ابزارهای جانبی > قلم‌ها Fonts

تعویض قلم مثالها

<< < (4/4)

vafa:

--- نقل قول از: محمود امین‌طوسی در ژوئیه 20, 2014, 12:35:35 pm ---بله منظورم همان کپی و پیست بود.
در مثال کوچک ارسالی شما کار به درستی انجام می‌شود.
در فایل رزومه نمی‌دانم به چه علت مکان‌نما در AdobeReader در برخی قلمها، دو خط را با هم می‌گیرد، عبارات «محمود» و «شرح حال» با هم انتخاب می‌شوند و امکان انتخاب جداگانه آنها نیست و لذا پس از پیست حروف آنها یک در میان قرار می‌گیرند.
از توضیحات مبسوط شما متشکرم. احتیاجی به بررسی بیشتر نیست.

--- End quote ---
اگر منظور شما فایل cv.zip است که قرار داده‌اید شما از نسخه قدیمی قلم Persian Modern استفاده کردید و در این نسخه جدول cmap وجود ندارد. من نمونه شما را با تک‌لایو ۲۰۱۴ بروز شده و نسخه 0.7 قلم Persian Modern پردازش کردم و خروجی pdf پیوست نتیجه آن است. در این pdf کپی و پیست به خوبی کار می‌کند.

محمود امین‌طوسی:
نمونه‌ای که فرستاده‌اید مشکلی که گفته بودم را ندارد، همچنین // جلوی http هم قبلا در نمی‌آمد و الان مشکلی ندارد.
بسیار ممنونم.
بله نسخه تک‌لایو من ۲۰۱۳ است.

محمود امین‌طوسی:

--- نقل قول از: هادی صفی‌اقدم در ژوئیه 20, 2014, 12:37:44 pm ---تنظیمات adobe reader رو باید برای زبان‌های زاست به چپ فعال کنین. الان ویندوز ندارم. لینوکسم هم پرید دیشب :( فکر می‌کنم نوی edit گزینه preferences و سپس یک مورد زبان داشت که گزینه right to left داشت.

--- End quote ---
چک کردم، فعال بود. ظاهرا به این مورد ربطی نداشت. خروجی آقا وفا درست است، بدون اینکه هیچ تغییری در تنظیمات AdobeReader بدهم.

کنترل

[0] صندوق پستی

[*] صفحه قبلی

Go to full version