ویرایشگرها Editors > Texworks

مشکل در اجرای تمپلیت

<< < (3/3)

parna67:
سلام.
این پست را به چه منظور فرستادید. من تک لایو 2013 نصب کردم- Xepersian را هم آپدیت کردم.
سوالی دارم
برای نوشتن مطالب فرمال در تک باید از چه دستوری استفاده شود تا علایمی مانند زیرمجموعه بودن و عضویت و یا اینکه اندیس بودن ، اجتماع ، اشتراک و ... را نشان داد؟
lvPriPref=|{p | p  PriPref   p=<d,*,l>  <…,d,…> SRVv.I ∪{SRVv.O}}|

ابوالفضل دیانت:
با سلام
برطبق قوانین تالار شما نمی توانید دوسوال نامرتبط را در یک پست ارسال کنید. لطفا سوال دوم خود در مورد فرمول را حذف و در یک پست جداگانه در انجمن ریاضیات و علوم در همین تالار ارسال کنید.
نکته: این قانون به این دلیل وضع شده است که دوستان دیگری که سوالی مشابه با سوال شما دارند به سادگی بتوانند در تالار مرتبط با نگاهی گذرا به عنوان سوال، پاسخ خود را دریافت کنند.
باتشکر

هادی صفی‌اقدم:

--- نقل قول از: parna67 در ژوئیه 08, 2014, 11:55:19 am ---سلام.
این پست را به چه منظور فرستادید. من تک لایو 2013 نصب کردم- Xepersian را هم آپدیت کردم.
سوالی دارم
برای نوشتن مطالب فرمال در تک باید از چه دستوری استفاده شود تا علایمی مانند زیرمجموعه بودن و عضویت و یا اینکه اندیس بودن ، اجتماع ، اشتراک و ... را نشان داد؟
lvPriPref=|{p | p  PriPref   p=<d,*,l>  <…,d,…> SRVv.I ∪{SRVv.O}}|

--- End quote ---
طبیعیه که جواب مشکل شما هست. با دقت می‌خوندین، متوجه می‌شدین. خطایی که شما می‌گیرین رو کاربر وفا در اون موضوع توضیح داده‌اند.

parna67:
من هنوز همون ارور ها رو میگیرم.
ولی فایلم اجرا میشه و تغییرات در pdf میاد
ولی به همراه خطاها
من متوجه حرف کاربر وفا نشدم
همونطور که گفتم تازه 1 روز هست که دست و پا شکسته دارم با تمپلیت و لاتک کار می کنم
preamble فایل تک دقیقا کجاست
من اون تغییراتی که برای xepersian گفتن رو کجا پیاده کنم؟؟
من الان از texstudio استفاده می کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید

هادی صفی‌اقدم:
برای اینکه اینجا گیج نشین و وقت‌تون هم با این موارد تلف نشه، بهتره راهنمای لاتک که ۲ ساعت وقت‌تون رو کلش نمی‌گیره رو بخونین. به هر حال...
preamble یعنی آغازه و سرآغاز. یعنی بین documentclass و ‪\begin{document}‬ هست.
اون کد رو باید قبل ‪\begin{document}‬ کپی کنین.

کنترل

[0] صندوق پستی

[*] صفحه قبلی

Go to full version