سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: نمونهٔ پایان‌نامهٔ دانشگاه شریف در ویکی  (دفعات بازدید: 2236 بار)

آفلاین امیرمسعود

• مدیر تالار
  • Full Member
  • **
  • -دریافت شده: 42
  • ارسال: 235
    • ديدن مشخصات
همین الان در صفحهٔ پرونده‌های نمونه روی ویکی و سایت نمونهٔ پایان‌نامه‌ای را که علی روستایی برای سمینار زی‌پرشین در دانشگاه شریف ساخته بود، گذاشتم. یعنی در اینجا و اینجا
(آقا محمود بیا یک بار به ما یاد بده که چه طور در تالار لینک بگذاریم! خدا خیرت بده!)

از آن جایی که شاید بیشترین کاربرد زی‌پرشین برای نوشتن پایان‌نامه باشد، نمونهٔ پایان‌نامه‌ای که ما در سایت بگذاریم کمی مهم است. بنابراین از همهٔ دوستان خواهشمندم اگر اشکالی در این نمونه دیدند، در همین جا رویش بحث کنند تا آن را بهبود بدهیم.

مدیریت: تصحیح لینک ویکی
« آخرين ويرايش: ژوئیه 14, 2012, 11:00:27 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
آقا مسعود سلام،دست شما درد نکند، زحمت کشیدید.
همین الان در صفحهٔ پرونده‌های نمونه روی ویکی و سایت نمونهٔ پایان‌نامه‌ای را که علی روستایی برای سمینار زی‌پرشین در دانشگاه شریف ساخته بود، گذاشتم.
اگر بتوانیم به گونه‌ای عمل کنبم که کار تکراری انجام نشود بهتر است، به عنوان مثال صفحه نمونه مثالهای زی‌پرشین را فقط در سایت یا ویکی داشته باشیم. و همچنین بهتر است که فایلها را فقط در یک جا آپلود کنیم.
(آقا محمود بیا یک بار به ما یاد بده که چه طور در تالار لینک بگذاریم! خدا خیرت بده!)
راستش خود من هم خیلی وارد نیستم و با سعی و خطا کمی یاد گرفته‌ام.  ;)
هر چقدر که سایت بیشتر شکل بگیرد اضافه کردن مطلب هم راحت تر خواهد شد. به عنوان مثال الان در این صفحــــه لینک‌های مخصوص زی‌پرشین و لاتک را داریم، که برای اضافه کردن لینک چدیدی به آنها شما اصلا لازم نیست وارد قسمت مدیریت سایت بشوید، کافیست به سایت اصلی پارسی‌لاتک وارد شوید و ارسال لینک به پیوندها را انتخاب کنید.
اگر مطلبی از قبل نوشته شده باشد، برای تصحیح آن کافیست که روی دکمه ویرایش مطلب در کنار عنوان آن کلیک کنید.
اگر مطلب جدیدی می‌خواهید بفرستید، کافیست که ارسال مطلب را انتخاب نمایید.
اما اگر خواسته باشید مطلب جدید شما در مجموعه یا بخش جدیدی قرار بگیرد باید از طریق قسمت مدیریت سایت بخش یا مجموعه جدید را ایجاد نمایید.
همچنین برای اضافه کردن منو باید از طریق مدیریت سایت اقدام نمایید.
برخی کارهای به ظاهر ساده ممکن است مستلزم چند مرحله باشد، مثلاً من پس از راه‌اندازی مبدل فرمول به تصویر و ایجاد صفحه HTML، فقط برای قرار دادن لینک آن در فهرست سمت راست، مجبور شدم یک گزینه به منو اضافه کنم، یک مطلب جدید اضافه کنم و یک پلاگین نصب کنم! 
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

آفلاین مهدی امیدعلی

• Administrator
  • Sr. Member
  • -دریافت شده: 109
  • ارسال: 337
    • ديدن مشخصات
همین الان در صفحهٔ پرونده‌های نمونه روی ویکی و سایت نمونهٔ پایان‌نامه‌ای را که علی روستایی برای سمینار زی‌پرشین در دانشگاه شریف ساخته بود، گذاشتم. یعنی در اینجا و اینجا

از آن جایی که شاید بیشترین کاربرد زی‌پرشین برای نوشتن پایان‌نامه باشد، نمونهٔ پایان‌نامه‌ای که ما در سایت بگذاریم کمی مهم است. بنابراین از همهٔ دوستان خواهشمندم اگر اشکالی در این نمونه دیدند، در همین جا رویش بحث کنند تا آن را بهبود بدهیم.
با اجازهٔ شما لینک را درست کردم. آقا مسعود: من برای ایجاد لینک روی گزینهٔ ایجاد لینک کلیک می‌کنم (که دارای لوگوی کره زمین است) و حاصل تگی به این صورت است
[url][/#url]
(علامت # تنها برای نمایش آورده شده است و در حالت اصلی ظاهر نمی‌شود) بعد لینک اصلی را به این صورت اضافه می‌کنم

[url&your complete link][/#url]

که & باید علام = باشد ولی من برای یاددادن به صورت & نوشته‌ام. در آخر کار بین دو علامت ][ نشانگر را قرار دهید و عنوان لینک (مثلا «اینجا») را قرار دهید. توجه داشته باشید که با انجام این مرحله آخر ترتیب نمایش کمی به هم می‌خورد ولی نگران نباشید حاصل خروجی درست است. سعی کنید به همین ترتیب جلو بروید تا متن در آخرین لحظه به هم بریزد و کارتان مشکل نشود یعنی اول آدرس را قرا دهید و بعد متن لینک را.

مدیریت: تصحیح لینک ویکی
« آخرين ويرايش: ژوئیه 14, 2012, 11:14:06 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
آقا مسعود سلام، از جواب آقا مهدی متوجه اشتباهم شدم. من روش ایجاد لینک و ... روی سایت را گفته بودم. اما برای قرار دادن لینک در تالار من از روش دیگری غیر از روش آقا مهدی استفاده می‌کنم:
ابتدا متنم را می‌نویسم، بعد روی دکمه   (تغییر حالت نمایش) کلیک می‌کنم و سپس هر قسمتی را که می‌خواهم لینک بدهم انتخاب نموده و با زدن دکمه  لینک را ایجاد می‌کنم بدون آنکه تگ‌ها دیده شوند.

خظای کامپایل در پرونده نمونه پایان‌نامه-دانشگاه شریف

نویسنده amirjadidiانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 2
مشاهده: 3876
آخرين ارسال آوریل 06, 2011, 05:55:20 pm
توسط وحید دامن‌افشان
نمونه پایان‌نامه دانشگاه صنعتی شریف

نویسنده محسن شریفی تبارانجمن سبک نوشتار

پاسخ ها: 13
مشاهده: 11240
آخرين ارسال فوریه 12, 2012, 06:01:29 am
توسط هادی صفی‌اقدم