سلام، لطفا وارد شوید یا عضو شوید.

نویسنده موضوع: اشکال در فایل پایان نامه  (دفعات بازدید: 1810 بار)

آفلاین yalda9053

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 5
    • ديدن مشخصات
اشکال در فایل پایان نامه
« : سپتامبر 23, 2013, 09:34:32 am »
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
همین جا از زحماتی که میکشید تشکر می‌کنم و از اینکه در هر زمان هر سوالی که داشتم به سوالم پاسخ دادین
سوالی که دارم اینکه در فایل پایان نامم از یه صفحه ای به بعد تا پایان اون فصل رو از خروجی نشون نمیده. میخواستم واستون فایل کمینه رو ارسال کنم ولی نمیشه یعنی تو هر فایل کمینه ای که ساختم این مشکل وجود نداشت. و باید کل فایل پایان نامم رو ارسال کنم. آیا امکان چنین چیزی هست؟ میتونم کل فایلم رو ارسال کنم؟ ممنون میشم جوابم رو بدین. آخه وقتم برای تحویل پایان نامم خیلی کم هست.

آفلاین فرشاد ترابی

• مدیر تالار
  • Hero Member
  • **
  • -دریافت شده: 474
  • ارسال: 1,779
    • ديدن مشخصات
پاسخ : اشکال در فایل پایان نامه
« پاسخ #1 : سپتامبر 23, 2013, 09:48:50 am »
مشکل از اینجاست که در یک جایی از فایل شما یک خطا وجود دارد که باعث می‌شه روند حروفچینی متوقف بشه.
اینجور مواقع بهترین کار اینه که شما \end{document}‌  را در ابتدای متن خود قرار دهید و پردازش کنید تا متوجه شوید اشکال از ابتدای کار شما هست یا خیر.
اگر فایل شما بدون مشکل پردازش شد، هی یک پاراگراف یک پاراگراف   \end{document}‌  را عقب ببرید تا بالاخره جایی که اشکال در آن وجود دارد پیدا شود.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : سپتامبر 23, 2013, 10:32:48 am »
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
همین جا از زحماتی که میکشید تشکر می‌کنم و از اینکه در هر زمان هر سوالی که داشتم به سوالم پاسخ دادین
سوالی که دارم اینکه در فایل پایان نامم از یه صفحه ای به بعد تا پایان اون فصل رو از خروجی نشون نمیده. میخواستم واستون فایل کمینه رو ارسال کنم ولی نمیشه یعنی تو هر فایل کمینه ای که ساختم این مشکل وجود نداشت. و باید کل فایل پایان نامم رو ارسال کنم. آیا امکان چنین چیزی هست؟ میتونم کل فایلم رو ارسال کنم؟ ممنون میشم جوابم رو بدین. آخه وقتم برای تحویل پایان نامم خیلی کم هست.
خواهش می‌کنم کل فایل پایان‌نامتون رو قرار ندهید به دو دلیل که دومی مهمتره هم برای من هم برای شما:

(۱) پیدا کردن مشکل از فایل پایان‌نامه طولانی برای من وقت زیادی می‌گیره. مشکل راحت‌تر و سریعتر پیدا میشه اگر که فایل پایان‌«امه نباشه و کوچک حداکثر ۱۰ خط باشه.

(۲) وقتی شما فایل پایان‌نامتون رو اینجا قرار می‌دهید همه بهش دسترسی دارند، حتی لازم نیست شخصی کاربر سایت باشه راحت میتونه دریافت کنه و احتمال اینکه از فایل پایان‌نامه شما سواستفاده بشه خیلی زیاده برای نمونه پایان‌نامه شما رو به اسم خودش منتشر کنه یا توی اینترنت پخش کنه چیزی که مایه شادی شما نخواهد بود.  این اتفاق در گذشته افتاده و من وظیفه دارم شما رو از عواقب این کار باخبر کنم تا فردا شاکی نباشید که چرا اینطور و اونطور شد.

آفلاین yalda9053

• Newbie
  • *
  • -دریافت شده: 0
  • ارسال: 5
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : سپتامبر 23, 2013, 12:43:53 pm »
حرفی که شما نیزنید کاملا درسته و قبول دارم و میخواستم این فایل رو به دست خودتون برسونم که راهنماییم کنید. چون هرکار میکنم نمیتونم فایل کمینه ای تولید کنم که بتونه حاوی مشکلم باشه. که می دونم برای اینکه آماتورم و خیلی کار با ایننرم افزار رو بلد نیستم و هم اینکه فایلی که دانشگاهمون در اختیارمون قرار داده که پایان ناممون رو توی اون تایپ کنیم پر از اشکال بوده و خیلی از اشکالاتش رو خودمون برطرف کردیم و کسی هم از مسئولین دانشگاه نبوده که در این زمینه راهنماییمون کنه. توصیه آقای فرشاد ترابی رو هم انجام دادم ولی واقعا سر در نمیارم که چیکار باید بکنم.

آفلاین vafa

• مشاور
  • Hero Member
  • *
  • -دریافت شده: 2012
  • ارسال: 4,429
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : سپتامبر 23, 2013, 01:41:50 pm »
حرفی که شما نیزنید کاملا درسته و قبول دارم و میخواستم این فایل رو به دست خودتون برسونم که راهنماییم کنید. چون هرکار میکنم نمیتونم فایل کمینه ای تولید کنم که بتونه حاوی مشکلم باشه. که می دونم برای اینکه آماتورم و خیلی کار با ایننرم افزار رو بلد نیستم و هم اینکه فایلی که دانشگاهمون در اختیارمون قرار داده که پایان ناممون رو توی اون تایپ کنیم پر از اشکال بوده و خیلی از اشکالاتش رو خودمون برطرف کردیم و کسی هم از مسئولین دانشگاه نبوده که در این زمینه راهنماییمون کنه. توصیه آقای فرشاد ترابی رو هم انجام دادم ولی واقعا سر در نمیارم که چیکار باید بکنم.

باشه برام ایمیل کن: persian-tex@tug.org

تغییر در فایل نمونه پایان نامه

نویسنده shfprانجمن زی‌تک

پاسخ ها: 7
مشاهده: 5764
آخرين ارسال ژوئیه 14, 2011, 12:22:46 pm
توسط vafa
خطای کنترل ناشناخته در اجرای فایل پایان نامه

نویسنده monamomeniانجمن انجمن تازه‌کاران

پاسخ ها: 3
مشاهده: 2103
آخرين ارسال فوریه 06, 2012, 12:10:45 am