سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: نظرخواهی در مورد تعویض/بهبود برنامه مدیریت تالار  (دفعات بازدید: 5969 بار)

آفلاین هادی صفی‌اقدم

• ویرایشگر
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 1353
  • ارسال: 5,644
    • ديدن مشخصات
واقعاً؟‌ در این حد؟!
بله. حتی بیش از این حد. چون ترسیدم بیشتر از این مطلب بنویسم چون:
* متهم به عصبانی شدن بشم.
* متهم به اخلاق نداشتن بشم.

فکر کنم تقصیر خودمه که ادرس ایمیلمو و این مطلب رو در زیر اسمم در کنار پروفایلم گذاشتم که نوشتم:
هادی صفی‌اقدم
    تلفن ۰۹۱۹۵۳۲۱۲۷۷ - سوال لاتک با تلفن پرسیده شود، با دریافت هزینه جواب میدم. سعی کنین تالار بپرسین. جیمیل - gmail.com در hadi.safiaghdam

بیخیال.
من قصدم کمک به کاربرانی هستن که:
۱- لاتک خوب لد نیستن و میخان سریع به جواب برسن.
۲- نوشتم پول می‌گیریم. دو هدف دارم:
* اینکه چون نمیخان پول بدن، پس تالار بپرسن. :)
* کسانی هم که لاتک بلد نیستن، عجله دارن، ترم آخرن، ۳ روز تا دفاع‌شون مونده و هنوز پایان‌نامه‌شون تموم نشده و .... توی تالار اعصاب‌شون خرد نشه و من با دریافت هزینه جواب بدم تا برن به کارهای علمی برسن و استرس لاتک فعلا تا دفاع نداشته باشن مثلا.
امّا مثا اینکه این مطالب رو که می‌بینن فکر می‌کنن به نظر خودشن و به قول خودشون «دکون باز کردم» و میان بعد حذف سوال‌شون، با پیغام خصوصی، ایمیل من، ایمیل تالار سوال می‌پرسن. یعنی میزنن دنده لج که چرا تالار مجانی نوکری‌شونو نمی‌کنیم. (نوکری گفتم چون واقعا نوکر میخان و من نمیخام منت وقتی که میذارمو بذارم. ولی واقعا درکش نمی‌کنن که ما هم کار و زندگی داریم و اینجا از کسی پول نمی‌گیریم.)
۱. من موافقم که برنامه بهبود پیدا کنه خیلی عالیه.
ممنون. ولی من منظورم کلا تغییر برنامه تالار بود. مگر اینکه چیزی مثل اون انجمن‌های خارجی بشه بهش اضافه کرد که عوض نشه.
۲. هربرنامه‌ای که باشه، لازمه فرهنگ استفادش هم باشه، تعویض برنامه یه تغییر کوچیکه.
اصلا اینو قبول ندارم. ببخشینا. :)
من توی این چند ساله انگشت‌شمار کاربری دیدم که وقتی پست اشتباه میزنه با ادب معذرت بخاد یا حتی نخاد و بره پست‌شو درست کنه.
اصلا قبول ندارم.
باید سیستم تالار طوری باشه که کاربر نتونه تنبلی کنه و تنبلی خودشو بندازه گردن ما که براش وقت بذاریم.
مگه اینا که پایان‌نامه دارن، زندگی‌شون از مایی که کار دیگه‌ای داریم مهم‌تره؟ اصلا. اما بله.
ولی اگه کسی تنبلی‌شو بخاد گردن بقیه بندازه و با تنبلی و پست اشتباه وقت بقیه رو بگیره، من به شدت مخالفم و با هیچ یک از اصول عقلی و اخلاقی نمی‌تونم قبولش کنم که هیچ، اصلا نمی‌تونم فکر کنم بهش. هر کسی باید کارشو دقیق انجام بده و تنبلی نکنه.ما اینجا تنبل‌پرور نباید باشیم.
۳. برنامه stackexchange‌ خیلی عالیه، ولی فکر نکنم به صورت رایگان قابل تهیه باشه.
بله. منم اولین بار توی گوگل دیدمش. بعدش وحید جان تعریف‌شو کرد. بعدش شما و چند تا از دوستان. واقعا حرف نداره.
من میخرمش. چنده؟ سایتش کجاست؟
۴. قطعاً وضعیت سایت و ویکی خیلی می‌تونه به فضای تالار کمک کنه.
بله. ولی نه برای کاربران ما.
ببخشین قصد توهین ندارم و نمیخام بگم بی‌اخلاقن و بی‌توجه به اخلاق.
ولی من این چند ساله ندیدم کسی با لینک دادن ما به راهنماها و ... به نتیجه برسه.
چون، لاتک فعلا  کم شناس هست. یعنی تعداد کمی بلدن. براشون تازه هست و کسی نمیشناسن حضوری کمک کنه و حوصله دنبال مطلب رفتن ندارن.

و میخان کسی جواب سوالو بده و برن. نمیخان مطلب رو اصولی یاد بگیرن. دنبال ماهی هستن و نه ماهی‌گیری.
سیستم آموزشی هم که لاتکو یاد نمیده و مجبورن با هزار دردسر یاد بکیرن و استفاده کنن و این باعث میشه که لج‌شون بگیره. (البته نه همه . اغلب)
۵. جای این سوال دقیقاً توی این انجمنه؟
به‌نظرتون کجا باید باشه؟
یعنی خصوصی باید بین مدیران بود؟
یا انجمنی که موضوعو زدم درست نیست؟
و سوال نهایی، «واقعاً مشکل اصلی برنامه (=نرم‌افزار) تالاره؟» متن سوال‌شما با عنوان پست همخوانی نداره؛)
بله و نه.
مشکل من اصلش اینه:
تلف شدن وقت من در تالار برای مدیریت کاربرانی که قوانین رو نمی‌خونن، ۲ دقیقه وقت نمی‌ذارن موضوع درستی بزنن و من باید ۲ دقیقه به‌جاش وقت بذارم. یعنی تنبلی ایشونو من باید گردن بگیرم. حالا روزی یکی که نیست!
*** گفتم «من». چون میدونم بقیه رو اذیت می‌کنه ولی خواستم خودتون بگین نظرتونو...
امّا من به این نتیجه رسیدم که تا سیستم برنامه تالار (پست زدن کاربران تحت برنامه‌ای مثل انجمن‌های خارجی ذکر شده در بالا) درست نشه، واقعاً وقت و انرژی من هدر میره. و تحمل تنبلی از کاربران رو ندارم. چون واقعا تعدادشون آزاردهنده شده.
**
باورتون نمیشه امروز دانشگاه فرهنگیان روی ۱۷ سیستم خیلی ضعیف تقریبا با کمک مسوول خیلی خوب و صبور سایت‌ش زی‌پرشین رو نصب کردیم.
ناهار نخورده بودم حتی. حدود ۴ ساعت طول کشید. همه‌ش از این سیستم به اون سیستم که خطای perl نصب رو چک کنیم و دوباره بزنیم نصب بشه و ...
 اما اندازه اینکه ببینم یک کاربری سوال درست نپرسیده، بعدش ۲ تا ایمیل، پیغام خصوصی میزنه و .... وقتمو میگیره، خسته نشده بودم.

کاربرانی که از پست شما تشکر کرده‌اند را دنبال کنید:

انتخاب برنامه مدیریت تالار پارسی‌لاتک

نویسنده هادی صفی‌اقدمانجمن عمومی

پاسخ ها: 0
مشاهده: 1587
آخرين ارسال اكتبر 13, 2011, 04:48:59 am
توسط هادی صفی‌اقدم
نظرخواهی در مورد شکل صحیح تقسیم چند‌جمله‌ای‌ها در زبان پارسی

نویسنده vafaانجمن عمومی

مشاهده: 1562
آخرين ارسال آوریل 29, 2011, 10:12:08 am
توسط vafa
اطلاعیه در مورد آپدیت ویکی پارسی‌لاتک از روی مطلب‌های داخل تالار پارسی‌لاتک

مشاهده: 1322
آخرين ارسال ژوئن 28, 2014, 01:26:40 am
توسط هادی صفی‌اقدم
باWord برای مدیریت منابع از برنامه EndNoteاستفاده میشود در تک لایو چه برنامه ؟

نویسنده jamshidانجمن انجمن تازه‌کاران

پاسخ ها: 5
مشاهده: 2052
آخرين ارسال مه 12, 2012, 09:55:20 pm
توسط محمود امین‌طوسی
سوال و پیشنهاد در مورد نحوره ارتباط کاربران با تالار و کیفیتش

مشاهده: 1411
آخرين ارسال نوامبر 28, 2013, 03:03:24 am
توسط هادی صفی‌اقدم
خوش‌آمدگویی به تالار