سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نظرسنجی

چقدر از کیفیت راهنمایی و نصب من راضی بودیند؟ (منتظر پیشنهادها و انتقادهای سارندهٔ شما دوستانم برای بهبود خدمات هستم.)

کامل و بی‌‌ایراد
عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
کم
خیلی کم
نظری ندارم.

نویسنده موضوع: راهنمایی و کمک ریموت اینترنتی و تلفنی نصب برنامه‌های لاتک زی‌پرشین، تک‌لایو  (دفعات بازدید: 3920 بار)

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
سلام دوستان / کاربران پارسی‌لاتک
بیزحمت در ادامه این پست در این مورد مطلبی ننویسین. مگر اینکه:
۱- انتقاد
۲- پیشنهاد
در مورد این کار بود.

راهنمایی، پشتیبانی و کمک ریموت دسکتاپ اینترنتی و تلفنی نصب برنامه‌های لاتک زی‌پرشین، تک‌لایو، مک‌تِک، میک‌تِک، فارسی‌تک، تک‌پارسی، لاتک و ... انجام می‌شود.
ریموت دیکتاپ یعنی چی؟
ریموت دسکناپ یعنی:
۱- من یک برنامه‌ای رو نصب می‌کنم.
۲- شما هم هیمن برنامه رو نصب می‌کنین.
۳- هر دو به اینترنت وصل میشیم.
۴ شما از منوهای این برنامه یک دعوت‌نامه / آی‌دی و پسورد برای من میفرستین.
۵- من به کامیپوتر شما وصل میشم. موقع مرود به کامپیوتر شما، شما باید تیک اجازه ورد من را بدین وگرنه من نمیتونم وصل بشم.
۶- بعد وصل شدن، من مانیتور شما رو می‌بینم و شروع به رفع مشکل شما می‌کنم. شما هر کاری من می‌کنم رو می‌بینین و می‌تونیم حتی با هم ماوس و کیبورد را اشتراکی کار کنیم و اینطوری نیست که کنترل کل سیستم دست من بیافته و نگران باشین. شما هر کاری من می‌کنم رو می‌بینین.
* بعضی ریموت دسک‌تاپ‌های مثل remode desktop ویندوز اینطورین که با ورود من مثلا شما log off میشین و اصلا نمیبیننین من چیکار می‌کنم. ولی این برنامه‌ای که من استفاده می‌کنم، اینطوری نیست و نگران نباشین.

برای این کار لازم است راهنمای ضمیمه شده رو بخونین.
راهنما را فعلاً نشد آپلود کنم. اولین فرصت می‌فرستم.
برنامه‌ی Log Me In برای وصل شدن کامپیوترها به صورت ریموت اینترنتی (اشتراک‌گذاری دسکتاپ) به هم هست که اجازه‌ی استفاده‌ی اقتصادی هم میده.
نگران نباشین. من هر کاری که می‌کنم رو شما هم می‌بینین.
یعنی مثل ریموت دسکتاپ‌هایی نیست که شما log off میشین و نمیبینین که پشتیبان‌تون چیکار میکنه. شما هر کاری من می‌کنم رو می‌بینین و حتی می‌تونین براحتی قطعش کنین.

برای استفاده خوب از این روش باید حتما اینترنت سرعت خوب ‪۵۱۲ kbps‬ واقعی داشته باشین. واقعی یعنی اینکه از این سرویس‌های اینترنت ADSL یا ... که اشتراکی هستن نباشه. در غیر اینصورت کندی اینترنت، باعث طولانی شدن زمان پشتیبانی و افزایش هزینه خواهد شد.

دانلود و نصب برنامه:
برای دریافت برنامه، باید یک فرم ساده که لینک بعدی هست را فقط کافیه پر کنین.
آدرس ایمیل واقعی را بهش بدین.
یک پسورد برای برنامه‌ی LogMeIn هم بدین.

https://secure.logmein.com/Registration/Registration.aspx

هزینه:
* هزینه‌ی نصب و پشتیبانی برای هر برنامه‌ی تخصصی برابر ۱۲ هزار تومان هست. (حدود ۲ تا ۵ دقیقه. یکی برای شروع نصب، یکی آخرش برای چک کردن نصب.)
* ساعتی هم ۳۰ هزار تومان هست.
* مشکل‌های سیستم‌عامل، ویروسی بودن، کندی اینترنت و ... جزو هزینه‌ی ساعتی حساب میشه.
* در صورت کندی اینترنت، در قبل از ۲ دقیقه اول گزارش میدم. در صورت موافقت شما انجام میدم. در صورت عدم موافقت شما، انجام نمیدم. و هزینه‌ای هم نمی‌گیرم.
یا اینکه با برنامه‌ی Team Viewer انجام میدم. ولی هیچ هزینه‌ای نمی‌تونم بگیرم. چون لایسنس برنامه اجازهٔ اینو نمیده. در این صورت دوستانه انجام میدم و هدیه‌ی شما دوست / کاربر عزیز هست. :) البته در این مورد فقط موارد استثنایی رو جواب میدم که نمیشه تالار بصورت پریس و پاسخ حل کرد.

در این مورد از برنامهٔ Log Me In استفاده می‌شود.
این برنامه نسخهٔ مجانی‌ش اجاره‌ٔ کار تجاری / اقتصادی را میده.
برخلاف برنامهٔ Team Vierwer که نمیده. و من در تماس ایمیلی که با این شرکت آلمانی داشتم، گفتن به دلیل تجریم‌های بین‌المللی، از فروختن و حتی دادن پشتیبانی به من معذور هستن. (آدم لجش می‌گیره استفاده کنه!). امّا سرعتش واقعاً حرف نداره و حتی با دایل آپ هم به‌خوبی من باهاش به کامپیوتر دوستان وصل شده‌ام. (من اوّلش این قضیه رو نمی‌دونستم که نباید با این برنامه پول بگیرم. یکی از دوستان به من گفت. دیگه اون پول‌ها را کناز گذاشتم که سر فرصت به حساب شرکت تیم‌وی‌یوور پرداخت کنم. (دلار هر وقت کمتر شد.))

اطلاعات تماس من، برای هماهنگی و موقع وصل شدن:
هادی صفی‌اقدم 
تلفن: ۰۹۱۹۵۳۲۱۲۷۷
اگه تماسی رو جواب ندادم، بیزحمت به هیچ عنوان دوباره و پشت سر هم زنگ نزنین. چون احتمالا سر کار یا کلاسم. پیامک بزنین تا هماهنگ کنیم. بیشتر از این نمی‌تونم وقتمو در اختیارتون قرار بدم و سرم شلوغه. ببخشین و ممنون برای همکاری.

بعد تماس تلفنی با من، میگم در کدوم انجمن پستی بزنین و مشکلو بگین و من بعد درست کردن سیستم شما، میگم که مشکل چی بود و چطوری حل شد تا بقیه هم یاد بگیرن.

بیزحمت در ادامه این پست در این مورد مطلبی ننویسین. مگر اینکه:
۱- انتقاد
۲- پیشنهاد
در مورد این کار بود.

اینم قسمت مجانی:

http://www.parsilatex.com/forum/SMF/index.php?topic=5704.0

پیوست ۱۳۹۳٫۰۳٫۲۶

این برنامه اجازه استفاده تجاری هم میده.
http://showmypc.com/
خوبیش هم اینه که تحت جاوا هم نصب میشه. یعنی توی هر سیستم عاملی مثل ویندوز، لینوکس، مکینتاش توی مرورگر اینترنتی مثلا فایرفاکس و ... قابل استفاده هست.
« آخرين ويرايش: ژوئن 17, 2014, 06:37:02 am توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
سلام
خواهشاً به همه موارد «معرفی»، «مجوز استفاده»، «هزینه» و «لینک دانلود» توجه فرمایین. مخصوصا «مجوز استفاده» را با دقت بخونین. با تشکر

توضیح خلاصه:
۱- مسوولیت نخوندن بصورت مفصّل این ایمیل، با شما می‌باشد.
۲- نصب هر برنامه  ۱۵ هزار تومان.
۲- قسمت راهنمای استفاده در انتهای ایمیل رو بخونین.

توصیح مفصّل:
همه موارد زیر رو بخونین.

معرفی:
برنامه ریموت اینترنتی برای وصل شدن اینترنتی برای رفع مشکل‌های کامپیوتری شما.
دیگر دردسر جابجایی کامپیوتر و ... و خرابی موقع جابجایی وجود نداره. نگران فایل‌های مهم علمی، کاری، شخصی هم نیستین که پریدن یا ...

نگران نباشین! هر کاری که من انجام میدم رو شما هم می‌بینین و کنترل کامپیوتر شما فقط دست من نیست و یا مثل بعضی برنامه‌ها شما lock نمیشین که کارهای منو نبینین و نگران بشین.
من فقط دسکتاپ شما رو می‌بینم. و نه محل اطراف لپتاپ و خود شما رو نمی‌بینم. :)

مجوز استفاده:
سیستم عامل من لینوکس هست و هیچ برنامه کرک شده و ... مخالف کپی‌راست نصب و استفاده نمی‌کنم. پس:
نصب، تنظیم و ... برنامه‌های دارای حق Copy Right، لایسنس غیر مجانی و یا Non-Comercial و ... هر برنامه‌ای که از طرف سما خواسته بشه که کاری در موردش برای شما انجام بشه، و این کار هر یک از مجوزهای آن برنامه یا شرکت سازنده و ... باشد، بر عهده من نمی‌باشد.
بطور مثال نصب یا تنظیم ویندوز که من مجبور باشم ویندوز غیر اورجینال و خریداری نشده از مایکروسافت رو نصب یا تنظیم کنم، یا از آن در کامپیوتر خودم برای وصل شدن، تست کردن و ... و هر کاری که مخالف با مجوز ویندوز و ... باشه، رو من به عهده نمی‌گیرم و با اعلام درخواست انجامش از شما، همه مسوولیت‌های مجوز مولف (Copy Right)، مالی، دنیوی، معنوی، اخروی و و هر چیزی که در مجوز آن برنامه و یا هر چیزی که اینجا من ننوشته‌‌ام و ... و حتی آنهایی که برعهده من باشد را شما برعهده می‌گیرید.

سرعت اینترنت موردنیاز:
در صورت کند بودن سرعت اینترنت شما و یا هر دلیلی که باعث قطع شدن ارتباط ما و کند شدن فرایند کار و ... شود، ساعتی ۱۵ هزار تومان حساب علاوه بر هزینه‌ها بالا حساب می‌شود.
برای انجام این کار یک اینترنت  سرعت 256 kbps (کیلو بیت در ثانیه» که همون 32 KBps که بر حسب «کیلوبایت در ثانیه» سرعت معمول نشان داده شده در صفحه دانلودها بر اساس  هست، کافی می‌باشد.
ولی سرعت 512kbps توضیه می‌شود.
در صورت داشتن اینترنت نانحدود اشتراکی یا حجمی اشتراکی که سرعت بین ۲ تا ۸ کاربر مشترک شده، استفاده از سرعت بالای ۱ مگابیت لازم است.

هزینه:
نصب هر برنامه بر اساس لیست قیمت مصوب تعرفه خدمات انفورمایتک سازمان انفورماتیک که در لینک زیر هست انجام میشه و بر اساس این قیمت، با توافق کامل شما می‌باشد. قیمت‌ها مقطوع می‌باشد.
http://www.irannsr.org/parameters/irannsr/modules/cdk/upload/content/news/File/Tarefeh%2092-07.pdf

برای مثال:
نصب زی‌پرشین یا تک‌لایو یا میک‌تِک: ۱۵ هزارتومان
نصب آنتی‌ویروس و آپدیتش در مواردی که این مورد باعث ایجاد مشکل در نصب برنامه لاتک بشه: ۱۵ هزار تومان

راهنمای استفاده:
به ۲ صورت می‌تونم این کارو در خدمت‌تون باشم.
۱- بوسیله یک مرورگر اینترنتی مثلاً Mozilla FireFox، Google Chrome، Opera و ...
۲-  بواسطه نصب یک برنامه اجرایی با نام Show My Pc

در روش ۲ نیاز به دانلود برنامه و ... نیست و اکثراً راحت‌تر می‌باشد.

توضیح روش ۱:
قبل شروع مراحل زیر حتما به این موارد توجه بفرمایین.
* کامپیوتر خود را ریستارت کنید.
* ف*یل+ترشکن، ویpان و ... باز نباشد.
* هیچ برنامهٔ دیگری باز نباشد. مخصوصا یاهو مسنجر و ... که وسط کار ممکن است ظاهر شود.

* اگر جاوا رو نصب ندارین، از لینک زیر دانلود و نصب کنین. بعدش کامپیوتر را ریستارت کنین. و بقیه مراحل را انجام بدین.

https://www.dropbox.com/s/em3tjf4qohb0795/jre-7u65-windows-i586.exe

وارد سایت زیر بشین.
۲ تا مستطیل رنگی در آن صفحه هست.
یکی سبزرنگ که در سمت چپ هست. نامش Show My PC هست.
یکی نارنجی رنگ که در سمت راست هست. نامش View PC هست.

شما با سمت چپی یعنی سبزرنگه کار دارین.
ماوس رو روی آن بگیرید تا گزینه دومش یعنی ‪Show PC (JAVA)‬ ظاهر شود.
سپس روی ‪Show PC (JAVA)‬  کلیک کنید.
پنجره‌ای جدید باید باز شود.
اگر نیاز به تایید داشت، تایید کنید. یعنی yes و ... را بزنید.
در پنجرهٔ جدید روی Show My PC کلیک کنید تا یک پسوردی را به شما بعد زمان کمی بدهد.
این پنجره که توش پسورد هست را تا اتمام کار و گفتنش از طرف من که ببندینش را باز نگه دارید.
پسورد داده شده را با تلفن به من اطلاع بدین تا باهاش وصل بشم و انجام بدم.
موقع انجام کار بیزحمت پای کامپیوتر باشین تا کمک‌های لازم را انجام دهید.

توضیح روش ۲:
روی لینک زیر کلیک کنید تا دانلود شود. یا کپی کنید و در آدرس‌بار کپی کنید و اینتر بزنید تا دانلود شود.

http://download3.showmypc.com/ShowMyPC3160.exe

اگه لینک دانلودش بخاطر تغییر نسخه‌ش خطا داد، این لینک صفحه خانگی‌ش هست.
بالاش سمت چپ نوشته SHow my pc.
سبزرنگه. روی اون باید بزنین که دانلود بشه.
مشکلی بود، ازم بپرسین.
بعد نصب، در پنجره برنامه دکمه
SHow My PC
را بزنید تا یک آی دی بده.
آن را با تلفن به من اطلاع بدین تا باهاش وصل بشم و انجام بدم.
موقع انجام کار بیزحمت پای کامپیوتر باشین تا کمک‌های لازم را انجام دهید.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
پست اول رو نادیده بگیرین. پست شماره ۲ هیمن موضوع رو بخونین بیزحمت.

ارسال پستی نرم‌افزارهای مرتبط با لاتک (تک‌لایو میک‌تک زی‌پرشین تک‌پارسی لاتک فارسیتک)

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 10
مشاهده: 21531
آخرين ارسال ژوئیه 28, 2014, 04:05:01 pm
توسط وحید دامن‌افشان
پشتیبانی مجانی ریموت دسکتاپ اینترنتی کاربران لاتک ایرانی عزیز

پاسخ ها: 0
مشاهده: 3247
آخرين ارسال نوامبر 23, 2013, 06:40:16 am
توسط هادی صفی‌اقدم
نصب و به روز رسانی زی پرشین در linux بعد از نصب تک لایو

نویسنده محمد چهارسوقیانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 14
مشاهده: 6753
آخرين ارسال اوت 25, 2012, 08:49:28 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
معرفی زی‌پرشین در رادیوی اینترنتی لینوکس اف ام

نویسنده امیرمسعودانجمن عمومی

پاسخ ها: 27
مشاهده: 7601
آخرين ارسال اوت 22, 2010, 11:03:27 pm
توسط امیرمسعود
مشکل در کامپایل برنامه تست زی پرشین

نویسنده taherkhaniانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 2
مشاهده: 1889
آخرين ارسال ژوئن 19, 2010, 11:07:20 pm
توسط محمود امین‌طوسی
مقایسهٔ زی‌پرشین با دیگر توزیع‌های فارسی‌شدهٔ لاتک از دید کاربران

مشاهده: 2006
آخرين ارسال اوت 12, 2010, 10:03:48 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
زی‌پرشین برای کاربری که حتی لاتک بلد نیست!!!

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن انجمن تازه‌کاران

مشاهده: 11776
آخرين ارسال اوت 12, 2010, 11:19:19 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
استفاده از زی‌پرشین بدون نیاز به نصب (کپی کنار فایل لاتک)

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 3
مشاهده: 3153
آخرين ارسال اكتبر 04, 2010, 11:33:20 am
توسط وحید دامن‌افشان