توزیع‌های تک TeX Distributions > میک‌تک MikTeX

دانلود بسته‌های میک‌تک

<< < (3/12) > >>

ابوالفضل دیانت:
با سلام
یک سوال پایه‌ای: چرا از Miktex استفاده می کنید؟
بهتر نیست از Texlive استفاده کنید. توصیه شدید می کنم که به جای MikTex از TexLive‌استفاده کنید.
برای راهنمایی در مورد نحوه نصب و دانلود آن به تالار Texlive‌مراجعه کنید
باتشکر

bahare60:
مسیر دانلود Texlive‌ را رفتم دردسر نصبش خیلی زیاده آدرس سر راستی برای دانلود نداره  قطع و وصل میشه دوستان راهنمایی کردن در قسمت تیک لایو  ، قسمتی رو دانلود کردم ولی منصرف شدم . از مشکلی به مشکل دیگه ای میرسم و در روز کلی مطلب باید بخونم در عوض تایپ کردن پایان نامه .
کلی دردسر کشیدم برای نصب برنامه هنوزم به نتیجه نرسیدم فقط برای  اینکه دو تا بسته نصب بشه چون برنامه سابقم زی پرشین 2.8 بود و پرتابل.

ابوالفضل دیانت:
با سلام
یک راه راحت تر هم هست، و آن این که از آقای صفی اقدم بخواهید  Texlive را برای شما ارسال کنند.
این طوری مشکل شما براحتی حل می شود.
باتشکر

bahare60:
مشکل تایبم فقط در حد نصب دو تا بسته هست که فکر میکنم با زی پرشین 2.9  و دانلود بسته حل بشه ، برنامه نصب شده ولی محل تایپ و قسمت اصلی برنامه نیست!!

هادی صفی‌اقدم:

--- نقل قول از: bahare60 در ژوئیه 02, 2014, 02:34:26 pm ---مشکل تایبم فقط در حد نصب دو تا بسته هست که فکر میکنم با زی پرشین 2.9  و دانلود بسته حل بشه ، برنامه نصب شده ولی محل تایپ و قسمت اصلی برنامه نیست!!

--- End quote ---
محل تایپ یعنی چی؟ قسمت اصلی برنامه یعنی چی؟
سوال قبلی منو هم توجهی نکردین.
اگه منظورتون ادیتورش هست که توی منوی شما هست. texworks هست.
البته اگه مبتدی هستین، texmaker یا bidi texmaker یا texstudio خوبه. که باید دانلود و نصب کنین. ویکی رو بخونین. فهرستشو ببینین.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

[*] صفحه قبلی

Go to full version