سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: فاطمه سهیل نیا  (دفعات بازدید: 2164 بار)

آفلاین algebra

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 6
    • ديدن مشخصات
فاطمه سهیل نیا
« : اكتبر 24, 2011, 02:53:07 am »
با سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ریاضی هستم. در زمینه فارسی تک- زی پرشن- و بیمر اطلاعات نسبتا خوبی دارم. هم اکنون بیشتر می خواهم در این زمینه به خصوص بیمر اطلاعات بیشتری کسب کنم مخصوصا با توجه به اینکه متوجه شدم بیمر را به فرم فارسی هم می توان طراحی نمود، تمایل بیشتری پیدا کردم تا در این زمینه( بهتر است بگویم) یاد بگیرم. خیلی خوشحال می شوم بتوانم با عضویت در این گروه به این هدف نائل شوم. باتشکر ???
« آخرين ويرايش: ژوئن 26, 2012, 03:01:03 am توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین وحید دامن‌افشان

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 718
  • ارسال: 2,107
    • ديدن مشخصات
    • http://www.damanafshan.ir
پاسخ : فاطمه سهیل نیا
« پاسخ #1 : اكتبر 27, 2011, 03:08:04 pm »
با سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ریاضی هستم. در زمینه فارسی تک- زی پرشن- و بیمر اطلاعات نسبتا خوبی دارم. هم اکنون بیشتر می خواهم در این زمینه به خصوص بیمر اطلاعات بیشتری کسب کنم مخصوصا با توجه به اینکه متوجه شدم بیمر را به فرم فارسی هم می توان طراحی نمود، تمایل بیشتری پیدا کردم تا در این زمینه( بهتر است بگویم) یاد بگیرم. خیلی خوشحال می شوم بتوانم با عضویت در این گروه به این هدف نائل شوم. باتشکر ???
لطفاً در صورت امکان، اسم واقعی خودتون، همراه با دانشگاه محل تحصیلتون رو هم ذکر کنین تا بیشتر با شما آشنا بشیم.

آفلاین algebra

• Newbie
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : نوامبر 01, 2011, 02:42:30 am »
اینجانب فاطمه سهیل نیا؛ فارغ التحصیل رشته ریاضی محض - گرایش جبر از دانشگاه محقق اردبیلی می باشم. و همان گونه که قبلا اشاره نمودم در مورد نرم افزارهای مربوطه آشنایی نسبتا خوبی دارم و حتی کارهایی هم خودم طراحی نمودم. امیدوارم شما بتوانید من را راهنمایی کنید تا بتوانم به صورت حرفه ای تر این نرم افزارهای زیبا را یادبگیرم به خصوص بیمر فارسی را که در این زمینه آشنایی ندارم. با سپاس.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : نوامبر 01, 2011, 05:03:29 am »
اینجانب فاطمه سهیل نیا؛ فارغ التحصیل رشته ریاضی محض - گرایش جبر از دانشگاه محقق اردبیلی می باشم. و همان گونه که قبلا اشاره نمودم در مورد نرم افزارهای مربوطه آشنایی نسبتا خوبی دارم و حتی کارهایی هم خودم طراحی نمودم. امیدوارم شما بتوانید من را راهنمایی کنید تا بتوانم به صورت حرفه ای تر این نرم افزارهای زیبا را یادبگیرم به خصوص بیمر فارسی را که در این زمینه آشنایی ندارم. با سپاس.
می‌تونید یک نمونه از کارهایی را که طراحی کردید، قرار بدید؟

آفلاین algebra

• Newbie
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : نوامبر 02, 2011, 02:05:11 am »
با سلام. منظور از ارسال یک نمونه از کارهایم چیست؟ چون من فایل tex پایان نامه ام را با نرم افزار فارسی تک خودم چهارچوب بندی کردم. برای یکی از دانشجویان چهارچوب پایان نامه ایشان را با نرم افزار زیپرشن نیز تنظیم کرده ام. (منظورم از تنظیم به طور کامل است) و چند نمونه تم هم در نرم افزار بیمر طراحی نموده ام. البته نمی دانم این نمونه کارها اهمیتی دارد یا نه؟ و آیا اصلا برای کاربران شما مفید است یا نه؟ مخصوصا در مورد فارسی تک و زیپرشن؟