لاتک LATEX > عمومی

تغییرات اعمال نمیشود

(1/2) > >>

mjh:
سلام چرا در فایل تکست ضمیمه تغییرات را اعمال کردم اما در فایل پی دی اف نمایش قبلی است و تغییرات در پی دی اف مشاهده نمیشود.

mjh:
با حدس و آزمایش متوجه شدم اگر نام فایل رو عوض کنم تغییرات اعمال میشود که در سوال دیگر با عنوان ایجاد تقارن در فاصله از طرفین در همین بخش  امده است. اما چرا بعضی اوقات تغییرات اعمال میشود ولی گاهی اوقات حتما باید نام فایل عوض شود.

HJB:
سلام،

لطفا، این رو هم امتحان کنید: تمام فایل‌های جانبی ساخته شده توسط تک رو کامل پاک کنید.
چند مورد دیدم که هم‌چین مساله‌ای پیش اومده و با تمیز کردن درست شده.

mjh:
البته در این مورد مشکل با تغییر نام فایل حل شد ولی ممکنه بگید منظورتون از تمییز کردن چیه؟

HJB:
سلام،

منظورم clean بود.
وقتی شما یک سند تک رو با لاتک اجرا می‌کنید، تعدادی فایل جانبی ساخته میشه؛ شبیه  aux، toc، log، out، brf. این فایل‌ها در ایجاد فهرست و مراجع و لینک‌ها کاربرد داره. هر بار که تغییری در فایل می‌دید، این‌ها هم باید تغییر کنند ولی مواردی رو هم دیدم که نکردند و خروجی هم عوض نشده؛ به خصوص در ویندوز. واقعا هیچ ایده‌ی هم ندارم که چرا و چه ربطی می‌تونه داشته باشه!!!!
از اون‌جا که شما گفتید بعد از عوض کردن اسم سندتون، مشکل برطرف شد، به نظرم رسید که شاید شما هم مشکل بالا رو دارید.
برای پاک کردن هم معمولا ویرایش‌گرها یک دستور clean دارند که تمام این فایل‌ها رو پاک می‌کنند. یک بار که باز تغییرات‌تون اعمال نشد، این کار رو هم امتحان کنید.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version