سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: حضور جناب آقای وفا کارن‌پهلو در ایران (آذر تا اسفند ۹۰)  (دفعات بازدید: 2929 بار)

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
آقای کارن‌پهلو قبلا اعلان نموده بودند که:
من از اوایل ماه دسامبر تا اواخر ماه فوریه در ایران خواهم بود. اگر دانشگاهی کارگاه آموزشی در رابطه با زی‌پرشین برگزار کند، خوشحال خواهم بود در آن شرکت کنم. همچنین می‌توانیم کارگاهی برای کاربران زی‌پرشین داشته باشیم، همدیگر را ملاقات کنیم و اگر سوالی بود در آن کارگاه جواب بدهم.
ایشان در بازه چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۰ ( ۷ دسامبر ۲۰۱۱) تا جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۰ (۲۴ فوریه ۲۰۱۲) در ایران حضور خواهند داشت. ایشان آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه یا سخنرانی با موضوعات مرتبط با لاتک اعلان نموده‌اند. عناوین کارگاه‌ها یا سخنرانی‌ها می‌تواند موارد زیر باشد:
  • کارگاه آموزش ماکرونویسی در تک
  • کارگاه آموزش لاتک
  • کارگاه آموزش طراحی قالب و استیل در لاتک
  • سخنرانی با عنوان: زی‌پرشین، گذشته، حال و آینده
افراد، مؤسسات یا همایش‌هایی که مایل به برگزاری کارگاه توسط ایشان هستند، درخواست خود را در همین موضوع ذکر نمایند.
امیدواریم که کاربران پارسی زبان لاتک بتوانند در مدت حضور آقای کارن‌پهلو، از دانش ایشان استفاده لازم را ببرند.
لطفاً افرادی که تقاضای خود را مطرح می‌کنند، مشخصات حقیقی خود و مؤسسه موردنظر خود را نیز اعلان نمایند.

امروز یک شنبه ۱۳ آذر جناب آقای کارن‌پهلو ورودشان به ایران را اعلام نمودند. به ایشان خیرمقدم عرض می‌کنم.  با شماره تلفن ذکر شده در این پست می‌توانید با ایشان تماس داشته باشید.
« آخرين ويرايش: دسامبر 04, 2011, 07:10:13 pm توسط محمود امین‌طوسی »
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

آفلاین کشفی

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 5
  • ارسال: 23
    • ديدن مشخصات
خب این خیلی عالیه
تا اونجایی که من خبر دارم قراره به زودی یک کارگاه آموزشی زی پرشین در دانشکده مون برگزار بشه که قراره دکتر قنبری مدرسش باشن. خیلی عالی میشه اگر آقای کارن‌پهلو همزمان با این کارگاه یا هر زمان دیگه ای که براشون مقدروه سفری به مشهد داشته باشن یه کارگاه ماکرونویسی در دانشکده ما برگزار کنن.
من فردا حتما در این مورد صحبت خوام کرد ولی قبلش باید بدونم ایشون میتونن بیان مشهد یا نه؟

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
خب این خیلی عالیه
تا اونجایی که من خبر دارم قراره به زودی یک کارگاه آموزشی زی پرشین در دانشکده مون برگزار بشه که قراره دکتر قنبری مدرسش باشن. خیلی عالی میشه اگر آقای کارن‌پهلو همزمان با این کارگاه یا هر زمان دیگه ای که براشون مقدروه سفری به مشهد داشته باشن یه کارگاه ماکرونویسی در دانشکده ما برگزار کنن.
من فردا حتما در این مورد صحبت خوام کرد ولی قبلش باید بدونم ایشون میتونن بیان مشهد یا نه؟
چرا که نه. اما دانشگاه شما باید هزینه رفت و آمد من از تهران به مشهد رو تقبل کنه.

آفلاین کشفی

• Newbie
  • *
  • ارسال: 23
    • ديدن مشخصات
چرا که نه. اما دانشگاه شما باید هزینه رفت و آمد من از تهران به مشهد رو تقبل کنه.
بسیار خب. من دارم اقدامات اولیه رو انجام میدم. امروز هم با یکی از اساتید صحبت کردم تا درخواست برگزاری کارگاه رو به مدیر گروه ارائه بده.

درضمن خدمت دوستان عرض میکنم که منظورم از دانشکده ما، دانشکده علوم ریاضی و آمار دانشگاه فردوسی مشهد است.

آفلاین student

• Jr. Member
  • **
  • ارسال: 58
    • ديدن مشخصات
لطفا یه آدرس ایمیل هم از ایشون بذارید که مسوولین دانشگاه بتونن ارتباط داشته باشن برای تعیین زمان کارگاه و سایر جزئیاتش. ممنون

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
لطفا یه آدرس ایمیل هم از ایشون بذارید که مسوولین دانشگاه بتونن ارتباط داشته باشن برای تعیین زمان کارگاه و سایر جزئیاتش. ممنون
vafaklg@gmail.com

بالاخص جناب آقای وفا کارن‌پهلو رؤیت فرمایند

نویسنده d.edalatانجمن عمومی

پاسخ ها: 1
مشاهده: 1634
آخرين ارسال ژوئن 24, 2010, 06:13:04 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
بالا نویس و پهلو نویسی کردن

نویسنده پویاانجمن گرافیک، جدول و شکل

پاسخ ها: 4
مشاهده: 3858
آخرين ارسال اكتبر 18, 2009, 12:13:11 pm
توسط محمد چهارسوقی
کنفرانس TUG 2010 و حضور Donald Knuth

نویسنده vafaانجمن تازه‌ها

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1900
آخرين ارسال آوریل 09, 2010, 06:41:21 pm
توسط vafa
مصاحبه با آقای وفا کارن‌پهلو

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن عمومی

پاسخ ها: 9
مشاهده: 4541
آخرين ارسال مه 06, 2010, 04:44:08 pm
توسط d.edalat
تبریک به آقای وفا کارن‌پهلو

نویسنده حميد موسویانجمن عمومی

پاسخ ها: 5
مشاهده: 2643
آخرين ارسال ژوئیه 29, 2010, 07:35:49 am
توسط وفا خلیقی
کار کردن با اسلاید آقای امیدعلی

نویسنده yaser722انجمن اسلاید Beamer

پاسخ ها: 2
مشاهده: 3666
آخرين ارسال اوت 09, 2010, 11:47:37 am
توسط Nekoomehr
۲۱امین سمینار جبر ریاضی ایران

نویسنده vafaانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1653
آخرين ارسال اكتبر 28, 2010, 02:53:56 pm
توسط vafa
ساختن کادر رنگی برای قضایا (خطاب به آقای وحید دامن‌افشان)

نویسنده vafaانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 12
مشاهده: 6539
آخرين ارسال دسامبر 31, 2010, 04:41:22 am
توسط vafa