سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: پاسخگویی به سوالات در تالار با پرداخت هزینه  (دفعات بازدید: 935 بار)

آفلاین m.paknazar

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 21
    • ديدن مشخصات
سلام
امیدوارم تمامی کسانی که در راه اندازی، بروزرسانی و مدیریت این سایت تلاش می کنند، در صحت و سلامتی کامل باشند.
من خیلی از مشکلاتم در یادگیری لاتک و زی پرشین از طریق  تالار این سایت برطرف شده است.
خواندن این مطلب که این سایت با مشکلات مالی جدی همراه است یا اینکه ممکن است به علت این مشکلات بسته شود، برایم بسیار نارحت کننده است.
چند پیشنهاد دارم، حتما شما مدیران سایت به این موضوع فکر کرده اید ولی شاید تکرار آن برای شما یادآور این باشد که بسیاری از کاربران هم خواهان آن هستند.
1. عضویت در سایت پولی شود(کاربران حاضر برای تمدید عضویت و دیگران  برای عضویت جدید).
2. پاسخگویی به سوالات پولی شود( سوال کاربر تا زمانی که  هزینه اش را پرداخت نکرده بارگزاری نشود).
3. دانلود ها پولی شود (بسته به حجم و اهمیت مطلب).
4. برای مدیریت موارد 2 و 3 بانک مجازی طراحی شود.
احتمالا برنامه ریزی برای این کار  وقت و هزینه ی اولیه ی قابل توجهی را می طلبد، ولی این وقت و هزینه  از بسیاری از مشکلات آتی جلوگیری خواهد نمود.

شاد و سربلند و پیروز باشید.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
سلام ای دوست بزرگوار
ممنون ازتون که جزو کسانی در تالار هستین که تز اخلاقی‌تون اینه که به جز به فکر رفع سوال لاتک خودتون که هستین، به فکر رفع سوال لاتک دیگران با پرباجا ماندن این تنها تالار گفتگوی اینترنتی برای لاتک برای هم‌وطنان‌مون هستین.
من حقیر که این تالار فقط یک کاربر عادی هستم، ولی با ارباطی که با کاربران این تالار زیاد دارم، تجربه و نظر خودمو میگم.
۱- کاربرانی که تالار میان فکر می‌کنن چون ما این نرم‌افزارو نوشتین باید و باید و باید مشکلاتشونو حل کنیم.
الف- بهترین کاربران بعد اینکه میفهمن این حرف درست نیست، مودبانه نظرشون برمیگردونن. (اینا برای هر کمک فکری، و مالی حاضرن.)
ب- بعضیا با دلیل و توضیح هم قانع نمیشن و باز روی حرف خودشون هستن. اینا به کمک مالی و فکری که حاضر نیستن تازه مشکل هم با وقت تلف کردن ما و ... ایجاد میکنن.
**
اگه ما پولی کنیم، کاربران دوم برای پایان‌نامه و ... به مشکل برمیخورن. اینو من دوست ندارم. البته تا حدی میتونم کمک این کاربران در سوال‌های لاتک‌شون کنم که ادب و احترامو نگه دارن و وقتمو تلف نکنن. اما حاضرم چند ساعت وقت بذارم و رعایت نکردن قوانین تالار (پست اشتباه، چند سوال در یک پست، بی‌دقتی در پرسیدن سوال و ... ) رو تحمل کنم. ولی ادب رعایت نرکدنو اصلا. چون دانشجو و دانشگاهی هستن.
پس بیخیال پول دادن این افرادم.

اینکه از گروه الف پول بگیریم من موافق نیستم. چون راه‌های دیگه‌ای مثل درامد از ارسال پستی، برگزاری کارگاه‌ها، فروش فیلم آموزشی لاتک، و ... هست که درامدش خیلی بیشتره و برای محخارج سایت و تالار کافی هست. ممکنه زمانی کم اوردیم، ولی دوستان از جیبشون دادن و تالارو سر پا نگه داشتن.
دقت کنیم که هیچ جای عقل و دین ننوشتن که زندگی خودمون خراب کنیم و جایی به جز زندگی خودمونو (تالار) درست کنیم.
پس ممکنه روزی بخاطر مسایل مالی چند ماهی تالار بسته بشه. اما همیگشی نخپاهد بود. مطمینم همون چند ماه هم بسته نمیشه. چون انسان‌های بزرگ منشی در گروه و تالار و کاربران خوب هستن که قبلا در این جور موارد کمک‌هایی کردن و تالار رو سرپا برای هموطنانمون نگه داشتن.
۲- این تالار وسایت و گروه با پول نمیچرخه. با علاقه و شوق و ذوق چند نفر برای ایرانی و ایرانی میچرخه.
پس به نظرم اینو باید بهش توجه کنیم و هر کسی (گروه الف یا ب) تالار میاد، اینو بدونه و سعی کنه اینو درک کنه.
ببخشین من خیلی واضح حرف میزنم. قصد بی‌ادبی ندارم. ولی اینو ترجیح میدم که حرفو رک بگم و وقتو نگیرم.

آیا برای استفاده از زی‌پرشین، باید هزینه ای پرداخت کرد؟

نویسنده alirezanematiانجمن انجمن تازه‌کاران

پاسخ ها: 3
مشاهده: 2043
آخرين ارسال ژوئن 13, 2012, 09:44:24 am
توسط vafa
از پاسخگویی به سوال‌های لاتک در تالار پارسی‌لاتک چقدر راضی هستید؟

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1577
آخرين ارسال ژوئیه 28, 2012, 01:23:18 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
خوش‌آمدگویی به تالار

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن معرفی اعضای جدید

پاسخ ها: 2
مشاهده: 3056
آخرين ارسال آوریل 17, 2011, 05:09:38 pm
توسط saman63
قوانین تالار

نویسنده مهدی امیدعلیانجمن معرفی اعضای جدید

پاسخ ها: 0
مشاهده: 19263
آخرين ارسال سپتامبر 27, 2009, 01:26:25 pm
توسط مهدی امیدعلی
درباره سایت و تالار

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن عمومی

پاسخ ها: 19
مشاهده: 8150
آخرين ارسال نوامبر 16, 2009, 04:55:26 pm
توسط محمود امین‌طوسی
زیرمجموعه‌ای برای موضوعات فنی مربوط به خود تالار

نویسنده امیرمسعودانجمن عمومی

پاسخ ها: 4
مشاهده: 3650
آخرين ارسال اكتبر 11, 2009, 03:30:42 pm
توسط امیرمسعود
چرا هر بار برای ورود به تالار باید دوباره لاگین کنم؟

پاسخ ها: 5
مشاهده: 2082
آخرين ارسال مارس 17, 2010, 01:01:23 am
توسط d.edalat
مشکل در بالاآمدن صفحهٔ تالار

پاسخ ها: 1
مشاهده: 1931
آخرين ارسال مه 11, 2010, 01:15:52 am
توسط وحید دامن‌افشان