سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: کلاس مقاله نامه (proc)  (دفعات بازدید: 3423 بار)

آفلاین محمد چهارسوقی

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • -دریافت شده: 55
  • ارسال: 330
    • ديدن مشخصات
    • سایت شخصی محمد چهارسوقی
کلاس مقاله نامه (proc)
« : سپتامبر 27, 2009, 05:56:41 pm »
سلام به همه دوستان
من در تلاش هستم که یک فرمت مقاله نامه برای یک سمیناری آماده کنم. متاسفانه هر چه تلاش کردم نتوانستم که آن را راه اندازی کنم. من در ابتدا یک فایل با کلاس
article آماده کردم که اجرا می شد و مشکلی نداشت. بعد ۵ فایل از روی این فایل ساختم. سپس نوشته‌های اولیه را از بالای هر کدام از آنها بر داشتم و فقط
begin{documetn} و end{document} باقی ماند و سپس در یک فایل جدید با کلاس proc به وسیله دستور include فایل‌ها را به ترتیب صدا زدم اما
اجرا نشد.

آیا کسی تا به حال با این کلاس کار کرده است؟ ممنون می‌شوم یک نمونه ساده را در اختیار گروه قرار دهید.

آفلاین مهدی امیدعلی

• Administrator
  • Sr. Member
  • -دریافت شده: 109
  • ارسال: 337
    • ديدن مشخصات
پاسخ : کلاس مقاله نامه (proc)
« پاسخ #1 : سپتامبر 27, 2009, 06:14:56 pm »
سلام به همه دوستان
من در تلاش هستم که یک فرمت مقاله نامه برای یک سمیناری آماده کنم. متاسفانه هر چه تلاش کردم نتوانستم که آن را راه اندازی کنم. من در ابتدا یک فایل با کلاس
article آماده کردم که اجرا می شد و مشکلی نداشت. بعد ۵ فایل از روی این فایل ساختم. سپس نوشته‌های اولیه را از بالای هر کدام از آنها بر داشتم و فقط
begin{documetn} و end{document} باقی ماند و سپس در یک فایل جدید با کلاس proc به وسیله دستور include فایل‌ها را به ترتیب صدا زدم اما
اجرا نشد.

آیا کسی تا به حال با این کلاس کار کرده است؟ ممنون می‌شوم یک نمونه ساده را در اختیار گروه قرار دهید.
من که اصلا متوجه نشدم منظورتان چیست. مثال بفرستید.

آفلاین محمد چهارسوقی

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : سپتامبر 28, 2009, 11:22:42 am »
سلام
من فایل‌هایی رو پیوست کردم. در اینجا فایل
test_1.tex مربوط به مقاله‌ای است که مثلا یک نفر نوشته و من دوست داشتم که اندازه نامه A5 باشه و تک ستونی با فرمت مقاله که
در این موارد مشکلی نیست و هست و خوب هم اجرا می‌شه و خروجی آن را هم به صورت فایل PDF ارسال کرده‌ام.

منتهی مشکل من این است که مثلا می خواهم مقاله نامه ای از تعدادی از این مقاله‌ها درست کنم. برای این کار اومدم و چند تا فایل دیگه
با اسم‌های ۱ ۲ ۳ و .... عین همون فایل test_1.tex درست کردم. سپس همونطور که در فایل‌ها ۲ به بعد مشاهده می‌کنید، اول اون فایل ‌ها رو پاک کردم
بعد یک فایل دیگه‌ای به نامه test_proc درست کردم که توش فایل های ۲ تا ۵ رو فرامی خونه و دوست داشتم که این مقاله‌ها رو کنار هم بگذاره و یک کتابچه مقاله
(مقاله‌نامه) درست کنه. که موفق به این کار نشدم.

دوست دارم فرمت مقاله‌نامه مانند فرمت مقاله ۱ یعنی test_1 باشه یعنی A5 و یا letter باشه و تک ستونی هم باشه

باز هم اگه توضیحاتم واضح نبود بفرمایید بیشتر توضیح بدم.

آفلاین مهدی امیدعلی

• Administrator
  • Sr. Member
  • -دریافت شده: 109
  • ارسال: 337
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : سپتامبر 28, 2009, 12:55:14 pm »
سلام
من فایل‌هایی رو پیوست کردم. در اینجا فایل
test_1.tex مربوط به مقاله‌ای است که مثلا یک نفر نوشته و من دوست داشتم که اندازه نامه A5 باشه و تک ستونی با فرمت مقاله که
در این موارد مشکلی نیست و هست و خوب هم اجرا می‌شه و خروجی آن را هم به صورت فایل PDF ارسال کرده‌ام.

منتهی مشکل من این است که مثلا می خواهم مقاله نامه ای از تعدادی از این مقاله‌ها درست کنم. برای این کار اومدم و چند تا فایل دیگه
با اسم‌های ۱ ۲ ۳ و .... عین همون فایل test_1.tex درست کردم. سپس همونطور که در فایل‌ها ۲ به بعد مشاهده می‌کنید، اول اون فایل ‌ها رو پاک کردم
بعد یک فایل دیگه‌ای به نامه test_proc درست کردم که توش فایل های ۲ تا ۵ رو فرامی خونه و دوست داشتم که این مقاله‌ها رو کنار هم بگذاره و یک کتابچه مقاله
(مقاله‌نامه) درست کنه. که موفق به این کار نشدم.

دوست دارم فرمت مقاله‌نامه مانند فرمت مقاله ۱ یعنی test_1 باشه یعنی A5 و یا letter باشه و تک ستونی هم باشه

باز هم اگه توضیحاتم واضح نبود بفرمایید بیشتر توضیح بدم.
این‌طور که من فهمیدم شما می‌خواهید یک استایل ژورنال درست کنید. این کار آسونی نیست و باید مقداری ماکرو نویسی کنید. من خودم چنین کاری رو برای یک ژورنال انجام داده‌ام ولی نمی‌تونم اونو انتشار بدم. کار پیچیده‌تر از اونی هست که تصور می‌کنید. بخصوص در مورد قرار دادن عناوین و ارجاع‌ها باید ماکرو نویسی کنید. توی گوگل جستجو کنید و سبک استایل یک ژورنال رو پیدا کنید و سعی کنید بر اساس اون بنویسید. مثلا ژورنال‌های ELSEVIER رو به‌نظرم می‌تونید نگاه کنید.
« آخرين ويرايش: سپتامبر 28, 2009, 01:28:07 pm توسط مهدی امیدعلی »

آفلاین محمد چهارسوقی

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : سپتامبر 28, 2009, 01:01:14 pm »
سلام

ممنونم بله منظور من تقریبا یه همچنین چیزی بود. عجیبه من فکر می کردم که راحت تر از این حرف‌ها باشه،
خیلی ممنونم که من رو راهنمایی کردید، باز اگه من انشاالله در آینده مقداری در این زمینه مطالعه کردم و اطلاعاتی
رو بدست آوردم به دوستان اطلاع میدم.

موفق باشید
خدانگهدار

ساختن کلاس مانند کلاس پایان نامه

نویسنده آسیهانجمن عمومی

پاسخ ها: 6
مشاهده: 4654
آخرين ارسال اكتبر 24, 2009, 11:22:19 pm
توسط محمود امین‌طوسی
بستهٔ زی‌پرشین و کلاس نامه (letter(

نویسنده khajaviانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 7
مشاهده: 2948
آخرين ارسال ژوئن 09, 2010, 10:37:42 am
توسط vafa
مشکلی با کلاس پایان‌نامه در آپدیت جدید

نویسنده امير محمديانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 7
مشاهده: 3198
آخرين ارسال ژوئیه 09, 2010, 05:19:10 pm
توسط امير محمدي
کلاس‌های مختلف برای نوشتن پایان نامه

نویسنده habib_seifانجمن سبک نوشتار

پاسخ ها: 10
مشاهده: 4965
آخرين ارسال اوت 14, 2010, 11:40:37 am
توسط habib_seif
یک کلاس برای پایان‌نامه

نویسنده محسن شریفی تبارانجمن حروف‌چینی مستندات

پاسخ ها: 6
مشاهده: 6420
آخرين ارسال اكتبر 24, 2010, 12:31:44 pm
توسط محسن شریفی تبار
آیا هیچ یک از دوستان کلاس پایان نامه امیرکبیر - دکتر امیدعلی- را دارند؟

نویسنده محمود امین‌طوسیانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1511
آخرين ارسال مه 23, 2011, 09:22:39 pm
توسط محمود امین‌طوسی
مشکل کلاس vahid با واژه‌نامه خاص یک دانشگاه

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن Xindy

پاسخ ها: 1
مشاهده: 1564
آخرين ارسال اوت 03, 2011, 05:56:42 pm
توسط وحید دامن‌افشان
نوشتن کلاس برای دانشگاه‌های مختلف برای حروف‌چینی پایان‌نامه