سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: کارگاه ماکرونویسی توسط آقای وفا کارن‌پهلو در دانشگاه خواجه نصیر  (دفعات بازدید: 15003 بار)

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
  • -دریافت شده: 474
  • ارسال: 1,779
    • ديدن مشخصات
اگر دوستان صبر بفرمایند، هفته‌ی دیگر یک پست جدید تحت عنوان «نحوه‌ی ثبت نام در کلاس ماکرونویسی» در تالار قرار خواهم داد و نحوه‌ی ثبت نام
را بیان خواهم کرد. ممنون از همگی

آفلاین a.g

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 4
  • ارسال: 39
    • ديدن مشخصات
سلام آقای دکتر کارن‌پهلو

امید که تن‌درست باشید

من میل دارم در کارگاه ماکرونویسی شما در دانشگاه خواجه نصیر شرکت کنم؛ اما کامپیوتر همراه (لپ‌تاپ) ندارم. آقای ترابی نوشتند که کامپیوتر را شرکت کننده
باید داشته باشد. اگر من بخواهم بدون کامپیوتر (لپ‌تاپ) در کارگاه شرکت کنم؛ این کار را چقدر سودمند ارزیابی می‌کنید؟ آیا با فعالیت‌هایی (برای نمونه با یادداشت برداشتن از گفته‌های شما یا گرفتن جزوه یا فایل‌هایی که در کارگاه خواهید داد) خواهم توانست از کارگاه‌تان بهره‌ای  ببرم؟ می‌شود لطفاً راه‌نمایی کنید؟

در ضمن از آقای ترابی پرسیدم که تهیه‌ی جزوه‌ها و دی‌وی‌دی (فیلم) جداگانه (بدون شرکت در کارگاه ولی با پرداخت هزینه‌هاش) آیا شدنی است؟ ایشان پاسخ را موکول به مشورت با شما کردند. لطفاً نظر خود را اعلام کنید.

با درود

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
سلام آقای دکتر کارن‌پهلو

امید که تن‌درست باشید

من میل دارم در کارگاه ماکرونویسی شما در دانشگاه خواجه نصیر شرکت کنم؛ اما کامپیوتر همراه (لپ‌تاپ) ندارم. آقای ترابی نوشتند که کامپیوتر را شرکت کننده
باید داشته باشد. اگر من بخواهم بدون کامپیوتر (لپ‌تاپ) در کارگاه شرکت کنم؛ این کار را چقدر سودمند ارزیابی می‌کنید؟ آیا با فعالیت‌هایی (برای نمونه با یادداشت برداشتن از گفته‌های شما یا گرفتن جزوه یا فایل‌هایی که در کارگاه خواهید داد) خواهم توانست از کارگاه‌تان بهره‌ای  ببرم؟ می‌شود لطفاً راه‌نمایی کنید؟

در ضمن از آقای ترابی پرسیدم که تهیه‌ی جزوه‌ها و دی‌وی‌دی (فیلم) جداگانه (بدون شرکت در کارگاه ولی با پرداخت هزینه‌هاش) آیا شدنی است؟ ایشان پاسخ را موکول به مشورت با شما کردند. لطفاً نظر خود را اعلام کنید.

با درود
من قصد داشتم که برای کلاس، اسلاید بسازم و مقداری هم این کار را کرده بودم اما بعد از مشورت با چندین نفر به این نتیجه رسیدم که ساختن اسلاید و استفاده از آن بیهوده است زیرا که شرکت‌کنندگان در کلاس خسته خواهند شد و چیز زیادی یاد نمی‌گیرند. در عوض تصمیم گرفتم که از whiteboard یا blackboard (بسته به امکانات کلاس) استفاده کنم و مطالب را بصورت دستی بنویسم و توضیح بدهم. در این صورت یادگیری مطالب بهتر خواهد بود و خسته کننده نیست. در طی کلاس از شرکت‌کنندگان می‌خواهم مثال‌هایی را اجرا کنند و خودشان بصورت عملی نتیجه کار را ببیند. روشنه که من در طی سه روز ۱۲۰ صفحه جزوه را کلمه به کلمه نخواهم نوشت چون اولاً وقت نخواهد شد و دوماً مطالب قبلاً در جزوه قرار دارد. کاری که من خواهم کرد بیان مطالب موجود در جزوه بصورت خلاصه‌وار و توضیح آنهاست (بسیاری از افراد خواندن کتاب یا جزوه را دوست ندارند چون برایشان خسته کننده است و ترجیح می‌دهند در کلاس شرکت کنند و خودشان note برداری کنند).

حتی اگر کامپیوتر نداشته باشید، کلاس برای شما سودمند است و کار با کامپیوتر شاید خیلی کم باشد (در حد اجرای چندین مثال که شاید بیشتر از نیم ساعت در طی یک روز نشود) به هر حال من کامپیوتر خودم که یک Macbook pro است را می‌آورم، اگر دانشگاه توانست تعدادی کامپیوتر شخصی در اختیار کلاس قرار دهد که مشکلی نخواهد بود اما اگر اینطور نبود و شما تنها فردی بودید که کامپیوتر نداشت، من کامپیوتر خودم را در اختیار شما قرار می‌دهم تا بتوانید خودتان مانند سایرین مثالها را اجرا کنید.

دی‌وی‌دی که مشکلی ندارد. شما می‌توانید هر زمان که خواستید آن را خریداری کنید (منظورم بعد از اتمام کلاس است) اما در مورد جزوه من قصد ندارم آنها را برای فروش بگذارم.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
ببخشید من خیلی سعی کردم تا تمرین کنم تا بتونم مطالب را به فارسی توضیح بدهم اما برای من خیلی سخته و  وقت‌گیر. فکر نمی‌کنم بتونم مطالب رو به فارسی توضیح بدهم. متأسفانه مجبورم از انگلیسی استفاده کنم اما هر شخصی که خواست به فارسی می‌تونه سوال کنه.

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
    • ديدن مشخصات
دکتر ترابی عزیز
تکلیف گواهی ها چه شد؟ آیا امکان صدور آن وجود دارد؟
با سلام
بالاخره با صحبت‌هایی که کردم قرار شده که از طرف بسیج دانشجویی گواهی صادر بشه.
ولی تعداد ثبت نام ها خیلی کمه. آیا باید چنین کلاسی تشکیل بشه؟ فقط با ۳ نفر؟

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
با سلام
Certainly not; I have got more important thing to do than this. If you decide to cancel the class, please let me know

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
با سلام
سلام
قبلا یک جایی (نمیدونم کجا) پرسیدم که اجازه‌ی تبلیغ برای کلاس را دارم یا نه و جواب نگرفتم.
اجازه هست؟

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
ببخشین هیئت علمی‌ها هم تخفیف دارن؟

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
    • ديدن مشخصات
سلام
قبلا یک جایی (نمیدونم کجا) پرسیدم که اجازه‌ی تبلیغ برای کلاس را دارم یا نه و جواب نگرفتم.
اجازه هست؟
من فقط یک جا یادم هست که شما پرسیدید می‌خواهید برای تمام contact‌ هاتون ایمیل بدید که من هم ابراز خوشجالی کردم.
نمی‌دانم جای دیگری هم بود یا نه.

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
    • ديدن مشخصات
ببخشین هیئت علمی‌ها هم تخفیف دارن؟
من خودم کامل ثبت نام کردم. بعد یک سؤال!
اگر دانشجویان تخفیف داشته باشند، هیأت علمی‌ها هم تخفیف داشته باشند، دیگر چه مخاطبی باقی می‌مونه؟!

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
    • ديدن مشخصات
Certainly not; I have got more important thing to do than this. If you decide to cancel the class, please let me know
به نظر من و با توجه به نظر شما، اگر چنین حالتی باشه بهتره که کلاس کلاً‌  برگزار نشه. به نظر شما حداقل چند نفر باید در کلاس باشند؟

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
من خودم کامل ثبت نام کردم. بعد یک سؤال!
اگر دانشجویان تخفیف داشته باشند، هیأت علمی‌ها هم تخفیف داشته باشند، دیگر چه مخاطبی باقی می‌مونه؟!

هر چی نظر شما باشه.
به نظر من و با توجه به نظر شما، اگر چنین حالتی باشه بهتره که کلاس کلاً‌  برگزار نشه. به نظر شما حداقل چند نفر باید در کلاس باشند؟
ببخشین، من باید برای تبلیغ از شما اجازه بگیرم یا دکتر کارن‌پهلو؟
اگر باید از دکتر کارن‌پهلو اجازه بگیرم، که ایشون شماره تماس لطف کردن و در اختیار گذاشتن و میتونم فردا ازشون بپرسم. اگر که از شما باید بپرسم، که بیزحمت بفرمایین.
با تشکر قبلی

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
    • ديدن مشخصات
.ببخشین، من باید برای تبلیغ از شما اجازه بگیرم یا دکتر کارن‌پهلو؟
اگر باید از دکتر کارن‌پهلو اجازه بگیرم، که ایشون شماره تماس لطف کردن و در اختیار گذاشتن و میتونم فردا ازشون بپرسم. اگر که از شما باید بپرسم، که بیزحمت بفرمایین.
با تشکر قبلی
مگه تبلیغ کردن اجازه می‌]خواد؟ کمک کردن و امور یک کار را پیش بردن همواره درخور ستایش و تحسین است. ما از شما ممنون هم خواهیم بود.

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
    • ديدن مشخصات
مگه تبلیغ کردن اجازه می‌]خواد؟ کمک کردن و امور یک کار را پیش بردن همواره درخور ستایش و تحسین است. ما از شما ممنون هم خواهیم بود.
درست میفرمایین، ولی واقعیتشو بخایین بخاطر مسایل اخیر ترسیدم و خواستم اول اجازه بگیرم.
پس فردا اول صبح تبلیغ من شروع میشه! :)
ولی تو رو خدا خواهش میکنم کلاس به این خوبی و نایابو کنسل نکنین.

آفلاین وحید دامن‌افشان

• Administrator
  • Hero Member
  • -دریافت شده: 718
  • ارسال: 2,107
    • ديدن مشخصات
    • http://www.damanafshan.ir
درست میفرمایین، ولی واقعیتشو بخایین بخاطر مسایل اخیر ترسیدم و خواستم اول اجازه بگیرم.
پس فردا اول صبح تبلیغ من شروع میشه! :)
چرا پس‌فردا؟ خیلی دیره. چند روز بیشتر به شروع کارگاه نمونده.

مقدمات کارگاه ماکرونویسی(مدرس آقای وفا کارن‌پهلو)

نویسنده سید مهدی موسویانجمن کارگاه‌های لاتک و زی‌پرشین

پاسخ ها: 14
مشاهده: 6717
آخرين ارسال ژانویه 30, 2012, 09:13:37 pm
توسط هادی صفی‌اقدم
ثبت نام در کارگاه ماکرونویسی آقای کارن‌پهلو

نویسنده فرشاد ترابیانجمن کارگاه‌های لاتک و زی‌پرشین

پاسخ ها: 4
مشاهده: 2006
آخرين ارسال ژوئن 23, 2013, 02:43:59 pm
توسط فرشاد ترابی
سبک نوشتار دانشگاه خواجه نصیر