سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: معرفی زی‌پرشین در دانشگاه دامغان، علامه طباطبایی، شریف و سبزوار  (دفعات بازدید: 10057 بار)

آفلاین امیرمسعود

• مدیر تالار
  • Full Member
  • **
  • -دریافت شده: 42
  • ارسال: 235
    • ديدن مشخصات
پاسخ : معرفی زی پرشین
« پاسخ #15 : آوریل 29, 2010, 01:30:57 am »
اگر برای معرفی زی‌پرشین و ارائه‌ی آن در این‌جا و آن‌جا، متن و اسلایدی مناسب تهیه شود و در سایت قرار بگیرد؛ مفید خواهد بود؟؟
قطعاً مفید خواهد بود  :) و کاربران دیگر از شما بسیار ممنون خواهند شد. ما هم چند وقت پیش یک کارگاه آموزشی در شریف گذاشتیم که اسلایدش اینجا روی سایت موجود است.

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 484
  • ارسال: 1,642
    • ديدن مشخصات
    • http://profs.hsu.ac.ir/mamintoosi
« پاسخ #16 : اكتبر 20, 2010, 11:27:03 am »
سلام
امروز من و یکی از دوستانم لاتک و بسته‌ی زی‌پرشین در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه معرفی کردیم. کم کم این بسته داره گسترش پیدا می‌کنه و مورد استفاده‌ی کاربران قرار می‌گیره.
قصد دارم که کارگاهی در دانشگاه تربیت معلم سبزوار برای زی‌پرشین برگزار نمایم.
اگر دوستانی قبلا لاتک و  زی‌پرشین را معرفی نموده‌اند و اسلاید آماده‌ای دارند ممنون خواهم شد که آنرا در اینجا قرار دهند.
حضرت علی (علیه السلام):دوستی و محبت را از دل بپرسید، چرا که دلها گواهانی رشوه ناپذیرند.
‎کمک مالی به پارسی‌لاتک‎

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #17 : اكتبر 20, 2010, 04:07:02 pm »
قصد دارم که کارگاهی در دانشگاه تربیت معلم سبزوار برای زی‌پرشین برگزار نمایم.
اگر دوستانی قبلا لاتک و  زی‌پرشین را معرفی نموده‌اند و اسلاید آماده‌ای دارند ممنون خواهم شد که آنرا در اینجا قرار دهند.
من دو نمونه یادم می‌اید. یکی که برای دانشگاه شریف بود و در حال حاضر هم در قسمت راهنماهای تک و لاتک قرار دارد اما دومی را هر چه گشتم پیدا نکردم.

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #18 : اكتبر 21, 2010, 11:17:49 am »
متشکرم آقا وفا، بله ارائه آقا مسعود در اینجــــــا و ارائه آقای رمضانپور در اینجـــــــاست. منتها هر دو مورد فقط فایل pdf هستند و سورس آنها نیست.
ظاهراً باید خودم یکی آماده کنم. احتمالاً از لوالاتک که آقا مهدی گفتند استفاده کنم.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #19 : اكتبر 21, 2010, 01:03:12 pm »
متشکرم آقا وفا، بله ارائه آقا مسعود در اینجــــــا و ارائه آقای رمضانپور در اینجـــــــاست. منتها هر دو مورد فقط فایل pdf هستند و سورس آنها نیست.
ظاهراً باید خودم یکی آماده کنم. احتمالاً از لوالاتک که آقا مهدی گفتند استفاده کنم.
فکر کنم این را یک بار دیگه هم گفته بودم که لواتک کلی باگ داره و فعلاً مناسب نیست ولی خوب سنگ مفت و کنجشگ هم مفت

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
    • ديدن مشخصات

فکر کنم این را یک بار دیگه هم گفته بودم که لواتک کلی باگ داره و فعلاً مناسب نیست ولی خوب سنگ مفت و کنجشگ هم مفت

هفته گذشتی فرصتی دست داد و زی‌پرشین را در دنشگاه سبزوار معرفی نمودم. البته قبلاً آنرا به برخی از اساتید معرفی کرده بودم و برخی از دانشجویان نیز در حال استفاده از آن هستند. خوشبختانه استقبال خوبی انجام شد.
به پیوست موارد زیر را قرار می‌دهم:
۱- پوستری که به عنوان اطلاعیه آماده کرده بودم. آن پوستر آقا مسعود را تغییر دادم که بیشتر بدرد دیدن روی مانیتور می‌خورد. دو تا هم با زی‌پرشین آماده کردم که سورس و خروجی آنها به پیوست است.
۲- فایل ارائه که همانگونه که قبلاً گفته بودم آنرا با لوالاتک آمده کردم. مشکلاتی هم دارد ولی به امتحان کردنش می‌ارزد. امیدوارم به زودی شاهد نسخه‌ای از زی‌پرشین روی لواتک هم باشیم. فایلهای سورس آن که مبتنی بر اسلاید لوالاتکی است که آقا مهدی معرفی کردند از اینجـــــــــا و خروجی pdf آن -با یک تغییر- از اینجـــــــــــا قابل دانلود است.
البته فایل ارائه نیاز به تکمیل دارد و در جلسه برگزار شده بسیاری از موارد خارج از اسلایدها را یا شفاهی بیان کردم و یا به صورت عملی نشان دادم.
مثالی نیز از اجرای لاتک از داخل MATLAB جهت تولید و درج خودکار نمودارها و جداول در مقاله آماده کرده بودم و نمایش دادم که به پیوست است.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #21 : نوامبر 06, 2010, 11:37:34 pm »
خسته نباشید. واقعا خیلی زحمت می کشید و وقت میذارید

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات

هفته گذشتی فرصتی دست داد و زی‌پرشین را در دنشگاه سبزوار معرفی نمودم. البته قبلاً آنرا به برخی از اساتید معرفی کرده بودم و برخی از دانشجویان نیز در حال استفاده از آن هستند. خوشبختانه استقبال خوبی انجام شد.
به پیوست موارد زیر را قرار می‌دهم:
۱- پوستری که به عنوان اطلاعیه آماده کرده بودم. آن پوستر آقا مسعود را تغییر دادم که بیشتر بدرد دیدن روی مانیتور می‌خورد. دو تا هم با زی‌پرشین آماده کردم که سورس و خروجی آنها به پیوست است.
۲- فایل ارائه که همانگونه که قبلاً گفته بودم آنرا با لوالاتک آمده کردم. مشکلاتی هم دارد ولی به امتحان کردنش می‌ارزد. امیدوارم به زودی شاهد نسخه‌ای از زی‌پرشین روی لواتک هم باشیم. فایلهای سورس آن که مبتنی بر اسلاید لوالاتکی است که آقا مهدی معرفی کردند از اینجـــــــــا و خروجی pdf آن -با یک تغییر- از اینجـــــــــــا قابل دانلود است.
البته فایل ارائه نیاز به تکمیل دارد و در جلسه برگزار شده بسیاری از موارد خارج از اسلایدها را یا شفاهی بیان کردم و یا به صورت عملی نشان دادم.
مثالی نیز از اجرای لاتک از داخل MATLAB جهت تولید و درج خودکار نمودارها و جداول در مقاله آماده کرده بودم و نمایش دادم که به پیوست است.

تبریک می‌گم. قشنگترین چیزی که ساختید همین پوسترهاست که بسیار به چشم می‌آید. اما اسلایدهایتان به اعتبار xepersian صدمه می‌زند چرا که ۱- اعداد عربی است و این چیزی است که کاملاً متضاد با ماهیت بسته xepersian است ۲- اعداد در محیط enumerate به جای اینکه از چپ به راست باشند از راست به چپ هستند. حتماً متوجه شده‌اید که لواتک باگ زیادی دارد و فقط تعداد محدودی از themeهای beamer با آن کار می‌کنند. ای کاش اسلایدهایتان را با همان کلاس bidipresentation تهیه می‌کردید و اگر این کار را می‌کردید، کارتان هزاران بار نتیجه بهتری داشت. در کل اسلایدتان خیلی ضعیف است. ولی پوسترتان خیلی زیباست.

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #23 : نوامبر 07, 2010, 06:23:57 pm »
تبریک می‌گم. قشنگترین چیزی که ساختید همین پوسترهاست که بسیار به چشم می‌آید. اما اسلایدهایتان به اعتبار xepersian صدمه می‌زند چرا که ۱- اعداد عربی است و این چیزی است که کاملاً متضاد با ماهیت بسته xepersian است ۲- اعداد در محیط enumerate به جای اینکه از چپ به راست باشند از راست به چپ هستند. حتماً متوجه شده‌اید که لواتک باگ زیادی دارد و فقط تعداد محدودی از themeهای beamer با آن کار می‌کنند. ای کاش اسلایدهایتان را با همان کلاس bidipresentation تهیه می‌کردید و اگر این کار را می‌کردید، کارتان هزاران بار نتیجه بهتری داشت. در کل اسلایدتان خیلی ضعیف است. ولی پوسترتان خیلی زیباست.
از لطف شما ممنونم. در مورد اسلایدها همانگونه که خودم اعتراف کردم نیاز به کامل شدن دارند و متاسفانه فرصت کافی نداشتم. در مورد تم‌های مختلف هم حق با شماست. چک کرده بودم و بسیاری از تم‌ها با لوالاتک کار نمی‌کردند. منتها جدا از محتویات اسلایدها، به نظر من تم مورد استفاده جالب است.
 اگر سایر دوستانی هم که زی‌پرشین را معرفی می‌کنند، سورس فایل و پوستر خودشان را به نحوی در دسترس عموم قرار دهند، هر فرد دیگری که قصد ارائه کارگاه یا معرفی زی‌پرشین را  داشته باشد می‌تواند از آنها استفاده کند یا در تکمیل آنها بکوشد.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #24 : نوامبر 08, 2010, 01:33:30 pm »
از لطف شما ممنونم. در مورد اسلایدها همانگونه که خودم اعتراف کردم نیاز به کامل شدن دارند و متاسفانه فرصت کافی نداشتم. در مورد تم‌های مختلف هم حق با شماست. چک کرده بودم و بسیاری از تم‌ها با لوالاتک کار نمی‌کردند. منتها جدا از محتویات اسلایدها، به نظر من تم مورد استفاده جالب است.
 اگر سایر دوستانی هم که زی‌پرشین را معرفی می‌کنند، سورس فایل و پوستر خودشان را به نحوی در دسترس عموم قرار دهند، هر فرد دیگری که قصد ارائه کارگاه یا معرفی زی‌پرشین را  داشته باشد می‌تواند از آنها استفاده کند یا در تکمیل آنها بکوشد.
اسلایدی که امیرمسعود درست کرده بود چیز خوبی بود البته آن هم ناقص است. پوستری که عکس png آن را گذاشتید، با چه نرم‌افزاری درست کردید؟

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #25 : نوامبر 08, 2010, 03:20:38 pm »
اسلایدی که امیرمسعود درست کرده بود چیز خوبی بود البته آن هم ناقص است. پوستری که عکس png آن را گذاشتید، با چه نرم‌افزاری درست کردید؟
آقا وفا سلام، در پست مربوطه گفته بودم که پوستر، همان پوستر آقا مسعود بود که فقط کمی آنرا با paint ویندوز تغییر داده بودم و نمی‌دانم آقا مسعود با چی آنرا آماده کرده بودند. دو تای دیگر که سورسشان را گذاشته بودم با تک بودند.

آفلاین javadr

• همکاران
  • Jr. Member
  • -دریافت شده: 18
  • ارسال: 93
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #26 : نوامبر 08, 2010, 05:54:18 pm »
با سلام
جناب آقای امین‌طوسی دستتان درد نکند کار ارزشمندی انجام داده‌اید.
انشاءالله قرار است در ۱ آذرماه در دانشگاه قم زی‌پرشین را در قالب یک کارگاه به دانشجویان و اساتید معرفی کنم. می‌خواستم بدانم اگر اشکالی نداشته باشد از فایل‌هایی که زحمتش را کشیده‌اید می‌توانم استفاده نمایم؟.
با تشکر

آفلاین محمود امین‌طوسی

• Administrator
  • Hero Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #27 : نوامبر 08, 2010, 08:17:36 pm »
با سلام
جناب آقای امین‌طوسی دستتان درد نکند کار ارزشمندی انجام داده‌اید.
انشاءالله قرار است در ۱ آذرماه در دانشگاه قم زی‌پرشین را در قالب یک کارگاه به دانشجویان و اساتید معرفی کنم. می‌خواستم بدانم اگر اشکالی نداشته باشد از فایل‌هایی که زحمتش را کشیده‌اید می‌توانم استفاده نمایم؟.
با تشکر
متشکرم، کار ارزشمند را آقا وفا انجام داده است. فایلها را به همین منظور در اینجا گذاشته‌ام که اگر بدرد خوردند مورد استفاده قرار بگیرند. امیدورام که بدرد شما بخورد و در تکمیل آنها هم بکوشید.
ضمناً اسلایدها را با لوالاتک آماده کرده بودم که همانگونه که حتماً دیده‌اید نظر آقا وفا این است که بهتر است با bidipresentation آماده شوند. آقا مسعود و آقا محمد هم اسلایدهایی قبلاً آماده کرده بودند که لینک آنها در پستهای قبلی ذکر شد.
« آخرين ويرايش: نوامبر 08, 2010, 08:59:06 pm توسط محمود امین‌طوسی »

معرفی زی‌پرشین در دانشکده ریاضی دانشگاه تبریز

نویسنده وحید دامن‌افشانانجمن کارگاه‌های لاتک و زی‌پرشین

پاسخ ها: 6
مشاهده: 4427
آخرين ارسال دسامبر 21, 2011, 01:41:11 pm
توسط امیرحسین شرفی
استقبال فوق‌العاده از زی‌پرشین هنگام معرفی در دانشکده ریاضی دانشگاه تبریز

نویسنده وحید دامن‌افشانانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 1
مشاهده: 2089
آخرين ارسال اكتبر 11, 2009, 10:29:12 pm
توسط محمود امین‌طوسی
معرفی xepersian در دانشگاه دامغان

نویسنده vafaانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1422
آخرين ارسال نوامبر 06, 2010, 04:36:23 pm
توسط vafa
تشکر از دکتر امین‌طوسی بخاطر راه‌اندازی زی‌پرشین در سرور دانشگاه تربیت‌معلم سبزوار

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1371
آخرين ارسال دسامبر 24, 2012, 02:35:44 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
نمونهٔ پایان‌نامهٔ دانشگاه شریف در ویکی

نویسنده امیرمسعودانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 3
مشاهده: 1948
آخرين ارسال مارس 23, 2010, 12:36:59 pm
توسط محمود امین‌طوسی
معرفی زی‌پرشین در رادیوی اینترنتی لینوکس اف ام