ویرایشگرها Editors > نوت‌پد++Notepad

اجرا نشدن برخی از پرونده‌ها با نوت‌پد++

<< < (2/2)

مهدی نیاکان ‍پاک:

--- نقل قول از: حسن ذاکری در مه 08, 2012, 02:07:05 pm ---خط آخر تبدیل شود به

--- کد: ---xelatex "$(NAME_PART)"
--- End code ---

--- End quote ---
حرف شما را اجرا کردم. حالا پرونده را پردازش و اجرا می‌کنه خروجی هم می‌دهد امّا خروجی را باز نمی‌کند. فقط دو صفحه‌ی تهی Sumatra  را باز می‌کند.

mahmood11:
اره مله منم همینجوری میشد ........

حسن ذاکری:

--- نقل قول از: مهدی نیاکان ‍پاک در مه 08, 2012, 10:47:40 pm ---حرف شما را اجرا کردم. حالا پرونده را پردازش و اجرا می‌کنه خروجی هم می‌دهد امّا خروجی را باز نمی‌کند. فقط دو صفحه‌ی تهی Sumatra  را باز می‌کند.

--- End quote ---

من الان notepad++ را ندارم که تست کنم، ولی دستوری برای خروجی دارد که سوماترا را فراخوانی می‌کند. این دستور را اینجا ارسال کنید.

مهدی نیاکان ‍پاک:

* من مطابق دستورالعمل راه‌نما عمل کردم. در منوی Run
نوشتم View in SumatraPDF.  و در منو ذخره شد Ctrl+\SHift+F6 View PDF in SumatraPDF. این را بگویم که پرونده‌ها را با نسخه‌ای از سوماترا باز می‌کند که بر رایانه‌ی من نصب نیست. البته شای نسخه‌ی پورتیبل‌اش در رایانه‌ام باشد. هر چه قدر هم گشتم آن را بر رایانه‌ام نیافتم.
* الان با اجرای دستور شما  پرونده را اجرا می‌کند. امّا باز نمی‌کند. فقط  سوماترای خالی می‌آید. و صد البته PDF ایجاد شده در پوشه با سوماترا باز می‌شود.
* جست وجوی وارون آن نیز کار نمی‌کند. با آن که در منوی Setting در جای خالی  Inverse Search نوشتم
"C:\Program Files (x86)\Notepad++\notepad++.exe" "%f" -line %l.
با هر بار بستن و باز کردن ادیتور نیز برای باز کردن پرونده از از طریق ادیتور دوباره باید آن را پردازش کنم.

کنترل

[0] صندوق پستی

[*] صفحه قبلی

Go to full version