سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: Journal Submission  (دفعات بازدید: 2361 بار)

آفلاین Hannaneh

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 17
    • ديدن مشخصات
Journal Submission
« : مارس 11, 2011, 11:02:52 am »
سلام و روز بخیر،

برای آپلود مقاله در ژورنالی که Submit بصورت on-line داره، آیا باید فایل tex را آپلود کرد، یا pdf  حاصله را؟

ژورنال مورد نظر یک فایل cls داره که template ژورنال رو در خودش جای داده، برای همین وقتی توی کد مقالم از دستور \documentclass  استفاده می کنم، بالای سمت چپ بطور خود به خود می نویسه شماره مقاله را وارد کن! که بنظرم یکم عجیبه! به نظر شما باید همینطور باشه؟ و من باید pdf که بالاش این نوشته هست را براشون upload کنم؟
خودشون بعداً می تونن به این manuscript شماره اضافه کنند؟ یا بعداً کد LaTex رو می خوان؟ اصلاً خودشون می تونند pdf رو به کد tex بر گردونند؟ (منظورم اینکه نرم افزاری جهت compile عکس هم هست؟)

یا اصلاً در مرحله under-review این شماره مطرح نمی شه تا زمانیکه accept شه؟

pdf template ژورنال مذکور ضمیمه است.
ممنون می شم از پاسخهاتون.

-In order to make an apple pie from scratch, you must first create the universe. Carl Sagan

آفلاین وحید دامن‌افشان

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 718
  • ارسال: 2,107
    • ديدن مشخصات
    • http://www.damanafshan.ir
پاسخ : Journal Submission
« پاسخ #1 : مارس 11, 2011, 02:05:12 pm »
سلام و روز بخیر،

برای آپلود مقاله در ژورنالی که Submit بصورت on-line داره، آیا باید فایل tex را آپلود کرد، یا pdf  حاصله را؟

ژورنال مورد نظر یک فایل cls داره که template ژورنال رو در خودش جای داده، برای همین وقتی توی کد مقالم از دستور \documentclass  استفاده می کنم، بالای سمت چپ بطور خود به خود می نویسه شماره مقاله را وارد کن! که بنظرم یکم عجیبه! به نظر شما باید همینطور باشه؟ و من باید pdf که بالاش این نوشته هست را براشون upload کنم؟
خودشون بعداً می تونن به این manuscript شماره اضافه کنند؟ یا بعداً کد LaTex رو می خوان؟ اصلاً خودشون می تونند pdf رو به کد tex بر گردونند؟ (منظورم اینکه نرم افزاری جهت compile عکس هم هست؟)

یا اصلاً در مرحله under-review این شماره مطرح نمی شه تا زمانیکه accept شه؟

pdf template ژورنال مذکور ضمیمه است.
ممنون می شم از پاسخهاتون.
باید فایل tex رو آپلود کنین.
در مورد اون شماره، متاسفانه اطلاعی ندارم.
======================================
لطفاً عنوان پست‌ها رو به فارسی انتخاب کنین.
« آخرين ويرايش: مارس 11, 2011, 02:07:46 pm توسط وحید دامن‌افشان »

آفلاین Hannaneh

• Newbie
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : مارس 11, 2011, 02:18:27 pm »
سلام،
ممنون از پاسختون.

اما از آنجا که فایل tex به یک سری از فایل های sty، cls ، bst و bib وابسته هست، وقتی که به تنهای upload می شه، مبدل pdf ژورنال نمی تونه تشخیصش بده و اخطار می ده!
شاید بگید "چرا همه این متعلقات را باهم آپلود نمی کنم؟؟" چون که فقط یک فیلد برای main document وجود داره که می شه توش متن مقاله را آپلود کرد. به همین خاطر بنظرم رسید که باید pdf بعنوان فایل جامع نهایی آپلود شه.

می شه لطفاً اگه تجربه submit با tex را دارید، راهنماییم کنند. ممنون میشم.

======================================
حتماً از این به بعد عنوان پست‌ها رو به فارسی انتخاب می کنم.
« آخرين ويرايش: مارس 11, 2011, 02:24:19 pm توسط Hannaneh »

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
« پاسخ #3 : مارس 11, 2011, 04:51:03 pm »
سلام و روز بخیر،

سلام
من قبلاً به چنین مجلاتی مقاله لاتک فرستاده‌ام.
معمولاً در اولین ارسال مقاله نیازی نیست که فایل tex فرستاده شود و فایل pdf قابل قبول است. در صورت پذیرش مقاله، فایل pdf قبول نمی‌شود و باید فایل tex را به همراه متعلقات فرستاد.
مطابق دستورالعمل و استیل مربوطه عمل کنید و فایل pdf را ارسال کنید.
قصد دارم به زودی تجربیاتم در این خصوص را در یک پست بنویسم. توصیه فعلی من به شما این است که مقاله را با pdflatex پردازش کنید. مجلاتی که از editorialmanager برای دریافت مقاله استفاده می‌کنند سند نهایی مقاله لاتک شما را با pdflatex پردازش می‌کنند و اگر به عنوان مثال شما از برخی امکانات xelatex استفاده کرده باشید که توسط pdflatex پشتیبانی نمی‌شوند با مشکل مواجه خواهید شد.
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

آفلاین Hannaneh

• Newbie
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : مارس 11, 2011, 04:55:41 pm »
خیلی ممنون از پاسختون، کمک بزرگی بود.

خوشحال می شیم که از تجربیات ارزشمندتون بهره مند بشیم.

یا علی.

آفلاین محمد چهارسوقی

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • -دریافت شده: 55
  • ارسال: 330
    • ديدن مشخصات
    • سایت شخصی محمد چهارسوقی
« پاسخ #5 : مارس 14, 2011, 08:15:08 am »
سلام
من در اینگونه موارد فایل تک رو به عنوان main file می فرستم و بقیه فایل‌ها رو که فکر کنم فقط فایل bib هست رو مثلا به عنوان others یا supplement یا یه چیز توی این مایه ها می فرستم و تا الان هم مشکلی پیش نیومده. در مورد فایل های cls sty bst , ..... فکر کنم خود مجله باید داشته باشه  ;D

آفلاین Hannaneh

• Newbie
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : مارس 14, 2011, 09:53:01 am »
سلام، از پاسختون تشکر می کنم.
اما اگر فایل tex را بعنوان فایل اصلی و فایل bib را بعنوان فایل فرعی آپلود کنید، pdf را درست می کنه که prove  کنید؟ این ژورنال که من می گم مقاله هاش رو در ScholarOne Manuscriptl مدیریت می کنه و من هم همین کاری که شما فرمودید رو امتحان کردم، اما pdf درست نکرد!
جدا از فایلهای sty که template خود ژورناله، من یک sty برای فرم جداول دارم.

ممنون می شم از پاسختون.