سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: کمک مالی به یک خانواده نیازمند  (دفعات بازدید: 1905 بار)

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
کمک مالی به یک خانواده نیازمند
« : سپتامبر 02, 2014, 07:32:04 am »
من هرگز از زی‌پرشین یا سایر کارهایی که کرده‌ام قصد پول درآوردن نداشته‌ام. پول و شهرت کوچکترین ارزشی برای من ندارد.

دیروز در مورد یک خانواده ایرانی که در یکی از نقاط پائین شهر تهران مستأجر هستند و وضعیت مالی خیلی بدی دارند از یکی از دوستان شنیدم. پدر خانواده به دلایلی (که خودم نمی‌دانم و برایم هم مهم نیست) در زندان است و سال ۱۴۰۰ آزاد می‌شود. مادر خانواده در یک کارگاه تولیدی کار می‌کند و حقوق بسیار ناچیزی دریافت می‌کند که کفاف مخارج زندگی را نمی‌دهد. تنها برای اجاره منزل کافی است. این خانواده تنها یک فرزند دختر ۱۲ یا ۱۳ ساله دارند. آز آنجایی که برای مدرسه دولتی، باید مقداری اولش شهریه بدهند و پول لازم را ندارند، دختر ایشون نمی‌تونه حتی به مدرسه بره. بسیاری از شب‌ها این مادر و دختر گرسنه سر به بالین می‌گذارند. حتی در روزهای گرم تابستان، کولر رو روشن نمی‌کنند چون از هزینه آب و برق براشون خیلی سنگین درمیاد.

دیروز وقتی این موضوع را فهمیدم اشک توی چشمهام جمع شد. تصمیم گرفتم که کارم رو روی تک ادامه بدهم نه به خاطر خودم بلکه به خاطر حمایت از چنین خانواده‌هایی. تصمیم گرفتم تا جایی که برام مقدوره به این خانواده کمک کنم. اگر شما هم دوست دارید که من روی تک کار کنم و پولی می‌خواهید برای زی‌پرشین یا غیره اهدا کنید، ازتون می‌خوام این پول رو به این خانواده بدهید تا مشکلات کمتری داشته باشند و این دختر ۱۲ یا ۱۳ ساله که مثل خواهرمون برامون عزیزه بتونه به مدرسه بره و درس بخونه.

اگر به گفته‌های من اعتماد ندارید می‌تونم آدرس محل زندگی این خانواده را به شما بدهم تا خودتون برید و تحقیق کنید.

از اونجایی که privacy این خانواده برای من مهمه، نامی ازشون نبردم. هر شخصی که دوست داشت کمکی در حد توانش بکنه، خواهش می‌کنم به من ایمیل بزنید تا شماره حساب بانکی این خانم رو بهتون بدم. اگر هم شخصی رو میشناسید که میتونه بهشون کمک کنه، خواهش می‌کنم اونها رو هم اطلاع بدهید بهشون.

هر شخصی که به این خانواده کمک کنه به من و زی‌پرشین کمک کرده و محبتش رو هرگز فراموش نخواهم کرد.

ایمیل من: vafak@me.com

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
پاسخ : کمک مالی به یک خانواده نیازمند
« پاسخ #1 : سپتامبر 02, 2014, 08:07:28 am »
در صورت کمک، لطفاً یک کپی از رسید رو هم رای من ایمیل کنید.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
پاسخ : کمک مالی به یک خانواده نیازمند
« پاسخ #2 : سپتامبر 02, 2014, 09:12:08 am »
سلام
تشکر برا مطرح کردن این موضوع.
پیشنهاد کوچک. بهتر نیست پول‌ها به حساب یکی ریخته بشه و اون شخص به حساب اون خانواده عزیز بریزه؟ چون تکه تکه پول ریختن ممکنه اون خانواده رو ناراحت کنه و حس خوبی بهشون نده. ممکنه همین تکه تکه و افراد زیاد شدن حس خوبی بهشون بده. بستگی به اخلاق شخصی‌شون داره. من نمی‌دونم. :(
مثلا یکی از فامیل‌های شما در ایران؟

مسله مالی و شماره حساب

نویسنده پویاانجمن عمومی

پاسخ ها: 3
مشاهده: 2592
آخرين ارسال اكتبر 19, 2009, 10:19:33 am
توسط محمد چهارسوقی
ایده برای پشتیبانی مالی زی‌پرشین

نویسنده vafaانجمن عمومی

پاسخ ها: 10
مشاهده: 2963
آخرين ارسال فوریه 09, 2012, 01:53:45 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
شماره حساب برای کمک مالی به پروژه‌های گروه پارسی‌لاتک (زی‌پرشین، سیمرغ و ...)

نویسنده vafaانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 8017
آخرين ارسال دسامبر 04, 2011, 10:06:41 am
توسط vafa
احتمال حمایت مالی TUG برای تکمیل و ساخت چند قلم پارسی

نویسنده vafaانجمن قلم‌ها و حروف

پاسخ ها: 12
مشاهده: 4721
آخرين ارسال مه 18, 2012, 02:26:38 pm
توسط مهدی نیاکان ‍پاک
قلم persian modern نیازمند یک نگهدارنده است