سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: یک سوال فنی  (دفعات بازدید: 3212 بار)

آفلاین bahare60

• Full Member
  • -دریافت شده: 1
  • ارسال: 218
    • ديدن مشخصات
پاسخ : یک سوال فنی
« پاسخ #15 : سپتامبر 09, 2014, 09:22:26 am »
پیشنهاد می‌کنم از همان ورد استفاده کنید.
چون نتیجه و کیفت کار با ورد منو راضی نمیکنه با ورد تایپ نمیکنم .

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #16 : سپتامبر 09, 2014, 09:51:08 am »
چه اشکالی داره که این برنامه در آموزشگاههای وابسته به فنی و حرفه ای تدریس بشه و مدرکی هم در کنارش باشه؟
خوب تدریس کنن. این چه ارتباطی به من پیدا میکنه؟
نقل قول
به نظر من در دسترس نبودن آموزش پایه ای و حرفه ای برای این برنامه از معضلات این برنامه هست. این طور عده بیشتری به طور  حرفه ای توی این کار تخصص پیدا میکنن .
شما سخت در اشتباهید. متأسفم اما شما فقط دارید  بهانه‌های بیهوده می‌گیرید. همون کتابچه‌ایکه بهتون معرفی کردم به شما از پایه آموزش می‌ده. آخر سر انتخاب با شماست که کتابچه رو مطالعه کنید یا بهانه بیهوده بگیرید.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #17 : سپتامبر 09, 2014, 09:52:01 am »
چون نتیجه و کیفت کار با ورد منو راضی نمیکنه با ورد تایپ نمیکنم .
خوب پس بهانه‌های الکی نگیرید.

آفلاین bahare60

• Full Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #18 : سپتامبر 09, 2014, 10:15:28 am »
ممکنه منظور شما ارجاعهای قسمت  پیشگفتار باشه وگرنه توضیح و آموزش دیگه ای در راهنما نیست که جمع بندی و خلاصه باشه .اگر اصول پایه ای ساده ی  این برنامه رو  بدونیم به نظر من هر کس میتونه خودش فرمان جدید بسازه  یا فرمانهایی رو ترکیب کنه و دستور جدیدی بسازه. فکر نمی کنم این برنامه مشکل تر از حل مسایل ریاضی و قضایای اون باشه. ولی آموزش مناسبی در دسترس نیست. اگر هم شما میگید هست و ما کوتاهی میکنیم دم دست نیست و خیلی تو در تو هست و بعد پیدا کردن  باید خیلی وقت بزاریم مطلب بخونیم  تا به مطلب مفیدش برسیم که بعدا گره گشا باشه تمام مطالب ارجاعها به کار ما نمیاد و خیلی وقت گیر هست.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #19 : سپتامبر 09, 2014, 10:24:04 am »
ممکنه منظور شما ارجاعهای قسمت  پیشگفتار باشه وگرنه توضیح و آموزش دیگه ای در راهنما نیست که جمع بندی و خلاصه باشه
شما این کتابچه رو حتی یکبار هم نخوندید. به عنوان نمونه در اول فضل ۵ در صفحه ۸۱ این راهنما آمده است:
نقل قول
بستههایی مانند epic و eepic )که به عنوان مثال در ]۳[ توضیح داده شده اند(، یا pstricks وجود دارند که
محدودیتهای محیط picture را ندارند و توان گرافیکی التک را به مقدار زیادی قدرت میبخشند. درحالی که دو بستۀ اولیه تنها محیط picture را قدرت میبخشند، بستۀ pstricks دارای محیط منحصر
به فرد pspicture است. قدرت سیستم pstricks در این است که این بسته از قابلیتهای پستاسکریپت استفاده میکند. به عالوه بستههای مختلفی برای کارهای ویژه نوشته شده است. یکی از این بستهها XY-pic است که در ٓاخر این فصل توضیح داده شده است. توضیح مفصلتری بر این بسته در ]۴[ ارائه شده است )با ]۳[ اشتباه
یا آخر صفحه ۸۵:
نقل قول
همانند پارهخطها، باید از بستههای دیگری نیز استفاده کرد، مانند eepic یا pstricks. برای راهنمایی کامل در مورد این بستهها به ]۴[ مراجعه کنید.
نقل قول
.اگر اصول پایه ای ساده ی  این برنامه رو  بدونیم به نظر من هر کس میتونه خودش فرمان جدید بسازه  یا فرمانهایی رو ترکیب کنه و دستور جدیدی بسازه.
همه این اطلاعات در همون کتابچه وجود داره ولی شما اشتیاقی به یادگرفتنشون ندارید و بهانه‌گیری رو انتخاب کردید.
نقل قول
فکر نمی کنم این برنامه مشکل تر از حل مسایل ریاضی و قضایای اون باشه. ولی آموزش مناسبی در دسترس نیست.
وقتی شما به خودتون زحمت نمی‌دهید یک کتابچه کوتاه رو بخونید، چجور انتظار دارید چیزی یاد بگیرید؟ آموزش مناسب به وفور هست ولی شما نمی‌خواهید یاد بگیرید.
نقل قول
اگر هم شما میگید هست و ما کوتاهی میکنیم دم دست نیست و خیلی تو در تو هست و بعد پیدا کردن  باید خیلی وقت بزاریم مطلب بخونیم  تا به مطلب مفیدش برسیم که بعدا گره گشا باشه تمام مطالب ارجاعها به کار ما نمیاد و خیلی وقت گیر هست.
خوب پس شما دنبال حل‌المسائل می‌گردید نه راهنما!

آفلاین bahare60

• Full Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #20 : سپتامبر 09, 2014, 12:03:18 pm »
خیر من دنبال یادگیری پایه ای و اساسی در این برنامه هستم ولی نقطه شروعش برام مبهمه .
حل المسائل برای حل مشکلات و سوالات  هیچوقت کافی نیست !!! تقریبا همون راهنماها میشن که همه سوالات در اونجا جوابش پیدا نمیشه.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #21 : سپتامبر 09, 2014, 12:10:30 pm »
خیر من دنبال یادگیری پایه ای و اساسی در این برنامه هستم ولی نقطه شروعش برام مبهمه .
حل المسائل برای حل مشکلات و سوالات  هیچوقت کافی نیست !!! تقریبا همون راهنماها میشن که همه سوالات در اونجا جوابش پیدا نمیشه.
پس اگر دوست دارید یاد بگیرید از امروز شروع کنید به خواندن همین کتابچه. قطعاً نقطه بسیار خوبی برای شروع خواهد بود و بهتون خیلی کمک می‌کنه.

مشکل با forward search و یه سوال در مورد inverse search

نویسنده وحید دامن‌افشانانجمن Texmaker

پاسخ ها: 3
مشاهده: 3745
آخرين ارسال اكتبر 19, 2009, 11:15:37 pm
توسط وحید دامن‌افشان
یک سوال درباره شماره‌گذاری قضایا و ... در یک متن

نویسنده mahdiyeh231انجمن سبک نوشتار

پاسخ ها: 1
مشاهده: 2277
آخرين ارسال نوامبر 02, 2009, 06:48:30 pm
توسط هادی صفی‌اقدم