لاتک LATEX > اسلاید Beamer

ارجاع به قضایا از داخل دیاگرام کشیده شده با pstricks

(1/3) > >>

هادی صفی‌اقدم:
با سلام
من یک اسلاید درست کرده ام و دارای تعدادی قضیه و لم هست.
یک دیاگرام هم مثل فایل پیوست شده با pstricks کشیده‌ام.
حالا می‌خواهم ببینم در اسلایدهایم امکان این وجود دارد که با کلیک بر روی هر یک از مستطیل‌های موجود در دیاگرام (کلیک روی اسم قضیه یا لم داخل دیاگرام) به آن قضیه یا لم در داخل متن جابجا شوم؟
ممنون میشم جواب دهید. با تشکر قبلی

وفا خلیقی:

--- نقل قول از: هادی صفی اقدم در ژوئیه 07, 2010, 08:31:55 pm ---با سلام
من یک اسلاید درست کرده ام و دارای تعدادی قضیه و لم هست.
یک دیاگرام هم مثل فایل پیوست شده با pstricks کشیده‌ام.
حالا می‌خواهم ببینم در اسلایدهایم امکان این وجود دارد که با کلیک بر روی هر یک از مستطیل‌های موجود در دیاگرام (کلیک روی اسم قضیه یا لم داخل دیاگرام) به آن قضیه یا لم در داخل متن جابجا شوم؟
ممنون میشم جواب دهید. با تشکر قبلی

--- End quote ---
فقط فرستادن فایل PDF کمکی نمی‌کند. با بسته hyperref می‌توانید با کلیک روی اسم قضیه یا لم داخل دیاگرام، به آن قضیه یا لم در داخل متن جابجا شود اما نه با کلیک روی مستطیل.

هادی صفی‌اقدم:
وفا جان یه دنیا شرمنده فایل تک یادم رفته ود ضمیمه کنم

با کمک راهنمایی های وفای عزیز تونستم این اسلایدها را درست کنم. دست وفا جان درد نکنه

یک سوال دیگر. این اسلاید را در دانشگاه باید روی کامپویتر استاد راهنما اجرا کنیم و خروجی بگیریم. میک تک نصب شده در دانشگاه ما، میک تک 2.7 رمان است. آیا راهی وجود دارد که psticks را روی این میک‌تک 2.7 اجرا کرد و خروجی صحیح گرفت؟ آخه وقتی همین فایل دیاگرام را که با pstriks آماده کرده‌ام روی میک تک 2.7 اجرا میکنم، مطالب داخل کادرها و مستطیل‌ها یرون مستطیل‌ها ظاهر می شوند.

با تشکر قبلی

هادی صفی‌اقدم:
مثل اینکه راحی برای استفاده هم زمان از pstricks و بیمر روی میک تک 2.7 راهی وجود ندارد. (دانشگاه ما اجازه نصب میک تک 2.8 را نداریم و باید از 2.7 استفاده کنیم. اگه راهی داشت بیزحمت بفرمایید)

راهنمای استفاده از bidipresentation را کسی داره؟ از کجا باید پیدا کنم؟ در پوشه میک‌تک که نصب شده هیچی به جز فایل کلاسش پیدا نکردم

میخاستم کادرهایی مثل اسلاید ضمیمه شده درست کنم.

بیزحمت راهنمایی بفرمایید

وفا خلیقی:

--- نقل قول از: هادی صفی اقدم در ژوئیه 09, 2010, 07:55:56 pm ---مثل اینکه راحی برای استفاده هم زمان از pstricks و بیمر روی میک تک 2.7 راهی وجود ندارد. (دانشگاه ما اجازه نصب میک تک 2.8 را نداریم و باید از 2.7 استفاده کنیم. اگه راهی داشت بیزحمت بفرمایید)

راهنمای استفاده از bidipresentation را کسی داره؟ از کجا باید پیدا کنم؟ در پوشه میک‌تک که نصب شده هیچی به جز فایل کلاسش پیدا نکردم

میخاستم کادرهایی مثل اسلاید ضمیمه شده درست کنم.

بیزحمت راهنمایی بفرمایید

--- End quote ---
۱- استفاده از بیمر برای درست کردن اسلایدهای پارسی در حال حاضر محال می‌باشد.
۲- راهنمای استفاده از bidipresentation در راهنمای bidi موجود هست و یک نمونه در پوشه doc بسته bidi موجود است و دو نمونه هم در همین تالار پارسی‌لاتک در قسمت «زی‌پرشین»
۳- برای کادرهای رنگی می‌توانید از بستهٔ color استفاده کنید.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version