لاتک LATEX > اسلاید Beamer

BidiPresentation + sidebar + background -- بی‌دی پرزنتیشن+نوار کناری+ پس‌زمینه

<< < (2/7) > >>

سید مهدی موسوی:

--- نقل قول از: هادی صفی‌اقدم در اوت 09, 2011, 12:59:47 pm ---اینکه قالب پی‌دی‌اف دارد را متوجه نشدم یعنی چی؟
شبیه پاور پوینت بشه یعنی چی؟

--- End quote ---
منظورم اون نوار پایین اسلاید‌های با بیمر بود که به  صورت لینک عمل می‌کرد؟
اما اگه اسلایدی بخایم که آپشن‌هایی مثل تنظیم ورود چند متن در یک صفحه رو پوشش بده حتی برای یه متن لاتین و نه فارسی آیا راه دیگه‌ای هست.

هادی صفی‌اقدم:

--- نقل قول از: سید مهدی موسوی در اوت 09, 2011, 01:11:22 pm ---منظورم اون نوار پایین اسلاید‌های با بیمر بود که به  صورت لینک عمل می‌کرد؟
اما اگه اسلایدی بخایم که آپشن‌هایی مثل تنظیم ورود چند متن در یک صفحه رو پوشش بده حتی برای یه متن لاتین و نه فارسی آیا راه دیگه‌ای هست.

--- End quote ---
متاسفانه من بلد نیستم.
کارهایی هم که انجام دادم کارهای من نبود و فقط کارهای دوستان در تالار را در یک فایل جمع کردم.

امیرحسین شرفی:

--- نقل قول از: هادی صفی‌اقدم در ژوئن 18, 2011, 09:02:25 pm ---خیلی خیلی ممنون وفا جان

فایل بدون مشکل را ضمیمه کردم.

--- End quote ---
آقا من این رو داونلود کردم، وقتی اجرا کردم پایین صفحات دوبار شماره می‌زنه یکی سمت راست و یکی سمت چپ. مشکل چیست؟ خروجی را پیوست کرده‌ام

هادی صفی‌اقدم:

--- نقل قول از: زوبین در اوت 23, 2011, 11:25:36 am ---آقا من این رو داونلود کردم، وقتی اجرا کردم پایین صفحات دوبار شماره می‌زنه یکی سمت راست و یکی سمت چپ. مشکل چیست؟ خروجی را پیوست کرده‌ام

--- End quote ---
به نظرتون بیمر لواپرشین بهتر نیست؟

امیرحسین شرفی:

--- نقل قول از: هادی صفی‌اقدم در اوت 23, 2011, 02:48:43 pm ---به نظرتون بیمر لواپرشین بهتر نیست؟

--- End quote ---

شما یک مثال مناسب که با لواپرشین نوشته شده باشه و من بتونم برای دفاع پایان‌نامه اسبفاده کنم سراغ دارید؟ می‌تونید در اختیار بقیه دوستان هم بگذارید قبلاً از همکاری شما متشکرم

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

[*] صفحه قبلی

Go to full version