سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: در ارتباط با بحث‌های پیشین  (دفعات بازدید: 2194 بار)

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
در ارتباط با بحث‌های پیشین
« : آوریل 03, 2013, 04:43:36 am »
در بحث‌های گذشته اینطور مطرح شد که من موجب ناراحتی ده‌ها نفر و رفتنشون از این تالار شدم. من در اینجا در فضای عمومی که همه ببیند از هر فردی که من موجب ناراحتیش شدم، از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم.

آفلاین مسهر باقری

• Full Member
  • -دریافت شده: 42
  • ارسال: 228
    • ديدن مشخصات
پاسخ : در ارتباط با بحث‌های پیشین
« پاسخ #1 : آوریل 03, 2013, 04:55:18 am »
وفا جان سلام
امیدوارم حالت خوب باشه. راستش دیشب خوابم نبرد و تونستم کمی از حس و حالت رو درک کنم. با مسایل پیش اومده دیگه حضور اندک و ناقصم در این تالار رو به صلاح نمی دونم. از ابتدایی که شما پروژه ی زیپرشین رو شروع کردید دیدم کاری از دستم بر نمیاد جز این که در یافتن باگهای احتمالی زیپرشین کمکتون کنم که همون رو هم نتونستم کامل انجام بدم و از آشنایی با شما بسیار خوشحال شدم و جزو خاطرات شیرین زندگیم خواهد بود. در این بحث آخر که در تالار پیش اومد فقط خواستم ادای دینی کرده باشم و از حق دفاع کرده باشم.
در پایان امیدوارم جامعه ی علمی رو از دانش سرشار خودتون بی نصیب نگذارید و در صورت امکان حساب کابری بنده رو ببندید (راستش خودم گشتم نتونستم).
پیروز و سربلند باشید

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : آوریل 03, 2013, 05:51:00 am »
وفا جان سلام
امیدوارم حالت خوب باشه. راستش دیشب خوابم نبرد و تونستم کمی از حس و حالت رو درک کنم. با مسایل پیش اومده دیگه حضور اندک و ناقصم در این تالار رو به صلاح نمی دونم. از ابتدایی که شما پروژه ی زیپرشین رو شروع کردید دیدم کاری از دستم بر نمیاد جز این که در یافتن باگهای احتمالی زیپرشین کمکتون کنم که همون رو هم نتونستم کامل انجام بدم و از آشنایی با شما بسیار خوشحال شدم و جزو خاطرات شیرین زندگیم خواهد بود. در این بحث آخر که در تالار پیش اومد فقط خواستم ادای دینی کرده باشم و از حق دفاع کرده باشم.
در پایان امیدوارم جامعه ی علمی رو از دانش سرشار خودتون بی نصیب نگذارید و در صورت امکان حساب کابری بنده رو ببندید (راستش خودم گشتم نتونستم).
پیروز و سربلند باشید
آقای باقری، خواهش می‌کنم که نروید چون واقعاً احساس ناراحتی می‌کنم. قرار است بزودی به وضعیت مدیریت سایت سر و سامان بدهیم و نظم از این به بعد پابرجا باشد. به شما قول می‌دهم که از این بعد هیچ شخصی موجب ناراحتی و شکستن قلب فرد دیگری نشود. لطفاً ما را ترک نکنید. راستش من دارم یک سری کارهای دیگر انجام می‌دهم و خبرهای خوشی بزودی خواهد رسید. قرار است گروه پارسی لاتک یا همان Persian TeX Group بصورت رسمی ثبت شود و یکی از زیرمجموعه‌های TUG باشد.

آفلاین مسهر باقری

• Full Member
  • -دریافت شده: 42
  • ارسال: 228
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : آوریل 03, 2013, 07:00:33 pm »
روی حرف شما نمی تونم حرف بزنم. بنابراین در گروه می مونم و از دیدن حاصل زحمات شما لذت می برم.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : آوریل 10, 2013, 03:25:37 pm »
من به دلیل اینکه اونروز بخاطر اون حرف‌های دکتر کارن‌پهلو که بعدا مشخص شد یک سوء‌تفاهم خیلی بی‌ارزش بوده و نباید ازشون ناراحت میشدم و نباید زود جواب میدادم، و اجازه میدادم که با کمک بقیه سوء‌تفاهم‌ها برطرف بشه، صمیمانه معذرت میخام. به قول آقای باقری، جوونی کردم! :)
و همچنین باید معذرت‌خواهی کنم که نباید به دکتر کارن‌پهلو که در مقام استاد لاتک و زی‌پرشین من هستن، این برخورد را انجام میدادم. خب ببخشین خیلی اون قضیه ناراحتم کرده بود. خدا رو شکر به خیر گذشت.
امیدوارم منو به بزرگی خودتون ببخشین که اشتباه کردم.
خوشحال میشم باز اجاه بدین در تالار در کلاس لاتک و زی‌پرشین و ... شما باشم و به سوال‌هایم جواب بدین.
میدونم که ازم دلگیر هستین، ولی خواهش میکنم به بزرگی خودتون منو ببخشین. چون من اون لحظه از دست شما ناراحت بودم و اون جواب‌ها را دادم. قول میدم هیچوقت از هر کسی ناراحت شدم، حتی از شما و حتی از هر کسی دیگر، صبر و سکوت اختیار کنم و با صحبت با اون فرد، بیشتر قضیه را سخت و پیچیده نکنم.
از بقیه دوستان هم اگر باهاشون برخورد تند و جدی داشتم معذرت میخام. امیدوارم ببخشن.
خیلی خوشحال میشم همه با فراموشی کدورت‌های قبلی، از صفر باز در تالار در کنار هم به کاربران در سوال‌های لاتک‌شون کمک کنیم و از هم مطالب لاتکی یاد بگیرم. و به خصوص من از دکتر کارن‌پهلو و بقیه دوستان مطالبی مفید یاد بگیرم. بعدش به بقیه یاد بدم. ;)
کوچک همه و ارادتمند همه افرادی که بتونن قدرت حذف کدورت‌ها را از قلب خوبشون داشته باشن.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : آوریل 10, 2013, 04:25:39 pm »
من کاره‌ای نیستم یا بهتر به قول خودت تالار که حیاط خلوط من نیست. من یک کاربر ساده تالار هستم و همانطور که گفتم هیچ دخالتی یا قدرتی در پارسی‌لاتک ندارم. ماندن شما یا رفتن شما دست من نیست. همانطور که قبلاً گفتم، تصمیمی است که خودت می‌گیری. همانقدر که من اینجا حق دارم، شما هم همانقدر حق داری. اگر مشکل بخشش من است، می‌بخشم اما یقین دارم بخشش من چیزی را حل نخواهد کرد و این موضوعات و مشکلات بارها و بارها تکرار خواهد شد.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : آوریل 10, 2013, 10:52:07 pm »
دکتر کارن‌پهلو عزیز؟ هر چند فعلا در پارسی‌لاتک به عنوان کاربر هستین، ولی برای خیلی‌ها و مخصوصا من یک استاد لاتک هستین.
در ایران به جز شما کسی نیست به سوال‌های لاتک همه پاسخ بده. هست؟ مطمین باشین نیست.
این جنبه از بودن شما در تالار برای من (و بقیه) یک نعمتی بزرگ هست.
خوشحالم که بخشیدین. خیلی خیلی.
باز خیلی خوشحالم که در تالار به سوال‌های لاتک همه از جمله من که خیلی سوال میپرسم، با اینکه میدونم خیلی سرتون شلوغه با صبر جواب میدین.
خیلی خوشحالم که در کلاس درس شما هستم. ممنونم ازتون.
امیدوارم هیچ وقت بین من و شما و بقیه در این تالار مشکلی پیش نیاد و به گرمی و خوبی و شادی در کنار هم باشیم. من در کنار شما برای بهره بردن از وجود شما. فکر کنم خیلی براتون باورش سخته. اما من حرف واقعیت را گفتم.
ارادتمند شما
« آخرين ويرايش: آوریل 10, 2013, 11:29:39 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #7 : آوریل 11, 2013, 06:36:51 am »
فکر کنم خیلی براتون باورش سخته. اما من حرف واقعیت را گفتم.
گفتم که با بخشش من چیزی حل نمیشه، نگفتم؟ شما هیچ موقع درست نمی‌شی،

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #8 : آوریل 11, 2013, 10:43:53 am »
گفتم که با بخشش من چیزی حل نمیشه، نگفتم؟ شما هیچ موقع درست نمی‌شی،
دکتر جان؟ من تصمیم گرفته‌ام که بعد از این، صبورتر از اینی که بودم باشم. آینده نشون خواهد داد که من این تصمیمو گرفته‌ام.
من از این به بعد در کلاس درس شما اگر اجازه بدین در کلاس‌تون بشینم و بهره‌مند بشم، یک دانشجوی ساکت خواهم بود.
تصمیم من قطعی است.
ارادتمند شما
« آخرين ويرايش: آوریل 11, 2013, 12:08:58 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

در ارتباط با بحث‌های پیشین بین من و آقای صفی‌اقدم

نویسنده vafaانجمن عمومی

پاسخ ها: 1
مشاهده: 1365
آخرين ارسال مه 25, 2013, 01:07:54 am
توسط هادی صفی‌اقدم
در ارتباط با \mathbf

نویسنده vafaانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 0