زی‌پرشین XePersian > لواتک

انتشار نسخه بعدی سیمرغ

(1/2) > >>

vafa:
نسخه بعدی سیمرغ باید با روشی متفاوت از اول نوشته شود تا تمام themeهای beamer کار کند. از آنجایی که انجام این کار کمی سنگین (از نظر زمانی) است ممکن است انتشار نسخه بعدی سیمرغ کمی طولانی شود.

Mjavad:
با سلام

این کار رو بایستی حتما به تنهایی انجام دهید؟!  یعنی هیچ کس نیست که کمکتان کند؟!

با تشکر

vafa:

--- نقل قول از: Mjavad در سپتامبر 21, 2013, 09:21:43 pm ---با سلام

این کار رو بایستی حتما به تنهایی انجام دهید؟!  یعنی هیچ کس نیست که کمکتان کند؟!

با تشکر

--- End quote ---
تا به حال من هر کاری کردهم تنهایی انجام دادم.

موسوی‌ندوشنی:

--- نقل قول از: وفا کارن‌پهلو در سپتامبر 21, 2013, 06:46:35 am ---نسخه بعدی سیمرغ باید با روشی متفاوت از اول نوشته شود تا تمام themeهای beamer کار کند. از آنجایی که انجام این کار کمی سنگین (از نظر زمانی) است ممکن است انتشار نسخه بعدی سیمرغ کمی طولانی شود.

--- End quote ---
جناب آقای کارن‌پهلو
با سلام و عرض ارادت

با توجه به حجم کار شما و تنها بودن می‌دانم که زیاده‌خواهی است، اما برای انتشار نسخه بعدی سیمرغ با امتیاز گفته شده می‌توان تاریخ تقریبی داشت؟

از خدا خواهم توفیق شما/ اندر اینجا و تمام عرصه‌ها

vafa:

--- نقل قول از: سیدسعید موسوی‌ندوشنی در نوامبر 06, 2013, 11:19:50 am ---جناب آقای کارن‌پهلو
با سلام و عرض ارادت

با توجه به حجم کار شما و تنها بودن می‌دانم که زیاده‌خواهی است، اما برای انتشار نسخه بعدی سیمرغ با امتیاز گفته شده می‌توان تاریخ تقریبی داشت؟

از خدا خواهم توفیق شما/ اندر اینجا و تمام عرصه‌ها

--- End quote ---
راستش من الان حدود ۲ ماهی هست که نتونستم وقت روی مسایل مربوط به تک بگذارم. همونطور که می‌دونید این کارهای مربوط به تک هیچ پشتوانه مالی نداره و من هم از اونجایی که یک دانشجو هستم وقت خیلی محدودی دارم. مخصوصاً الان که دوران امتحاناتم است. بنابراین متأسفانه نمی‌تونم تاریخ تقریبی به شما بدهم.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version