لاتک LATEX > اسلاید Beamer

فایل استایل برای افزودن سایدبار و نواربالا به اسلاید bidipresentation

(1/7) > >>

Nekoomehr:
از آن​جا كه موضوع قبلی كه توسط جناب صفی​اقدم ایجادشده بود یعنی:
--- نقل قول از: Nekoomehr در ژوئیه 19, 2010, 08:41:47 pm ---
--- End quote ---
طولانی شده بود و من هم آن سایدبار قبلی را كه ساخته بودم تغییرات كوچكی دادم؛
وهمچنین از آنجا كه برای استفاده راحت​تر یك استایل برای افزودن سایدبار ونواربالا و پایین به bidipresentation ساخته​ام،
یك موضوع جدید ایجاد كردم كه خوب باشد.
امیدوارم كه دوستان با حسن سلیقه خود رنگ​بندی​ها و یا حتی مكان​بندی​های جدید و بهتری برای این اسلاید نمونه (كه در فایل استایل این قابلیت این آزادی عمل​ها قرار داده شده است) بسازند و بفرستند تا همه استفاده كنیم.
در ضمن اگر كسی هم بتواند این مشكل را كه "محتویات سایدبار باید دستی قرارداده شوند" حل كند بسیار عالی می​شود.

ببخشید فایل​ها حالا درست شدند.

Nekoomehr:
هیچ كدام از عزیزان دل كه حدود 20 بار فایل را دانلود كرده​اند نتوانسته تغییر مفیدی در ظاهر یا باطن اسلاید من ایجاد كند؟
یا این اسلاید به درد شما نمی​خورد یا این كه هركس فقط مشكل خودش را حل می​كند و به بقیّه اهمیّت نمی​دهد.
هر دوحالت با عث نا امیدی بنده است.
از دوستانی كه تشكر كرده​اند تشكر می​كنم.

vafa:

--- نقل قول از: Nekoomehr در اوت 15, 2010, 04:56:37 pm ---هیچ كدام از عزیزان دل كه حدود 20 بار فایل را دانلود كرده​اند نتوانسته تغییر مفیدی در ظاهر یا باطن اسلاید من ایجاد كند؟
یا این اسلاید به درد شما نمی​خورد یا این كه هركس فقط مشكل خودش را حل می​كند و به بقیّه اهمیّت نمی​دهد.
هر دوحالت با عث نا امیدی بنده است.
از دوستانی كه تشكر كرده​اند تشكر می​كنم.

--- End quote ---
فکر کنم بیشتر موضوع پرمشغله بودن افراد و نداشتن وقت کافی بوده باشد. شما ناامید نشوید و همچنان به فعالیت عالی خود در این زمینه ادامه بدهید.

شهاب:
من هم با وفا موافقم

شاید علت دیگر این باشد که خیلی ها مثل من فقط از زحمات شما استفاده می کنیم و بلد نیستم در  آن را تغییر آن چنانی ایجاد کنیم تا چیز تازه ای بیرون آید

Nekoomehr:
كسی كه كاری نكرد. خودم هم خیلی گرفتار بودم.
ولی این یكی خوشكل تره

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version