لاتک LATEX > اسلاید Beamer

BidiPresentation + sidebar + background -- بی‌دی پرزنتیشن+نوار کناری+ پس‌زمینه

<< < (7/7)

امیرحسین شرفی:
دست شما درد نکنه خیلی خوب بود. یک سوال: شما که می‌آیید ایران امکانش هست که کارگاه کدنویسی توی تک هم برگزار کنید؟

vafa:

--- نقل قول از: امیرحسین شرفی در نوامبر 11, 2011, 02:14:32 pm ---دست شما درد نکنه خیلی خوب بود. یک سوال: شما که می‌آیید ایران امکانش هست که کارگاه کدنویسی توی تک هم برگزار کنید؟

--- End quote ---
کسی از من برای چنین کارگاهی دعوت نکرده است. قرار بود یکی در سبزوار در ۲۲مین سمینار جبر برگزار شود که منتفی شد. من در دانشگاه شهیدبهشتی یک کارگاه زی‌پرشین دارم که سه روز و هر روز ۲ ساعت است، اگر توانستیم مطالب مربوط به زی‌پرشین را در روز اول و دوم تمام کنیم، می‌توانیم در روز سوم کمی ماکرونویسی کار کنیم اما مطمئن نیستم مطالب مربوط به زی‌پرشین در روز اول و دوم تمام شود. حاضرین در کارگاه هم ممکن است سوالاتی داشته باشند که خود این زمان کارگاه را طولانی‌تر خواهد کرد.

ali_da:
سلام.
۱-بهترین راه برای  کنترل بیشتر روی رنگهای اسلاید کدام است؟ من با tikz کارهی مختصری انجام دادم ولی خودم میدانم این روش خیلی  ناشیانه است.
۲-دستوراتی در فایل sidebarbidipres.sty وجود دارد که نوارهای عنوان و کناری و .. را ایجاد نموده است. آیا راهنمایی برای آن وجود دارد تا بجای چرخاندن لقمه دور سر همانها را تغییر دهم؟
۳- به نظرم رنگ متنها در فایل پیوست با رنگ زمینه قاطی شده است. علت چیست؟

maryam ab:
با سلام و عرض خسته نباشید
میخواستم ازتون کمک بگیرم برای رفع خطای بوجود آمده حین اجرای پکیج sidebarbidipres و amsmath,amssymb
هیچ کجای برنامه خطا نمیده فقط این دو خط مشکل داره
با تشکر...

هادی صفی‌اقدم:
سلام
دستوری در فایل تعریف شده بود بصورت:

--- کد: ---\deflatinfont\times[Scale=1.1]{Times New Roman}
--- End code ---
در این رابطه:

اصلاحیّه ۳: ۸ دی ۱۳۹۲
دقّت کنید دستور ‪\times‬ دستور از پیش‌تعریف‌شده لاتک برای علامت ضرب در محیط فرمول‌نویسی هست. پس از بازتعریف این دستور با دستور هم‌نامش یعنی ‪\times‬ خودداری کنید.
کد:

--- کد: ---\deflatinfont\timesss[Scale=1.1]{Times New Roman}
--- End code ---

برای تاکید، چند خط بالا به خود فایل tex ضمیمه شده هم اضافه شد.

بیزحمت این پست از موضوع را هر یک از مدیران تالار، بعد تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۲ اگه دیدن حذف کنند. (اتمام تاریخ اطلاع‌رسانیش هست)
با تشکر

کنترل

[0] صندوق پستی

[*] صفحه قبلی

Go to full version