سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نظرسنجی

از کیفیت دی‌وی‌دی مجموعه‌ی پارسی‌لاتک و نحوه‌ی ارسال من چقدر راضی بودید؟ (علت نارضایتی خود را لطفا در این پست بفرمایید.)

خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم
خیلی کم

نویسنده موضوع: ارسال پستی نرم‌افزارهای مرتبط با لاتک (تک‌لایو میک‌تک زی‌پرشین تک‌پارسی لاتک فارسیتک)  (دفعات بازدید: 21307 بار)

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
بیزحمت فعلا درخواست پست نفرمایین. نمی‌تونم پست کنم.
می‌تونین از افراد موجود در صفحه زیر کمک بگیرین. شرمنده تا اطلاع ثانوی.

لیست توزیع کنندگان نرم‌افزارهی مرتب با لاتک: (لینک از ویکی پارسی‌لاتک):
http://www.parsilatex.com/wiki/%D8%AA%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B9_%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86

بیزحمت درخواست برای ارسال را در این موضوع به هیچ عنوان / در هیچ شرایطی نپرسید.

** هزینه‌هایی که من می‌گیرم، هزینه‌ی برنامه‌ها و یعنی خرید اون نرم‌افزار نیست. بستهٔ زی‌پرشین بسته‌ای مجانی هست. و تک‌لایو و .... این هزینه‌ها هزینه‌ی دانلود، آپدیت، اماده‌سازی، رایت، پست و ... برای شما هست.**

این حق و مجوز استفاده‌ی دی‌وی‌دی ارسالی توسط من ارسال‌کننده وضع شده هست و محدودیت در نصب و ... از طرف گروه پارسی‌لاتک و مدیران گروه پارسی‌لاتک و ... نیست و از طرف من هست. بیزحمت رعایت فرمایید.
دی‌وی‌دی ارسالی توسط من مخصوص استفاده‌ی یک نفر می‌باشد و شخص می‌تونه روی کامپیوتر شخصی خود و لپتاپ شخصی خودش و کامپیوتر محل کارش و دانشگاهش نصب کنه و فقط برای کارهای شخصی خودش استفاده کنه. و اجازه‌ی نصب بیش از این را نداره.
در صورت استفاده‌ی شخص دیگری به جز شخص خریداری کننده‌، لطفا مبلغ ۱۰ هزار تومان پرداخت شود.
در صورت نیاز برای نصب روی تعداد زیادی کامپیوتر مثلا سایت دانشگاه و ...  باید مبلغ ۳۰۰۰ تومان برای هر نصب به حساب پرداخت کنید.
این مبلغ از طرف من به صورت داوطلبانه به گروه پارسی‌لاتک اهدا خواهد شد. و گروه پارسی‌لاتک برای رفع قسمتی از مخارج سایت اینترنتی و ftp  و برگزاری کنفرانس‌ها و سمینارهای معرفی و آموزش زی‌پرشین و ... استفاده خواهد کرد و نفع شخصی ندارد.
مبلغ دریافتی بعد از کم کردن هزینه‌ی آماده‌سازی و رایت و ... و پست به گروه پارسی‌لاتک اهداء خواهد شد.

در صورتی که با این قانونی که من گذاشته‌ام موافق نیستید، می‌توانید از لیست دوستان زیر دی‌وی‌دی را تهیه کنید.
لیست توزیع‌کنندگان در ویکی. (کلیک کنید.)

نکته:
* من با Rsync تک‌لایو را آپدیت می‌کنم. سرعتش بعضی روزها به شدت در حد ۱ کیلوبایت و حتی کمتر پایین هست و اجازه‌ی آپدیت نمیده. در این مواقع یک نسخه‌ی قبل‌ترش ارسال خواهد شد. یا اینکه روز بعدش ارسال خواهد شد. اگر نسخه‌ی قبلی قابل ارسال نباشد، با تاخیر حداکثر ۳ روزه پست خواهد شد.

نرم‌افزاها:
در زیر لیست نرم‌افزارهای قابل ارسال پستی را آورده‌ام.
دوستانی گفته‌اند که بخاطر تازه‌کار بودن، نمی‌دونن که چی باید به من بگن که پست کنم.
این کاربران در ایمیل درخواستی، فقط لازم هست موارد زیر ار بیاورن:
۱- سیستم‌عاملی(هایی) که میخان در آن نصب کنن.
۲- لاتک (تاثپ فقط لاتین) یا زی‌پرشین (تایپ پارسی با بسته‌ی زی‌پرشین) میخان استفاده کنن.

• همه‌ی نمونه‌ی فایل‌ها و مثال‌های سایت پارسی‌لاتک.
  • تک‌لایو آپدیت شده تا روز ارسال پستی با راهنمای نصب در ویندوز.
  • تکلایو آپدیت شده برای سیستم‌عامل‌های لینوکس مثل Ubuntu و OpenSuse و ...- و راهنمای نصب کامل.
  • MacTeX برای استفاده در سیستم عامل مکینتاش (مک) و راهنمای نصب کامل.
  • میک‌تک  ۲/۹ آپدیت شده و راهنمای نصب کامل. (۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی)
  • ادیتورهای موردنیاز (تک‌میکر، تک‌ورکس (همراه تک‌لایو م یک‌تک نصب می‌شود.) و تک‌شاپ و …)و راهنمای نصب کامل.
  • فونت‌های فارسی استفاده شده در مثال‌های داخل دی‌وی‌دی
  • کیبورد استاندارد فارسی (برای همه ویندوزها. xp و ۷ و ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی)  و راهنمای نصب كامل
  • راهنمای استفاده از زی‌پرشین و بی‌دی و راهنمای لاتک ترجمه شده توسط دکتر امیدعلی. (بعد از نصب تک‌لایو با دستور texdoc قابل دسترسی است.)
  • تک‌لایو و ویرایشگر و پرتابل (بدون نیاز به نصب)
  • میک‌تک و ویرایشگر پرتابل (بدون نیاز به نصب)
  • چند نرم‌افزار ساده‌ی کوچک طراحی شکل و نمودار و چارت.
  • فارسیتک ۳۲ و ۶۴ بیتی قابل نصب روی همه‌ی ویندوزها از جمله 7 حتی ۶۴ بیتی و راهنمای نصب ساده و کامل.
  • تک پارسی شرکت داده‌کاوی و راهنمای نصب.
  • سیستم عامل Ubuntu.
  • در صورت نیاز به هر نرم‌افزار دیگری با پیغام خصوصی یا ایمیل با من در ارتباط باشید.

هزینه‌ها:
*هزینه جداگانه هر مجموعه ۱۰ هزار تومان هست. زی‌پرشین بسته (برنامه‌ای) مجانی هست و این هزینهٔ خرید این بسته نیست و فقط هزینهٔ ارسال و ... هست. (مجموعه یعنی تک‌لایو، میک‌تک  - ۲.۹ - ۲.۸ - ۳۲ بیتی - میک‌تک ۶۴ بیتی، فارسیتک ۳۲ بیتی - فارسیتک ۶۴ بیتی، تک-پارسی، تک‌لایو پرتابل و میک‌تک پرتابل و ….) (ویرایشگرها و فونت‌ها و ... مجموعه حساب نمی‌شوند.)
* هزینه آماده‌سازی و پست سفارشی و ... به تهران ۳ هزار تومان است.
* هزینه آماده سازی و پست سفارشی و ... به شهرستان ۵ هزار تومان است.
* دریافت حضوری با پستی فرقی در هزینه ندارد.
* قبل از واریز هزینه، میزان دقیق هزینه را از من بپرسید. از اینکه من قادر به پست هستم سوال بفرمایید. ممکن هست مسافرت باشم و ... و قادر به پست نباشم.

* مواردی که در ایمیل باید ذکر شود: اسم شخص گیرنده - آدرس پستی کامل و دقیق – کد پستی (بدون خط تیره و ...) –شماره تماس در صورت تمایل - لیست کامل و دقیق نرم‌افزارهای موردنیاز
برای دریافت اینترنتی کدپستی با دادن شماره تلفن محل، از لینک زیر می‌تونید استفاده کنید:
http://eservice.postcode.post.ir/modules.php?name=Postalcode2
دقت کنین شماره تلفن را بدون صفر اولش بزنین.

*** سیستم بالا فعلا از کار افتاده است. از سیستم زیر که آقای وحید دامن‌افشان زحمت کشیدن و به من اطلاع دادن استفاده کنید.
- با ارسال شماره تلفن ثابت به صورت کامل، به شماره ۱۰۰۰۱۴۰، کد پستی رو بگیرید.
- کدپستی معمولاً روی قبض‌های تلفن، برق و ... هست.

شماره کارت و حساب‌‌ها:
درگاه اینترنتی برای پرداخت هزینه:
http://parsilatex.com/pay/

در صورت عدم توانایی برای پرداخت با درگاه اینترنتی، به شماره کارت‌ها/حساب‌های زیر پرداخت بفرمایین.

۱- بانک ملت:  (به نام هادی صفی‌اقدم)
شماره حساب ۳۴۳۵۶۹۳۹۴۴
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۲۰۰۰۳۲۱۶۵
شماره شبا: IR17-0120-0100-0000-3435-693944

۲- بانک سامان: (به نام هادی صفی‌اقدم)
شماره حساب: ۸۰۶۸۰۰۱۰۵۸۵۶۴۱
شماره کارت: 6219861013158562
شماره شبا: IR20-0560-0806-8000-1058-5640-01

۳- بانک ملی: (به نام هادی صفی‌اقدم)
شماره حساب ۰۱۰۱۲۰۰۰۷۰۰۰۳
شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۴۷۷۷۲۷۳۱۱
شماره شبا: IR72-0170-0000-0010-1200-0700-03

۴- بانک تجارت: (به نام هادی صفی‌اقدم)
شماره حساب: 3532618567
شماره کارت: 6273531040294013
شماره شبا: IR260180000000003532618567

* اگر تا ۳ روز کامل کاری (منهای تعطیلی‌ها و ...) دی‌وی‌دی دریافت نشد، (به دلیل تأخیر پستی در لغو پروازها یا عدم حضور شما در منزل برای دریافت بسته از مامور پستی و ...) شماره مرسوله برای پیگیری پستی را حتما از من دریافت کنید و از لینک «سیستم رهگیری مرسولات پستی» پیگیری کنید. (قبض ارسال پستی و شماره‌ی پیگیری توسط من حداکثر ۷ روز کاری نگهداری می‌شود.) توجه کنین حداکثر تا ۳ روز بعد پرداخت وجه از طرف شما، من پست می‌کنم.

پل ارتباطی با من:
پیغام خصوصی
جیمیل من: (‪@gmail.com‬)
hadi.safiaghdam
* مشاهده شده که درخواست‌های به اسپم رفته و من ندیدم. لطفا با تماس تلفنی هم اطلاع دهید.
شماره تماس:  ۰۹۱۹۵۳۲۱۲۷۷

* راهنمای نصب سریع برای کامپیوترهایی که قبلا TeX نصب نداشتن و کامپیوتر مشکل نرم‌افزاری و ویندوزی و ویروسی ندارد، داخل دی‌وی‌دی هست.
برای کامپیوترهایی که قبلا TeX نصب داشتن و کامپیوتر مشکل نرم‌افزاری و ویندوزی و ویروسی دارد، راهنمای professional داخل دی‌وی‌دی هست.
اگر باز نتونستید نصب کنید، به صورت تلفنی می‌توانم براتون نصب کنم و این کار جزو پشتیبانی ارسال پستی توسط من نیست و کار شخصی حساب می‌شود و هزینه‌ی مجزا (حداقل ۱۲ هزار تومان) دریافت می‌شود.

* این پست برای درج نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما باز گذاشته شده است و قفل نکردم.
« آخرين ويرايش: اوت 11, 2014, 07:35:57 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
جسارت نشه، چند مورد!
۱- بعضی از دوستانی که دی‌وی‌دی مجموعه‌ی پارسی‌لاتک براشون پست کرده‌ام، تماس میگیرن و اعلام میکنن که دی‌وی‌دی مشکل داره.
بعد بررسی معلوم میشه که اتوران سیستم‌عاملشون کار نمیکنه. (به دلیل خرابی ویندوز و ویروسی بودن).
این دیگه دست من نیست.
ضمنا راهنمای کاملی داخل دی‌وی‌دی هست که برای این طور موارد هم توضیح داده‌ام که هیچ کسی این کار را نمیکنه.

۲- بعضی از دوستان تماس میگرن و ادعا میکنن که تک‌میکر نصب نشده و من دی‌وی‌دی را ناقص فرستاده‌ام.
این دوستان زحمت دیدن دی‌وی‌دی را به خودشون نداده‌اند و پی‌دی‌اف راهنما‌ها را ندیدن.
نصب نشدن بی‌دی‌تک‌میکر دلیل ناقص بودن دی‌وی‌دی نیست. ویرایشگر پیش‌فرض تک‌لایو، همان تک‌ورکس هست که همراه اتوران دی‌وی‌دی نصب میشه.
بی‌دی‌تکمیکر یک آپشن اختیاری هست که می‌تونین نصب کنین. چندین ده تا ویرایشگر TeX هست که می‌تونین نصب کنین.
در راهنمای user guide نصب سریع توضیح داده شده.
در راهنمای installation Guide هم راهنمای پیشرفته توضیح داده شده.

۳- بعضی دوستان تماس میگیرن و میگن چرا آموزش لاتک داخل دی‌وی‌دی نیست.
مجوز فایل‌های راهنمای لاتک و بسته‌های bidi و زی‌پرشین و ... به گونه‌ای است که نمیشه داخل دی‌وی‌دی گذاشت.
همچنین نمیشه جایی آپلود کرد. (حتی من با سایت‌هایی که این کارو کردن تماس میگیرم و بهشون میگم.)
بعد از نصب تک‌لایو، این راهنماها روی سیستم شما نصب میشه.
با زدن دستورهای زیر می‌تونین بهشون دسترسی داشته باشین و برای خودتون ذخیره یا پرینت بگیرین.
texdoc lshort-persian
texdoc bidi
texdoc xepersian

۴- بعضی دوستان تماس می‌گیرن و میگن psv نصب شده و همه ی فایل‌های Pdf را خراب کرده.
خیر. این psv نمایشگر پیش‌فرض pdf و ... در تک‌لایو هست.
شما اگر برنامه‌های دیگری که نمایشگر pdf دارن مثل nitro pdf و ... را نصب کنین، پیش‌فرضو خودش میکنه. یا ....
این خراب شدن ویندوز نیست. این تغییر پیش‌فرض بازکننده‌ی پی‌دی‌اف‌ها هست.
اگر دوست ندارین، pdf هاتون با این برنامه باز  بشه، می‌تونین پیش‌فرضشو عوض منین.مثلا در ویندوز، روی یک فایل pdf کلیک راست کنین. properties بزنین.
change بزنین. adobe reader یا foxit reader  و یا هر نمایشگر پی‌دی‌افی که داشتین را معرفی کنین.

۵- نصب تلفنی و اینترنتی (remote desktop) جزو پشتیبانی هست ولی نه مجانی. حداقل ۱۰ هزار تومان هزینه داره.
چون راهنمای نصب داخل دی‌وی‌دی کامل هست و به جرات و یقین می‌تونم بگم هر مشکلی که من تلفنی یا به صورت ریموت از راه دور درست کرده‌ام، از نخوندن راهنما بوده یا مشکل از خرابی سیستم عامل دوستان و ... .

۶- دوستانی که حق کپی راست را رعایت می‌کنن هم صمیمانه ازشون ممنونم. چون جبران زحمت‌های من و بقیه را در تهیه و ارسال دی‌وی‌دی مجموعه ی پارسی‌لاتک را به جا میارن. و انسان‌های حق‌شناسی هستن. بقیه که بجا نمیارن هم حسابشون با کرام‌الکاتبین است. :)
« آخرين ويرايش: نوامبر 23, 2012, 08:45:09 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
بیزحمت فعلا درخواست پست نفرمایین. من قادر به مدیریت‌ش فعلا بخاطر مریضی نیستم.
می‌تونین از افراد موجود در صفحه زیر کمک بگیرین. شرمنده تا اطلاع ثانوی.

لیست توزیع کنندگان نرم‌افزارهی مرتب با لاتک: (لینک از ویکی پارسی‌لاتک):
http://www.parsilatex.com/wiki/%D8%AA%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B9_%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
حدود ۲ هفته پیش درخواست ایمیل مبنی بر درخواست دی‌وی‌دی نفر ایکس دادن.
توی پستش هم تاکید کرده بودم که ۳ تا منطقه پستی و دفتر خدمات ارتباطی طرف ما بدون کدپستی نمی‌فرستن.
باز این حال بعد ۴ بار درخواست اینکه کدپستی لازمه به من کدپستی دادن. مثل اینکه من بیکارم ۴ بار ایمیل بزنم!!
کد پستی ازشون میخام. ولی در جوابش ازم شماره تماس میخان. مثل اینکه صدای من میخاد براشون اعتماد کسب کنه. از پولت میترسی خب بذار جیبت و خرج نکن!
مثل اینکه من بیکارم با اینکه بستری بودنم و خدا تومن دارم روزی پول بیمارستان میدم و بیام از اونجا با منت از تبلت و گوشی دکترم استفاده کنم که کارهای انسان‌ها (اینا رو و نه همه) رو راه بندازم. واقعا اشتباه از منه! خوبی باید اندازه داشته باشه.
طرف هم فکر میکنه من تهران نشستم و زیر کولر و پامو انداختم روی پامو و دارم با پول ۱۰ تومن دو تومن این پست‌ها خودمو خنک می‌کنم! واقعا خجالت داره.
صفحه کمک مالی رو ببینین. واقعا چقده انسان‌های فهیم و با گذشتی بودن اون حدود ۲۰ نفر که در این ۵ ساله به گروه کمک کردن تا این تالار و سایت و هاست و ... سر پا بمونه. حالا بیایم و بخاطر ۱۰ تومن این حرفا رو بشنویم.
بعد پستش ۳ روز پیش به من اطلاع داده شد که بسته‌ای به نام ایکس برگشت خورده.
همون فردا صبحش بهشون ایمیل زدم که را نبودین بگیرین و ۳ بار رسیده و نگرفتین یا چی شده و قضیه چی بوده که ببینم دوباره پست کنم یا نه.
متاسفانه جواب ایشون این بوده:
نقل قول
من خونه بودم حتی اداره پست هم رفتم اما گفتن چیزی نیومده این تحویل سه روزه بود!

اگه میتونی بفرستین پول رو بر گردانیدن
سلام که ندادن!
و متاسفانه لحن کسی که منو نمیشناسه به این صورت با من هست.
این لحن با کسی هست که مثلل مغازه‌داره و سرش من کلاه گذاشتم.
بعد این به هیچ عنوان درخواست پست دی وی‌دی ندین. فشار مالی اونقده به مردم زیاد شده که انسانیت وادب رو به چند قرون پول میفرشون. عجب انسانیت ارزون شده!
اگه هم کسی درخواس پستی بده، در صورت نرسیدن، یا دیر رسیدن، و به هر دلیلی، دنبال پست مجدد بدون دریافت هزینه هستم. با اینکه هزینه بین ۳ تا ۵ هزار توما ن داره. چون هدف پول از اول نبوده و نیست. و نخواهد بود.
و در صورتی که کوچکترین بی‌ادبی و بی‌احترامی ببینم، به هیچ عنوان، حتی ۱۲۴ هزار پیامبر هم نازل بشن، من هیچ مسولیتی قبول نمیکنم. و حتی پولشو با کسر کارمزد انتقال وجه، و کم کردن پول رایت و ... به طرف پیش میدم که روز قیامتی حتما هست که همیدگه رو ببینیم.
متاسفم برای خوبی که توی عمرم کردم و بعضی نابخردان نمیفهمنش و چشم‌شونو پول کاغذی پر کرده که ادب و انسانیت باهاش دیده نشه.
متاسفانه این حرفا چند ساله گلوی من گیر کرده بود و دیگه تحمل نگفتنشو نداشتم.
همون بهتر که دی‌وی‌دی رو برن و از میدون انقلاب تهران و موسساتی اینترنتی بگیرن که مال سال پیش و قبلتر هست و بدون راهنمای کام نصب در همه سیستم عامل‌ها و ...
متاسفم برای خودم!
واقعا حرف‌های قدیمیا رو با طلا باید نوشت:
خوبی از حد بگذرد، عاقل (جاهل) خیال بد کند.
والسلام.

پیوست:
وحید جان؟
لطفا مطلب پستی رو از فروشگاه حذف کن. متشکرم.
« آخرين ويرايش: ژوئن 07, 2014, 07:40:51 pm توسط هادی صفی‌اقدم »

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
من یک پیشنهاد دارم. پارسی‌لاتک را به عنوان یک شرکت ثبت کنید و با یکی از کتاب‌فروشیهای میدان انقلاب قرارداد بنویسید. دی‌وی‌دی را به آنها بدهید تا خودشان بفروشند.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
من یک پیشنهاد دارم. پارسی‌لاتک را به عنوان یک شرکت ثبت کنید و با یکی از کتاب‌فروشیهای میدان انقلاب قرارداد بنویسید. دی‌وی‌دی را به آنها بدهید تا خودشان بفروشند.
ممنون دکتر برای پیشنهاد خوب. متاسفانه مسایلی هست که نمیذاره کارهایی انجام بدیم.  ثبت هم دنبالش بودن دوستان و خیلی اذیت داره. ولی گروه بدون شما لطفی نداره. :(
ایشون دوباره ایمیل زدن و محترمانه خدا رو شکر با هم صحبت کردیم. دوباره براشون پست می‌کنم.
من نمی‌دونم چرا باهام کسی بی‌ادبی صحبت کنه، کلاً بزرگترین زشتی در دنیا رو مثل اینکه با من کرده.؟! >:(
تقصیر منه که زیادی مایه میذارم. نه تقصیر ایشون هست و نه کسی دیگه.
من در پی ثبت شرکت برای خودم بودم ولی بخاطر بستری شدنم خیلی عقب افتاد. پست رو هم با اون راه‌اندازی می‌کنم. مسوولش خودم هستم و ...

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
دی‌وی‌دی مجموعه پارسی‌لاتک ارسالی توسط من به checksun md5 مجهز شد. و مواقعی که با مشکل خوندن از روی دی‌وی‌دی توسط دی‌وی‌دی‌رام‌تون برخورد کردین، میشه با این چک کنین که دی‌وی‌دی درست راست شده و خونده میشه یا نه. و مشکل از دی‌وی‌دی هست یا از سیستم شما.
* به مناسبت توقف ۹۰ دقیقه‌ای آرژانتین مقابل ایران، و توقف فرانسه مقابل اکوادور! :)

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
سلام دوستان / کاربران
من از این اداره پست راض نیستم.
آیا سیستم پستی دیگری در ایران هست؟
مثلاً شرکت پست خصوصی و ...؟
ممنون میشم اطلاعاتی اگه دارین، در اختیار من بذارین که بتونم دی‌وی‌دی رو راحت‌تر و بهتر دست کاربران برسونم.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
مثال‌های دکتر وفا کارن پهلو (وفا کارن‌پهلو) از دی‌وی‌دی مجموعه پارسی‌لاتک به‌دلیل درخواست خودشون حذف می‌شوند و ارسال نخواهد شد. به جایش مثال‌های دیگری اضافه خواهند شد.

آفلاین afssaneh

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 2
    • ديدن مشخصات
برای این کار از کجا باید خرید رو انجام بدیم ؟  ;)

آفلاین وحید دامن‌افشان

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 718
  • ارسال: 2,107
    • ديدن مشخصات
    • http://www.damanafshan.ir
برای این کار از کجا باید خرید رو انجام بدیم ؟  ;)
از طریق این صفحه، به طور اینترنتی سفارش بدید.

نظرسنجی در مورد «ارسال پستی نرم‌افزارهای مرتبط با لاتک» از طرف من 13930216

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1181
آخرين ارسال مه 06, 2014, 02:02:48 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
راهنمای ارسال (ضمیمه کردن) فایل در تالار پارسی‌لاتک موقع سوال پرسیدن

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

مشاهده: 1614
آخرين ارسال آوریل 20, 2012, 08:36:44 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
شماره حساب برای کمک مالی به پروژه‌های گروه پارسی‌لاتک (زی‌پرشین، سیمرغ و ...)

نویسنده vafaانجمن عمومی

مشاهده: 7882
آخرين ارسال دسامبر 04, 2011, 10:06:41 am
توسط vafa
منتقل شده: در ارتباط با افراد مسئول زی‌پرشین و پارسی‌لاتک

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن عمومی

مشاهده: 1196
آخرين ارسال آوریل 05, 2013, 10:25:42 am
توسط محمود امین‌طوسی
راهنمایی و کمک ریموت اینترنتی و تلفنی نصب برنامه‌های لاتک زی‌پرشین، تک‌لایو