکل شما چیه.

ضمنا تالار مسوول فایل‌های خودش هست و مسوول فایلهای کاربران که فرستاده‌اند نیست. چون معمولا مشکل دارن.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : سپتامبر 30, 2012, 10:57:37 am »
سلام
خیلی دیر به فکر اسلاید ساختن نیفتاده اید؟ اسلایدی که پیوست کرده ام چون برای دانشگاه خوارزمی ساخته شده احتمالا به کارتان می آید. این اساس اسلایدی است که برای خودم ساختم و البته ریزه کاری هایش تا به یک اسلاید قابل قبول تبدیل شود حدود یک ماه طول کشید. به هر حال، موفق باشید
استفاده از بسته لواپرشین غیرقانونی و غیراخلاقی بوده و به هیچ وجهی نباید روی کامپیوتر شما وجود داشته باشد

http://www.parsilatex.com/forum/SMF/index.php?topic=3366.msg18505#msg18505

آفلاین student

• Jr. Member
  • **
  • -دریافت شده: 5
  • ارسال: 58
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : سپتامبر 30, 2012, 06:00:27 pm »
اول از مسوولین محترم تالار خواهش می کنم که یادداشتم را حذف کنند و بابت عدم اطلاع از قوانین جدید عذرخواهی می کنم. اما بعد
شرمنده آقای کارن‌پهلو، اطلاعات من بر خلاف شما زود به زود بروز نمی شود، در حالت عادی اینطور است نزدیکی دفاع اوضاع به شدت وخیم تر هم می شود! آن مطلبی را که اطلاع رسانی کرده بودید و لینکش را گذاشته اید قبلا ندیده بودم. ظاهرا یادداشتم را مسوولان سایت باید حذف کنند. در مورد انتشار و نصب نسخه های قدیمی و ....می توانم منظورتان را درک کنم اما منطقی نیست که قوانین به اصطلاح حقوقی ها عطف به ما سبق بشوند . دسترسی نداشتن به اینترنت که جرم نیست، هست؟ عجیب است که شما به من می گویید مجبور بودی آنلاین باشی و هر روز بپرسی آیا بسته هایی که بدون انجام کار خلاف قانون روی کامپیوترم هست هنوز می تواند وجود داشته باشد یا نه و بعد متهمم کنید که در صورت عدم انجام چنین کاری،  خلاف اخلاق عمل کرده ام!

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : سپتامبر 30, 2012, 06:17:51 pm »
اول از مسوولین محترم تالار خواهش می کنم که یادداشتم را حذف کنند و بابت عدم اطلاع از قوانین جدید عذرخواهی می کنم. اما بعد
شرمنده آقای کارن‌پهلو، اطلاعات من بر خلاف شما زود به زود بروز نمی شود، در حالت عادی اینطور است نزدیکی دفاع اوضاع به شدت وخیم تر هم می شود! آن مطلبی را که اطلاع رسانی کرده بودید و لینکش را گذاشته اید قبلا ندیده بودم. ظاهرا یادداشتم را مسوولان سایت باید حذف کنند. در مورد انتشار و نصب نسخه های قدیمی و ....می توانم منظورتان را درک کنم اما منطقی نیست که قوانین به اصطلاح حقوقی ها عطف به ما سبق بشوند . دسترسی نداشتن به اینترنت که جرم نیست، هست؟ عجیب است که شما به من می گویید مجبور بودی آنلاین باشی و هر روز بپرسی آیا بسته هایی که بدون انجام کار خلاف قانون روی کامپیوترم هست هنوز می تواند وجود داشته باشد یا نه و بعد متهمم کنید که در صورت عدم انجام چنین کاری،  خلاف اخلاق عمل کرده ام!
حرف شما را کاملاً قبول دارم اما هدف من اتهام به شما نبود (فقط یک نوع اطلاع رسانی بود) و اگر اینطور برداشت کردید از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم. هرچند من از همان اول گفتم که بسته لواپرشین آزمایشی است و استفاده از آن را پیشنهاد نمی‌کنم ولی خیلی‌ها تصمیم گررفتند که از آن استفاده کنند.

آفلاین student

• Jr. Member
  • **
  • -دریافت شده: 5
  • ارسال: 58
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : سپتامبر 30, 2012, 10:55:32 pm »
خب، البته همان طور برداشت کرده بودم که آنطوری نوشتم! حالا که می فرمایید برداشتم اشتباه بوده آن کسی که باید بابت سوء برداشت عذرخواهی کند، من هستم. خودتان می دانید که مدیون شما هستم آقای کارن‌پهلو بابت راهنمایی هایتان، اصل به وجود آوردن زیپرشین و ... .
همیشه موفق باشید

آفلاین msadeghi

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 21
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : اكتبر 01, 2012, 11:25:06 am »
استفاده از بسته لواپرشین غیرقانونی و غیراخلاقی بوده و به هیچ وجهی نباید روی کامپیوتر شما وجود داشته باشد

http://www.parsilatex.com/forum/SMF/index.php?topic=3366.msg18505#msg18505

با  سلام خدمت دکتر کارن‌پهلو عزیز
قبل از هر چیز از زحمتهائی که شما برای زی‌پرشین کشیده‌اید خیلی خیلی متشکرم. در طول این مدت من خیلی از زی‌پرشین استفاده کرده‌ام و از کیفیتش لذت می‌برم. حدود دو ساله که مایکروسافت وُرد رو عملاً گذاشتم کنار. همه اینها رو مرهون زحمتهای شما و راهنمائی‌های بقیه دوستان بخصوص آقای صفی اقدم می‌دونم. البته جا داره از شما عذرخواهی کنم چون بعضی از سوالام اونقدر پیش پاافتاده بود که موجب رنجش خاطر شما می‌شد و البته حق هم داشتید.

حدود دو هفته پیش بود که تک لایوم رو برای استفاده از لواپرشین آپدیت کردم. از اون مدت تا حالا داشتم اسلایدهام رو باهاش درست می‌کردم. فردا هم دفاع دارم. امروز تصادفی اومدم توی انجمن و پُست شما رو راجع به غیرقانونی بودن استفاده از لواپرشین دیدم. باور کنید شوکه شدم. البته نه به خاطر هزینه‌ای که شما براش گذاشتین. این حق شماست. ولی چون من اسلایدام رو با لواپرشین درست کردم و باور کنید تا همین امروز از غیرقانونی بودن استفاده ازش خبر نداشتم، الان موندم چیکار کنم. شما راضی هستید از این بابت؟ البته این آخرین استفاده من از لواپرشین (رایگان) بوده و دیگه ازش استفاده نخواهم کرد.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #7 : اكتبر 01, 2012, 11:50:51 am »
با  سلام خدمت دکتر کارن‌پهلو عزیز
قبل از هر چیز از زحمتهائی که شما برای زی‌پرشین کشیده‌اید خیلی خیلی متشکرم. در طول این مدت من خیلی از زی‌پرشین استفاده کرده‌ام و از کیفیتش لذت می‌برم. حدود دو ساله که مایکروسافت وُرد رو عملاً گذاشتم کنار. همه اینها رو مرهون زحمتهای شما و راهنمائی‌های بقیه دوستان بخصوص آقای صفی اقدم می‌دونم. البته جا داره از شما عذرخواهی کنم چون بعضی از سوالام اونقدر پیش پاافتاده بود که موجب رنجش خاطر شما می‌شد و البته حق هم داشتید.

حدود دو هفته پیش بود که تک لایوم رو برای استفاده از لواپرشین آپدیت کردم. از اون مدت تا حالا داشتم اسلایدهام رو باهاش درست می‌کردم. فردا هم دفاع دارم. امروز تصادفی اومدم توی انجمن و پُست شما رو راجع به غیرقانونی بودن استفاده از لواپرشین دیدم. باور کنید شوکه شدم. البته نه به خاطر هزینه‌ای که شما براش گذاشتین. این حق شماست. ولی چون من اسلایدام رو با لواپرشین درست کردم و باور کنید تا همین امروز از غیرقانونی بودن استفاده ازش خبر نداشتم، الان موندم چیکار کنم. شما راضی هستید از این بابت؟ البته این آخرین استفاده من از لواپرشین (رایگان) بوده و دیگه ازش استفاده نخواهم کرد.
مشکلی نداره.

نیاز به یک beamer قابل اجرا که دارای sidebar باشد دارم

نویسنده a_hosseiniانجمن اسلاید Beamer

پاسخ ها: 1
مشاهده: 1986
آخرين ارسال نوامبر 11, 2012, 11:27:34 pm
توسط حسن ذاکری
علت خطای xdvipdfmx.exe has stoped working موقع اجرا نمونه PSTricks حتی ساده چیه؟

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن گرافیک، جدول و شکل

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1573
آخرين ارسال ژانویه 02, 2013, 05:36:26 am
توسط هادی صفی‌اقدم
مشکل در اجرا نمونه های بیمر

نویسنده mohadeseانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 7
مشاهده: 3880
آخرين ارسال مارس 06, 2013, 10:23:20 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
نمونه مثال برای رسم جداول