سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نظرسنجی

تبلیغ در قسمت «اعضاء جدید» یا «امضاء»؟   (((بی‌زحمت نظر خود را بفرمایید)))

کاربران فقط در قسمت «اعضاء جدید» مجاز به تبلیغ و معرفی خود باشند
1 (10%)
کاربران فقط در قسمت «امضای شخصی» مجاز به تبلیغ و معرفی خود باشند
0 (0%)
کاربران در قسمت «اعضاء جدید»  و «امضای شخصی» مجاز به تبلیغ و معرفی خود باشند
0 (0%)
این انجمن در مورد لاتک هست و نباید اعضاء تبلیغ کنند
2 (20%)
تبلیغ در سایت با پرداخت هزینه تبلیغ از طرف کاربران و مدیریت و کنترل توسط مدیران سایت
7 (70%)

مجموع آرای اعضا: 10

نویسنده موضوع: تبلیغ در قسمت «اعضای جدید»  (دفعات بازدید: 3235 بار)

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
تبلیغ در قسمت «اعضای جدید»
« : دسامبر 10, 2009, 12:39:47 pm »
صفحه اول انجمن پارسی‌لاتک در قسمت «اعضای جدید» که نوشته شده «مایل هستید خودتان را معرفی کنید بعد به ارسال بپردازید؟ این انجمن مخصوص شماست.» آیا میتونیم در مورد شغل و کار خودمان صحبت کنیم ???
بخاطر این می‌پرسم چون ممکنه تبلیغ حساب بشود

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
پاسخ : تبلیغ در قسمت «اعضای جدید»
« پاسخ #1 : دسامبر 10, 2009, 01:24:14 pm »
من کاره ای نیستم اما شخصاً شدیداً با تبلیغ مخالف هستم. اینجا جایی برای اطلاع رسانی و آموزشی است بنابراین جایی فکر نمی کنم درست باشد تبلیغ اینجا نمود. هادی، شما که تمام web را پر از تبلیغ هایتان کرده اید، و صفحهٔ شخصی هم که در این انجمن در حساب کاربری خود قرار دهید یک وبلاگ است که فقط و فقط در آن به تبلیغ پرداخته اید، تراخدا یک رحمی به اینجا حداقل بکن.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : دسامبر 10, 2009, 01:40:27 pm »
من در این مورد یک پیشنهاد داشتم و اگر مدیران سایت قبول کنند، فکر می‌کنم به سود هر رو طرف باشد. پیشنهادم این است که در سایت پارسی لاتک قسمتی برای تبلیغ افرادی که کار حروف‌چینی با تک می‌کنند ایجاد شود، اما کاربراین خود مجاز به تبلیغ در این قسمت نیستند. کاربرانی که می‌خواهند تبلیغ کنند، یک هزینهٔ مشخصی را مثلاً برای یکسال به مدیران می‌دهند (مدیران خود می‌توانند بر سر این مبلغ به یک نقطه نظر مشترک برسند). سپس کاربری که می‌خواهد اسمش در قسمت تبلیغات قرار گیرد بعد از پرداختن این خزینه به مدیران، یک ایمل به مدیران بزند و متن تبلیغی خود را در به آنها بدهد. بعد مدیران متن تبلیغی را خود در قسمت تبلیغات بگذارند برای مدت یکسال و اگر بعد از یکسال کاربر هزینهٔ مجددی را پرداخت نکرد، اسمش را و تبلیغش را حذف کنند. با این کار هم آن شخصی که می‌خواهد با تک حروف‌چینی کند و کسب درآمد کند به نتیجه خواهد رسید، هم کمی برای هزینه‌ها به مدیرا خواهد شد و هم اینکه اگر کسی کار حروف‌چینی داشت می‌تواند یک نفر را به سلیقهٔ خودش از قسمت تبلیغات انتخاب کند و با او تماس حاصل نماید.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : دسامبر 10, 2009, 01:46:02 pm »
من در این مورد یک پیشنهاد داشتم و اگر مدیران سایت قبول کنند، فکر می‌کنم به سود هر رو طرف باشد. پیشنهادم این است که در سایت پارسی لاتک قسمتی برای تبلیغ افرادی که کار حروف‌چینی با تک می‌کنند ایجاد شود، اما کاربراین خود مجاز به تبلیغ در این قسمت نیستند. کاربرانی که می‌خواهند تبلیغ کنند، یک هزینهٔ مشخصی را مثلاً برای یکسال به مدیران می‌دهند (مدیران خود می‌توانند بر سر این مبلغ به یک نقطه نظر مشترک برسند). سپس کاربری که می‌خواهد اسمش در قسمت تبلیغات قرار گیرد بعد از پرداختن این خزینه به مدیران، یک ایمل به مدیران بزند و متن تبلیغی خود را در به آنها بدهد. بعد مدیران متن تبلیغی را خود در قسمت تبلیغات بگذارند برای مدت یکسال و اگر بعد از یکسال کاربر هزینهٔ مجددی را پرداخت نکرد، اسمش را و تبلیغش را حذف کنند. با این کار هم آن شخصی که می‌خواهد با تک حروف‌چینی کند و کسب درآمد کند به نتیجه خواهد رسید، هم کمی برای هزینه‌ها به مدیرا خواهد شد و هم اینکه اگر کسی کار حروف‌چینی داشت می‌تواند یک نفر را به سلیقهٔ خودش از قسمت تبلیغات انتخاب کند و با او تماس حاصل نماید.

وای.................. :o
وفا جان خیلی دوسسسسسست دارم :-*
چه پیشنهاد خوبی :o
بیزحمت مدیران سایت این مساله را زود حل کنند. من اولین نفر هستم که هر هزینه تبلیغ باشد را میخواهم پرداخت کنم

آفلاین امیرمسعود

• مدیر تالار
  • Full Member
  • **
  • -دریافت شده: 42
  • ارسال: 235
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : دسامبر 10, 2009, 03:02:13 pm »
این پیشنهاد به نظر من هم عالی است. با این کار، گروه پارسی‌لاتک تبدیل می‌شود به یک نمونهٔ خوب از کسب و کار با الگوی تجاری (business model) نرم‌افزار آزاد. وقتی کاربران برای یافتن پاسخ پرسش‌هایشان به اینجا می‌آیند، تبلیغ‌ها را هم می‌بینند که همه مربوط به حروف‌چینی و صفحه‌آرایی هستند. هم برای کاربران خوب است و هم برای صاحبان سایت.

درآمد حاصل از تبلیغات در درجهٔ اول هزینهٔ سایت را جبران می‌کند، و پس از آن در جیب توسعه‌دهندگان زی‌پرشین می‌رود. بهتر از این نمی‌شود.

من فکر می‌کنم بهتر است برای این موضوع و همچنین برای ارسال DVDهای تک‌لایو و زی‌پرشین به کاربران، به فکر یک ساختار اداری و مالی پایدار باشیم. برای ارسال الان همهٔ زحمت‌ها به دوش آقای امیدعلی است. الان دارم به راهی فکر می‌کنم که بشود این ساختار را ایجاد کرد.

- مثلاً این که یکی از اعضا که مایل باشد، یک سیستم برای این امور راه بیندازد و به تناسب زحمتی که می‌کشد، سهم خودش را از درآمدها بردارد. یا این که...

- برای فروش DVDها با یک فروشگاه اینترنتی مستقل و برای تبلیغات با یک سرویس تبلیغات اینترنتی (مثل تبلیغات گوگل) قرارداد ببندیم که آن‌ها این کار را انجام دهند و درصدی برای خودشان بردارند. یا این که...

- سیستم را کاملاً داوطلبانه کنیم و یک صفحهٔ ویکی برایش راه بیندازیم که کسانی که می‌خواهند سرویسی ارائه دهند (مانند حروف‌چینی یا ارسال DVD) شمارهٔ تماس‌شان را بنویسند و کاربران به انتخاب خود با یکی از آن‌ها تماس بگیرند و به طور خصوصی پولش را به او بپردازند.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : دسامبر 10, 2009, 04:53:43 pm »
چقدر خوب که زود جواب دادید.ممنون
در مورد تبلیغات حروفچینی و تایپ در سایت و انجمن پارسیلاتک، اگر هزینه تبلیغات را از کاربرانی که مثل من تاپیست و حروفچین هستند بگیرید و صرف هزینه های نگهداری و ... سایت و گروه کنید خیلی خوب است.
یک مینیمم قیمت برای قرار دادن تبلیغات اعلام کنید (تبلیغات متنی ارزانتر و تبلیغات همراه با عکس  گرانتر و تبلیغات همراه فلش گرانتر) و هر کسی خواست که بیشتر پرداخت کند به عنوان کمک به گروه و مخارج نگهداری سایت و ... بشود.
باز مدیران سایت هر چه صلاح بدانند

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
« پاسخ #6 : دسامبر 11, 2009, 10:24:06 am »
پیشنهاد بسیار خوبی است. انشاءالله به زودی روی جزییات کار بحث خواهیم کرد.(مواردی مانند میزان هزینه، نوع تبلیغات که مثلا صرفاً مربوط به لاتک باشد یا نه، مسئول دریافت هزینه و ...)
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

لظفاً به تبلیغات lolllipop (پروژه tex جدید دکتر کارن‌پهلو) رای بدین. (تبلیغ کنین)

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن معرفی

پاسخ ها: 3
مشاهده: 2806
آخرين ارسال آوریل 14, 2014, 04:35:13 pm
توسط vafa
تک‌میکر جدید

نویسنده سیدرضی علوی‌زادهانجمن Texmaker

پاسخ ها: 29
مشاهده: 10733
آخرين ارسال دسامبر 05, 2009, 01:17:28 pm
توسط سیدرضی علوی‌زاده
نسخهٔ جدید TeXniccenter

نویسنده vafaانجمن Texmaker

پاسخ ها: 1
مشاهده: 2643
آخرين ارسال اكتبر 25, 2009, 01:52:39 pm
توسط سیدرضی علوی‌زاده
حذف مطلب «ورژن جدید تک‌میکر آماده شد ‎Texmaker-1.9.2_BiDi 23 Oct»

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 1
مشاهده: 2282
آخرين ارسال دسامبر 06, 2009, 11:36:00 am
توسط محمد چهارسوقی
رفع مشکل مرتب‌سازی در استیل‌های فارسی و یک استیل جدید.

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن مراجع و بیب‌تک BibTeX

پاسخ ها: 4
مشاهده: 2122
آخرين ارسال دسامبر 19, 2009, 12:22:05 pm
توسط محمود امین‌طوسی
مشکل مساوی نبودن فاصله بین حروف در قسمت نمایه

نویسنده وحید دامن‌افشانانجمن نمایه‌ساز MakeIndex

پاسخ ها: 10
مشاهده: 6527
آخرين ارسال فوریه 08, 2010, 06:37:04 pm
توسط مهدی امیدعلی
چگونه فونت‌های جدید را در لینوکس روی سرور نصب کنیم؟

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن عمومی

مشاهده: 3054
آخرين ارسال فوریه 10, 2010, 06:36:21 pm
توسط محمود امین‌طوسی
نسخه جدید texmaker با پشتیبانی تایپ دوجهته

نویسنده vafaانجمن Texmaker

مشاهده: 3352
آخرين ارسال فوریه 17, 2010, 08:48:41 pm
توسط سیدرضی علوی‌زاده