سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: عدم درج شماره انتشار و جلد مربوط به یک ژورنال در قسمت مراجع  (دفعات بازدید: 2250 بار)

آفلاین hamed_ibf

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 13
    • ديدن مشخصات
سلام.
من در هنگام درج مراجع، با آنکه در قسمت معرفی مراجع، شماره و جلد (Vol و NO) را وارد می‌کنم، اما در هنگام ساخت فایل PDF اصلا این ارقام مشاهده نمی‌شود و فقط اطلاعات مربوط به نام نویسنده و عنوان مقاله، نام ژورنال و سال انتشار درج می‌شود. از BiDi استفاده می‌کنم و رفرنس رو هم از Bibtex می‌دهم. لطفا راهنماییم کنید.

آفلاین aris852963

• Sr. Member
  • -دریافت شده: 70
  • ارسال: 251
    • ديدن مشخصات
لطفا قبل از سوال پرسیدن قوانین تالار را مطالعه کنید. هیچکس حوصله نداره فایل برای مشکل شما بسازه.

آفلاین hamed_ibf

• Newbie
  • *
    • ديدن مشخصات
سلام.
من در هنگام درج مراجع، با آنکه در قسمت معرفی مراجع، شماره و جلد (Vol و NO) را وارد می‌کنم، اما در هنگام ساخت فایل PDF اصلا این ارقام مشاهده نمی‌شود و فقط اطلاعات مربوط به نام نویسنده و عنوان مقاله، نام ژورنال و سال انتشار درج می‌شود. از BiDi استفاده می‌کنم و رفرنس رو هم از Bibtex می‌دهم. لطفا راهنماییم کنید.

اولا فکر می کردم که شاید بدون فایل کسی بتونه راهنمایی کنه. بعدش هم که فکر کنم کمی طرز برخورد شما که می خواهید این نرم افزار رو توسعه بدین می بایست کمی ملایمتر و مهربان تر باشه.
فایل رو پیوست کردم. مثلا مرجع 3، در فایل رفرنس شماره داره و لی توی فایل PDF درج نمی‌شه.
در ضمن، اگه بخواهم که مرجعی مثل یک سایت و یا یک سند از یک سایت را رفرنس بدهم، در BiDi هیچ گزینه‌ای نیست.برای این مساله چکار کنم؟
« آخرين ويرايش: آوریل 15, 2013, 10:37:29 pm توسط hamed_ibf »

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
اولا فکر می کردم که شاید بدون فایل کسی بتونه راهنمایی کنه. بعدش هم که فکر کنم کمی طرز برخورد شما که می خواهید این نرم افزار رو توسعه بدین می بایست کمی ملایمتر و مهربان تر باشه.
فایل رو پیوست کردم. مثلا مرجع 3، در فایل رفرنس شماره داره و لی توی فایل PDF درج نمی‌شه.
در ضمن، اگه بخواهم که مرجعی مثل یک سایت و یا یک سند از یک سایت را رفرنس بدهم، در BiDi هیچ گزینه‌ای نیست.برای این مساله چکار کنم؟
دوست عزیز، من هم مانند شما یک کاربر ساده در این تالار هستم. من که اول عضو این تالار شدم، یک سری قوانین وجود داشت که با عضویتم در این تالار قبول کردم همه این قوانین رو رعایت کنم. یکی از این قوانین فرستادن یک فایل کمینه لاتک هست. اگر من سوالی دارم که توقع دارم دیگران برای من ارزش قایل شده و برای جواب دادن به سوال من تلاش کنند، خوب من هم وظیفه دارم برای اشخاصی که به سوال من جواب می‌دهند ارزش قایل شم. اگر من تلاشی برای پرسیدن سوال نمی‌کنم، خوب نباید توقع داشته باشم دیگران هم برای جواب دادن تلاشی بیشتر از تلاشی که من برای پرسیدن سوال انجام دادم، بکنند. همونطور که وقت من ارزش داره، وقت سایر افراد در این تالار هم ارزش داره. تصور کنید که هزاران کاربر مانند من در این تالار وجود داره و اگر قوانین رعایت نشه، چه اتفاقی می‌افته؟

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
سلام
فایل مراجع شما ایراد دارد. شما از تکمیل کننده خودکار مراجع تک میکر استفاده کرده اید که در ابتدای نام فیلدهای اختیاری عبارت OPT به معنی اختیاری را قرار می دهد. این عبارت را باید حذف کنید.
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

آفلاین hamed_ibf

• Newbie
  • *
    • ديدن مشخصات
سلام. تشکر. من  دنبال مقالات می گشتم که توی یکی از رفرنس هایی که خود سایت گذاشته بود متوجه این موضوع شدم. واقعا دست همه دوستان درد نکنه.
اما یه سوال دیگه هم داردم. نحوه رفرنس دادن به یک سایت و یا یک سند از سایت به چه نحوی می‌باشد؟
« آخرين ويرايش: آوریل 17, 2013, 08:20:21 am توسط hamed_ibf »

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
  • -دریافت شده: 474
  • ارسال: 1,779
    • ديدن مشخصات
لطفا سوال خود را در یک پست جداگانه مطرح کنید که برای دوستان دیگر هم قابل جستجو و استفاده باشد.

عدم نمایش شماره مرجع در قسمت مراجع و عدم نمایش شماره فصل در header

نویسنده فاطمه قاسمیانجمن مراجع و بیب‌تک BibTeX

پاسخ ها: 9
مشاهده: 5841
آخرين ارسال دسامبر 14, 2010, 07:44:39 am
توسط vafa
تنظیم شماره صفحه و عنوان فصل برای قسمت مراجع

نویسنده سجاد نوریانانجمن حروف‌چینی مستندات

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1408
آخرين ارسال سپتامبر 11, 2013, 11:28:01 pm
توسط سجاد نوریان