زی‌پرشین XePersian > لواتک

نرم‌افزارهای سیمرغ و هما

(1/2) > >>

vafa:
حدود آخر فوریه ۲۰۱۴ نرم‌افزارهای سیمرغ و هما بصورت تجاری عرضه خواهند شد. نرم‌افزار هما کار حروف‌چینی دوجهته را انجام می‌دهد و نرم‌افزار سیمرغ کار حروف‌چینی پارسی را.

قیمتی که برای هر دو نرم‌افزار در نظر گرفته‌ام:

قیمت دانشجویی

۱) یک نسخه از دو نرم‌افزار: ۱۰۰ هزار تومان

۲) ۵ نسخه از دو نرم‌افزار: ۴۰۰ هزار تومان

۳) ۱۰ نسخه از دو نرم‌افزار: ۷۰۰ هزار تومان

قیمت غیردانشجویی

۱) یک نسخه از دو نرم‌افزار: ۳۰۰ هزار تومان

۲) ۵ نسخه از دو نرم‌افزار: یک میلیون و دویست هزار تومان

۳) ۱۰ نسخه از دو نرم‌افزار: دو میلیون و دویست هزار تومان

۴) نسخه سایت دو نرم‌افزار: ۵۰ میلیون تومان

نکات:

۱) نسخه دانشجویی تا زمانی اعتبار دارد که دانشجو باشید بعد از اتمام دوران دانشجویی دو انتخاب دارید: یا از نرم‌افزار استفاده نکنید یا مابه‌تفاوت نسخه دانشجویی و غیردانشجویی را پرداخت کنید.

۲) احتیاجی به خرید بروزرسانی‌های آینده دو نرم‌افزار نیست. زمانی که صاحب نسخه‌ای از نرم‌افزار باشید، بروزرسانی آینده نرم‌افزار بصورت مجانی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

۳) خرید نسخه دانشجویی احتیاج به اثبات دانشجو بودن شما دارد.

۴) بدیهی است اگر علاقه‌ای به خریدن نرم‌افزار ندارید، می‌تواند به سادگی آن را نخرید و از زی‌پرشین که مجانی است، استفاده کنید.

برای اینکه من بتوانم روی این دو نرم‌افزار به اندازه نیاز وقت بگذارم و کیفیت یک نرم‌افزار تجاری را داشته باشند، چاره‌ای نبود جز تجاری کردن آن‌ها.
دلیل ویرایش: ویرایش قیمت گزینه سوم حالت غیردانشجویی بنا به درخواست آقای کارن‌پهلو.

vafa:
افرادی که قصد خرید نرم‌افزار رو دارند لطفاً با من تماس بگیرند.

موسوی‌ندوشنی:

--- نقل قول از: وفا کارن‌پهلو در نوامبر 14, 2013, 03:29:46 pm ---افرادی که قصد خرید نرم‌افزار رو دارند لطفاً با من تماس بگیرند.

--- End quote ---
جناب آقای کارن‌پهلو
با سلام
برای این کار آدرس خاصی مورد نظر شما است؟ یا از آدرس گذشته می‌توان استفاده نمود.
با احترام

vafa:

--- نقل قول از: سیدسعید موسوی‌ندوشنی در نوامبر 14, 2013, 03:56:51 pm ---جناب آقای کارن‌پهلو
با سلام
برای این کار آدرس خاصی مورد نظر شما است؟ یا از آدرس گذشته می‌توان استفاده نمود.
با احترام

--- End quote ---
منظور شما ایمیل است:
persian-tex@tug.org

vafa:
متأسفانه به این دلیل که فقط آقای موسوی خواستار خرید نرم‌افزار بودند، برای من از نظر زمانی و مالی مقرون به صرفه نیست که روی این دو نرم‌افزار کار کنم بنابراین هیچ کاری روی این دو نرم‌افزار صورت نخواهد گرفت و سیمرغ تا همیشه به شکل فعلی‌اش در CTAN موجود خواهد بود.

کنترل

[0] صندوق پستی

[#] صفحه بعدی

Go to full version